Şimdi Ara

Arkadaşlar Hazırlanın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkstrom

/>

/>

•  Arkadaşlar Hazırlanın

Arkadaşlar Hazırlanın

• deli oldum şu maçı izlerken ya mancini'ye de selçuk'a da atom fiziğine de lanet olsun. hak ettiniz zevkli top oynuyorsunuz hayırlı olsun.
  • Darkstrom kullanıcısına yanıt
    Sevinin tabi en doğal hakkınız ama başkası yaptığı zaman da senin gibiler troll damgası yapıştırmaz mı. Özellikle 30 yaşını geçmiş abilerimizin nefret dolu mesajlarını gördükçe ben kendim utanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vladimir İlyiç Lénin

Sevinin tabi en doğal hakkınız ama başkası yaptığı zaman da senin gibiler troll damgası yapıştırmaz mı. Özellikle 30 yaşını geçmiş abilerimizin nefret dolu mesajlarını gördükçe ben kendim utanıyorum.

yaş-baş dengesini iyi tutturmak lazım.
  • Dokundu sanırım konu. İyi olmuş. Zamanında yaptıklarınız yüzünden az mı ceza almadım .

Kimseyi kırmadan düzgünce ti'ye almak ne zamandan beri trollük oldu? Konunun içeriğinde sana dokunan ne var da yangın varmış gibi panikliyorsun?

30 küsür yaşında olmam, eğlenemeyeceğim veya istediğimi yazamayacağım anlamına mı geliyor? Ben sanal ortamda saygı beklemem ama göstermeye çalışırım. Beğenmiyorsan laf yetiştireceğine bloklaup geçersin. Kimse sizi zorla konuda tutmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: potur

/>

Bine murat başgan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende çok ceza yedim bazı gsli trollere sinirlenip dayanamayıp kaydırdığım için.
  • Bence hakem bizi katledecek antepte fazla umitlenmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Arkadaşlar Hazırlanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vladimir İlyiç Lénin

Yahu kardeşim genel olarak şunu anlamıyoruz...

Burası FB bölümünü, bu bölümde işin içinde hakaret olmasa bile yazılan herhangi birşey bir GS'liye yada bir BJK'liye provokatif gelebilir.

Sinirlenmek istemiyorsan bu bölümlere atılan mesajları takip etmeyeceksin, bu kadar basit.

Kusura bakma da GS'nin maç kaybettiği gün gelip FB bölümündeki mesajları takip edip cevap vermeye çalışıyorsan bu durumda bölüm içerisindeki normal mesaj ve konuların da sana trollce gelmesi çok anormal değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: PulpFictioN

/>

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.