Şimdi Ara

ARKADAŞLAR BIKTIM ARTIK YARDIM MSI GE 60 0ND FAN SESİ !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar araştırdım MSI GE 60 0ND i7 8GB RAM GTX660M Versiona sahibim şu fan sorununu çözemedim gitti bilgisayarı açıyorum hayvan gibi fan dönüyor bios güncelledim firmware günceledim yine sonuç aynı windows 8.1 kullanıyorum sorun ondan oabilir mi dosyalar windows 8 e göreymiş. 8.1 geçerli olmazmı

• aradan baya zaman geçmiş ama sorayım genede sorunu çözebildiniz mi acaba çünkü bendede aynı sorun çıktı bios firmware güncelledim şu sorundan bir kurtulamadım naptıysam yapayım çözemedim çözebildiyseniz anlatırmısınız acaba
  • CHiBLaST C kullanıcısına yanıt
    hocam 2 yıl olmuş ben leptopu değiştirdim. Onu satıp msi ge60 2oe kullanıyorum. Zamanı gelince bunuda satıp ge60 ın en üst modelini alıcam bundan sorun yok. sizin sorununuza gelince, onun tek çözümü fan değişimi diye okumuştum bir yerden. Yada bilgisayarın ayarlarından cpu kullanımını en fazla %80 yapınca sorun düzeliyordu galiba
  • fanda bir sorun olmadığını düşünüyorum zaten bir anda çıktı bu sorun başıma illet oldu fan sürekli durduğundan sıcaklıklarda çok yüksek oluyor.
  • Yüksek fan gürültüsünden şikayet edenler, aşağıdaki güncellemeyi yaparak soruna çözüm bulmuşlar. Bunu denediniz mi?

Titl0e
    Version
    16GAEMS1.404
    Release Date
    2013-11-22
    File Size
    0.06 MB

Description Update the fan table Note

https://www.msi.com/Laptop/support/GE60_0ND#down-firmware
  • GilbertoRodriguez kullanıcısına yanıt
    Merakımdan soruyorum kusura bakmayın ge60 2oe modelini ikinci elmi aldınız ve nekadara aldınız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • h19071907 kullanıcısına yanıt
    ikinci el aldım temizdi 2150 TL vermiştim şuan kullanıyorum hala. Satabilsem ge60 2pc ye geçicem ge60 ın en iyi modeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.