Şimdi Ara

ARTIK GERÇEKTEN YETER! HERKES BAKSIN. UYAN TÜRKİYE! (Son Dakika KDVLER Düştü! 31.07.2020) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
446
Cevap
19
Favori
39.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1033 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • z kuşağı kardeşlerim parti kursun gider sonuna kadar desteklerim. hiç olmadığı kadar oy toplarsınız emin ol. ben bile bıktım chpye oy vermekten. 70 yaşındaki dedelerden bıktık artık. y ve z kuşağı birlikte hareket etseler yeter.

kesinlikle chpyi alternatif oy verilecek parti olarak görmeyin. yeni bir genç nesilin oluşturacağı parti şart.

70 yaşındaki dedelere kalmayalım. artık yeterse yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rexpos -- 29 Temmuz 2020; 2:42:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Bu şekilde sunumunu grafiklerle yapman ekonomimizin süper güç olduğu gerçeğini değiştirmez. Biz ekonominin nabzını buradan değil, sokaktaki vatandaşımızdan öğreniriz. Türk ekonomisinin de istikrar ve kalkınma süreci içinde devamlı büyümesi sebebiyle, halkımızın hükümetimize rağbetinin kendilerini neredeyse çeyrek asırdır iktidarda tutması ile orantılıdır. Bunu başarmak ve sürdürmek ancak başkan Recep Tayyip Erdoğan ve dava arkadaşlarına nasip olmuştur.

dedi ve annneeee bitti diye seslendi.

• Bu durumların başımıza geleceğini yıllar öncesinden dile getirsek de fayda etmemişti... Şimdi ise o algılarını kapatmış zatları kenara çekilip bir güzel izliyorum...  

• Kardeş emeğine sağlık baya ugrasmissin öncelik.

Ekonomi gayet iyi eskiden yağ sırası bekleniyormuş. O yüzden yağ sırası beklenince bu konuları konuşalım. 😜

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • foruma yazınca türkiye uyanıyor kanka, aynen

• Forumu ne zaman açsam ülkesini kötüleyen beğenmeyen tipler görüyorum, beğenmeyen avrupaya gidebilir kapılar açık

• Ayasofyadan sonrasını okumadım yine dini alet edip ekonominin batmasını müslümanlığın ve müslümanların sağladığını anlatmaya çalışan hiçbir icraat gösteremeyen kendini yüksekte gören tipik bir c b a partilisi

• Bizim halkımızda bu istatistikleri anlayacak beyin yok!!! Dahada ağır konuşurdum ama gerek yok. Halk koyun olduğu sürece sürünmeye mahkum!!!

• hani almanya kiskaniyormus ya o yuzden kiyaslaniyor. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafası kendinden bile güzel güzel ülkemin

• quote:

Orijinalden alıntı: WinKy

Bizim halkımızda bu istatistikleri anlayacak beyin yok!!! Dahada ağır konuşurdum ama gerek yok. Halk koyun olduğu sürece sürünmeye mahkum!!!

kesinlikle yaşlı kesim cogu x partiye oy veriyor sonrada et alamiyom,sebze pahali,eve meyve sokamiyom,faturalarimi odeyemiyom diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-809FC2E19

Hayatınızda CHP iktidarı gördünüz mü ki böyle çok emin konuşabiliyorsunuz, açıkçası ben görmedim. Görmediğimiz şeylerle ilgili bilmişlik taslamak yerine yeni şeylere açık olalım, hükümetçi olmak yerine devletçi-halkçı vs vs olalım.

Alıntıları Göster

Siyasette kimin iyi kimin kötü olduğunu anlamak için illa bir şeyleri görmek gerekmiyor. Kadrolara bakıyorsunuz, yapılanlara bakıyorsunuz. Her şey ortaya çıkıyor zaten.

• Çok güldüm hocam.

Sağolun  

• Ne zamandan beri almanya ile yarışıyoruz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam güzel açıklamış grafiği beğendim fakat güncel değil sanırı euro arttı

• belki yazmışlardır belki yazacaklardır ; avmler dolu,herkeste 2-3 araba var .zihniyet bu

• Ekonomimiz çok iyi lütfen dolarlari varsa bizimde allahimiz var sevgi ve dua ile.

• Neyse reis ayasofya da bir cuma daha kilar herşey düzelir dert etmeyin

• babasininoglu kullanıcısına yanıt

ülke kötü durumda, sizin gibi vurdum duymaz insanlar yüzünden insanlar açlıktan intihar ediyor. Vebali sizin boynunuza, umarım bu zulme sessiz kalan, yanında olan herkes önce bu dünyada sonra cennete gideceğini düşündüğü diğer dünyada yüzünüz gülmez.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.