Şimdi Ara

ARTIK GERÇEKTEN YETER! HERKES BAKSIN. UYAN TÜRKİYE! (Son Dakika KDVLER Düştü! 31.07.2020) (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
446
Cevap
19
Favori
39.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1033 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Demek neymiş ben dolar ile ekmek almıyorum değilmiş.

Bu dikta yönetim bile malum yeri sıkışınca tek gelir kaynağı olan vergiden de düşüyor.

Sonları geliyor sevenlerine duyurulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Chp içinde anket mi yapıldı yoksa? A anket denilen manipülasyon dur. Bakırköyde yaparsan chp bağcılarda akp çıkar. İzmir de yaparsan chp konyada yaparsan akp çıkar. Kim sipariş verirse ona göre çıkar sonuç.

Türkiye geneli, ayrıca bu anket sonuçlarını yandaş anket şirketleri yaptı.

• teknoCat kullanıcısına yanıt

1950 yıllarından beri böyle geldi böyle gidecek

Duvarda adalet yazıyor, ona gülüyorum'

• quote:

Orijinalden alıntı: MaCiT[35]

1950 yıllarından beri böyle geldi böyle gidecek

Duvarda adalet yazıyor, ona gülüyorum'

Hata var. Yeni nesil çok duyarlı ve çomar değil. Yeni nesil kayıp nesil dense de en çok duyarlı nesil onlar

Sadece yüzde 25i AKPli yani çoğu seküler.

O 25 de 2010 2020 doğumlular 18 olunca yüzde 5 olcak

Şuan yaşlı yaşlı tarikat üyeleri cemaatlerin elleri çok güçlü çünkü hükümet ile oy pazarlığı yapıyorlar eyvallah.

Ama bu tarikatların artık fiilen sonu geldi farkında değiller.

Sosyal medya vs derken ve feto olayı halk artık aşılandı.

En güzel sardığı biz saracağız devlete sızacağız cumhurbaşkanı ile görüştüm diyen zatın cocuk tacizsi olduğu ortaya çıktı. Protokolden düşmeyen isim 2 günde sahte Şeyh oldu.

Diaynet açıklama yaptı

Bu tarikatlar akp ye çok zarar veriyor bile. Sahip çıksalar oy kaybediyor sahip çıkmasa ordan oy gidiyor yani tam arafta kalıyorlar.

Ve gençler dinden koptu. Din o kadar sömürüldü ki belki 150 sene sonra geleceğimiz yere şuan geldik.

Avrupa nasıl dini bıraktı ve gelişti din adamları değil halkı zengin etti ise bizde ona geçeceğiz. Dünya çok hızlı değişiyor artık akp uyum sağlıyamıyor

Her geçen gün artan şiddetin ve ayrıştırmanın dozu Atatürke edilen halaret 30 ağustosun kapatılması VS güçten düşüyor olduklarının bir fiil ispatı

İstanbul sözleşmesi ve tarikat olayları ile akp ortadan 2ye bölündü bile seçmen olarak

Artık herşeyi yutan yiyen AKPli yok

Açlık ve pandemi kışın vurdukça 20 sene sustukları yolsuzluklara susmayacak AKPliler gelecek ve devaya kayacaklar

AKP bunların fakrıdna ve artık akp bitti. Erdoğan aday olmaz ise akp nin hiç şansı yok. Artık akp nin Erdoğanı yok, Erdoğanın Akpsi var. Erdoğan eleştirildikçe akp daha da güç kaybediyor

Hala o 5 aileye ihaleler veriliyor. Halk kırılıyor açlıktan. Eskiden fakirin sofrasına otururdu reis artık saraydan çıkmaz oldu yeni saraylar yapıyor.

Halk herşeyin farkına.

Her ulus yaşadığı zülm veya savaş, felaket gibi olaylar ile gelişir.

Ve küllerinden doğar. Osmanlı da böyle oldu. Ayakta kaldık. Şimdi gene bir zor dönemden geçiyoruz ancak gene baki kalacağız yalnız bu sefer siyasal İslam ve cehalet bu topraklardan ebediyen gidecek

ABD bile artık ülkeye etki edemez olacak.

Bunun farkında olan büyük İsrail projesi başkanları Arap devletleri ve İsrail arasında anlaşmalar yaparak Türkiyeyi ablukaya almak istiyorlar.

Türkiyenin 1 numaralı sorunu ve milli güvenlik açığı cehalet ve tarikatlardır bu artık gündeme çok sert oturdu. Bir sonraki hükümet tarikattan gelecek oy için vs göz kıprmaz feto gibi hepsini bertaraf eder.

Herkes herşeyin farkında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dolar yada Euro ile mi maas aliyorsunuz???   

Bu millet koyun olduğu sürece bu millete hersey müstehak. Geberin Gram üzülmüyorum.

Koyunlara nasil anlatabilirsin ki. Bunlara     anlayan anladi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.