Şimdi Ara

Arkadaşımın düğününe gittim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir arkadaşım var, çocukluğumuzdan beri yediğimiz içtiğimizi paylaşırdık iyi kötü günlerimiz oldu liseyi aynı okulda bitirdik sonra ben üniversiteye geçerken o da asgari ücrete işe başladı pek vaktimizi ayıramadık az görüşüyorduk sonra ben üniversiteyi bitirir bitirmez memleketten ayrılıp uzak yerde iş buldum yerleştim daha da hiç görüşemez olduk arada telefondan hal hatır soruyorduk o kadar

aradan yıllar geçtikten sonra sonra çocuğun düğün haberi geldi ben de hemen biletimi alıp bindim uçağa gittim çocuğu görünce sarıldım düğününü yaptık o zaman 400 lira iyi paraydı hemen ceketine geçirip verdim hayırlı olsun dedim beraber fotoğraf çekildik ortam iyidi güzel geçti çok kalmadan vedalaştım dönerken instayı açtım bi baktım beni hikayesine alıntılamamış eklememiş birlikte olduğumuz fotoğrafımız yok hep diğer arkadaşları koymuş alıntılamış ama ben yokum şaka gibi

düşünüyorum belki eşi izin vermiyordur instayı genelde o kullanıyor olabilir beni sevmemiş sanırım :D bazen çok meşgüldür evli barklıdır diyorum bilemedim

ama artık ben onu arama lütfunda bulunmayacağım o arayacak ki aramıyor hiçç

• Gözden uzak olan gönülden ırak olur demişler, birde zamanla evliler bekar arkadaşları ile hiç bir zaman eskisi gibi olamıyor ne hikmetse, eski günlerin hatırına selam sabah arada naberden ötesi olmuyor işte..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.