Şimdi Ara

Dolandırıldım mı? 444 0 333

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
38.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce 444 0 333 diye bir numara aradı.
    Bana "garanti bankasından arıyorum, genç bankkart ister misin" dedi.
    "Kartı isterim"' deyince bana : ad-soyad, anne-baba adı, ev telefonu, TC kimlik no sordular ve söyledim.
    En son "siz dolandırıcı mısınız, bunları neden soruyorsunuz?" deyince "bu bilgiler bizde var, siz biliyor musunuz diye teyit ediyoruz" dedi.
    En son TC kimlik noyu söyleyince "sistemde hata oluştu, iyi günler" dedi ve kapattı

ad-soyad, anne-baba adı, ev telefonu, TC kimlik no ile ne yapabilirler? Adıma şirket açarlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mimar SaNAN -- 27 Eylül 2017; 11:54:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Iyi de numara zaten garanti bankasının ortada bir sıkıntı yok bir yanlışlık olmuş olmalı. Rahat ol.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scuti

Iyi de numara zaten garanti bankasının ortada bir sıkıntı yok bir yanlışlık olmuş olmalı. Rahat ol.

Dolandırıcılar istedikleri numaradan arayabiliyor, çok kişiyi 155'ten arayıp dolandırdılar. Onu ayarlıyorlar.

• http://alkislarlayasiyorum.com/m/content/197638/155-dolandirici-hatti

Vay arkadaş! Şu işlere verdiğimiz beyni, emeği bilime verseydik dünyanın süper gücü idik.

Hocam o zaman sen şimdi garanti bankasını ara Herhangi bir müşteri temsilcisine bağlan. Bu durumu izah et ve beni arayan sizmiydiniz emin olmak istiyorum de.

• ad-soyad, anne-baba adı, ev telefonu, TC kimlik no ile ne yapabilirler? Adıma şirket açarlar mı?

• Acar tabi

• Mimar SaNAN kullanıcısına yanıt
    hiçbirşey yapamazlar.bu bilgiler zaten yayınlandı.tayyipte dahil milyonlarca tc vatandaşının tckimlik vs bilgileri internette yayınlandı geçmişte.sorun bu bilgilere ilave olarak cep telefon nonu bilmeleri.genelde şifreler bu noya geliyo biliyorsun.

işi garantiye almak için numaranı simkartını değiştirmende fayda var.bankalardaki numaranı da güncellersin.

ev noyu da değiş hoca.çünkü bunlar seni mimledi zırt pırt ararlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oulmes -- 28 Eylül 2017; 0:49:43 >
  • Ilk defa kendi kendine cevap veren bi arkadas gordum post saatlerine bakarmisiniz

• hort gibi olacak ama bugünlerde sizi de 444 0 333 den çok sık arıyorlar mı?

neymiş diye sabırla dinledim

ilginçtir

15 temmuz 2019a kadar bonus kartınızla 3520 tl her türlü alışveriş yapın fatura ödeyin size 210 bonus vereceğiz diye onaylıyor musunuz diye üsteledi bayan ben de varmı cayma bedeli taahhüd ceza şart cart curt? yok dedi kabul ettim.444 0 333 den bayan mh aramıştı ilginç

kişiye özel mi arıyorlar nedir?

böyle bir şey başına gelen oldu mu?
  • HİC KİMSEYE KİM OLURSA OLSUN TELEFONDAN İNTERNETTEN SOSYAL MEDYADAN KİSİSEL BİLGİLERİNİZİ VERMEYİN..BU İSİN İSTİSNASİ OLAMAZ.
    NUMARA DOGRU BİLE OLSA SİZİNLE KONUSANİN NUMARASİ YOK.
  • Köşeyi dönmüşsün aga şimdi üstüne şirket felan açarlar milyoner olursun xd

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.