Şimdi Ara

Aselsan Mühendisi Evinde ölü bulundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uğur (28) evinde ölü bulundu.

Geçen gün forumda açılmıştı birisi çalışıyorum diye.

Kaynak : Ensonhaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mass4ker -- 15 Ocak 2015; 14:58:17 >

•  Aselsan Mühendisi Evinde ölü bulundu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 15 Ocak 2015; 15:02:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-63DBB8E76

Aselsan Mühendisi Evinde ölü bulundu
    Mühendisini değil askerini, polisini koruyamayan bir hükümet var ortada...

Başımız sağolsun.
  • Bu şekilde o tarz işlerde çalışanların başına kötü işler gelir algısı da oluşturuluyor. Ki oluşması da beklenir. Olayın aslı astarı nedir diye merak etmiyorum, sebep her ne olursa olsun hükumetin bu insanları koruması gerekiyordu. Eğer psikolojik bir sorunu varsa tespit edilip yardım edilmesi gerekiyordu, sonuçta orada çalışanlar herhangi biri değil

Yazık başka bir şey değil, açıkçası iki kere düşünürdüm aselsanda çalışma fırsatı olsaydı. Hayır vatan millet Sakarya derim demesine de hükumetin bu kadar aciz olması körü körüne niye gideyim dememe sebep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazmayı_Severim -- 15 Ocak 2015; 15:05:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazmayı_Severim

Bu şekilde o tarz işlerde çalışanların başına kötü işler gelir algısı da oluşturuluyor. Ki oluşması da beklenir. Olayın aslı astarı nedir diye merak etmiyorum, sebep her ne olursa olsun hükumetin bu insanları koruması gerekiyordu. Eğer psikolojik bir sorunu varsa tespit edilip yardım edilmesi gerekiyordu, sonuçta orada çalışanlar herhangi biri değil

Yazık başka bir şey değil, açıkçası iki kere düşünürdüm aselsanda çalışma fırsatı olsaydı. Hayır vatan millet Sakarya derim demesine de hükumetin bu kadar aciz olması körü körüne niye gideyim dememe sebep
    Allah rahmet eylesin forumdaki mühendis değildir herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunçgürsoy

Allah rahmet eylesin forumdaki mühendis değildir herhalde

Alıntıları Göster
    ne psikolojiği arkadaşım, az gerçekleri görün artık ya..

şunu izleyin lütfen, artık bu tarz ölümlerinde nedenini bilmeyen kalmasın güzel memleketimde

• quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

şunu izleyin lütfen, artık bu tarz ölümlerinde nedenini bilmeyen kalmasın güzel memleketimde

Alıntıları Göster
    Ama yol yaptılar

• Üzücü ama bu olay aselsanda çalışmanın fıtratında var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeeR

Üzücü ama bu olay aselsanda çalışmanın fıtratında var.
    neden bu habere basında fazlasıyla yer verilmiyor? neden araştırılmıyor?
  • Bu işin fıtratında var durmak yok yola devam.
  • Hüloğğğğ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haşin_ErKeK

Bu işin fıtratında var durmak yok yola devam.
    Türkiye de normaldir.Öldürüldüğü kabak gibi ortada olana bile kaza diyip geçicekler olan ülkeye ve genç beyinlere olacaktır.

Sen türkiyesin çok düşünme bunları
  • quote:

Baştakilerin işlerini gelmez bunun gündem de durması.Gerçekleri öğrenmemizi onlar istemez.

Anca yok türban,yok kürt çözümü şeysi,über paket,yok paralel,yok türkçe ile felsefe yapılmaz saçmalıkları ile gündemi parseller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harahetta -- 15 Ocak 2015; 19:08:26 >
  • Bu konuyu acmaya gelmistim bizim forumdaki olmasin beyler?https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=101179939&p=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-48562487

Bu konuyu acmaya gelmistim bizim forumdaki olmasin beyler?https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=101179939&p=1
    Son dönemde gelişmeye başlayan yerli ve özellikle savunma sanayi için üzücü gelişmeler. Allah rahmet eylesin.
  • quote:

Turkiyede ozgur basin mi var alo fatihibshow atv trt olaylarini gectim daha dun o tir olayinda tirin icinde neler olsugunun belgeleri cikti aninda rturk yasakladi tir demeyi faceyi birak googleyi kapatmaya calistilar. Uyanin artik millet devlet sirri diyor yalan hukumet sirri bunlar hem bu belgwlwre erisim sadece turkiyeden yasak elin elin dusmani rahat raht erissin o belgeye sonra.devlet sirri yasaklicaz tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gordon01

Son dönemde gelişmeye başlayan yerli ve özellikle savunma sanayi için üzücü gelişmeler. Allah rahmet eylesin.

Alıntıları Göster
    varya bunlar obur tarafta nasil hesap verecek cok merak ediyorum. ve tekrardan cehennemin varligina sukur ediyorum.
  • Bu tür değerli insanlar korunmalı.
    ABD de adamlar yerin bin kat altında korunuyorlar neredeyse.
  • quote:

Çok doğru konuşuyor. Milli güvenlik hocam vardı emekli albay, doğuda görev yaparken ABD helikopterinin pkk'nın olduğu bölgeye yardım attığını söylemişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: mic

Çok doğru konuşuyor. Milli güvenlik hocam vardı emekli albay, doğuda görev yaparken ABD helikopterinin pkk'nın olduğu bölgeye yardım attığını söylemişti.

bizede milli güvenlik hocamız, dağda köşeye sıkıştırdıkları 100 küsür iti vurmak üzereyken, geri çekil emri geldiğini anlatmıştı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.