Şimdi Ara

Arka Sıradakiler | FOX

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
0
Favori
37.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fox ta arka sıradakiler dizisini izleyen warmı yarın saat 20:00 da war tam bır lıse dızısı cok guzel okullardaki gasp,haraç vs şeyleri anlatıo hamdi alkan yonetmen yarın ızlemenızı tavsiye ederım
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• cinsellik var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: lordhammer

cinsellik var mı?

yok
  • Öğretmenlerin gözünden de bakılmasını sağlıyor. "Hayat Bilgisi" dizisi gibi saçma sapan ve hayalci değil.

Sorunlu bir öğrencinin ailesinin de sorunlu olduğu gerçeği işlenmiş. Ben de buna katılıyorum. Ailede çatlak varsa çocukta da çatlak oluşuyor büyük ihtimalle.
  • quote:

cinsellik var mı?

Arka sıralarda yaptıkların aklına geldı sanırım
  • Gelmedi ama arka sırada oturduğumu nasıl bildin? Sarışın kız güzel şimdi.Fox nasıl rating kazanılacağını biliyo
    quote:

Orjinalden alıntı: Gabri3L

quote:

cinsellik var mı?

Arka sıralarda yaptıkların aklına geldı sanırım
  • Ehehhe hep en arakadan 2. sıra cam kenarına otururdum
  • Fox'un piyasa yapmak için denemediği senaryo kalmadı, dikiş tuturmak için uğraşıyorlar,aslına özgün bir senaryo bulabilirler ise ve medya maymunu oyunculardan ziyade yeni yetenekler ağırlıkı bi iş çıkarırlarsa iyi reyting alabilirler..yoksa genelde reyting için klasik olan habamam sınıfını yayınlıyorlar,çok yükleniyorlar habamama,babam ve oğluma... başka bir çıkış noktaları yok mu ya bu adamların?
  • quote:

cinsellik var mı?

ne denirki
  • Gorada cem yılmaz soruyo da biz sorunca mı yanlış anlaşılıyo Ben duvar kenarı en arkadan ikinci sırada idim
  • okul okul değil tam hapishane ne kadar iti kopuğu uğursuzu varsa toplamışlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: SaatciSylar

okul okul değil tam hapishane ne kadar iti kopuğu uğursuzu varsa toplamışlar

• ama heyecanlı bır dızı yao sarışın kız var ya
  • tutar bu dizi bence..
  • izleriz ayıpsın
  • dangerous mind , dead poets society karışımı bişey olmuş sanki.
  • quote:

Orjinalden alıntı: wrah

ama heyecanlı bır dızı yao sarışın kız var ya

kimdir bu sarisin yaww herkes bayilmis birisi resmini koysun merak ettim
  • çenesi suratından iki karış önde olan sarışından mı bahsediyosunuz o kızda yuvarlanmış erkek görüntüsü var bee....

iğrenç
  • AHH O DİŞLEK SARIŞINI GÖRDÜKÇE SİNİR KATSAYIM ÖLE ARTIYOKİİ ULANNN VERİN BANA BU KIZI UYUZLUK BUKADARMI OLUR
  • quote:

Orjinalden alıntı: xswordfishx

AHH O DİŞLEK SARIŞINI GÖRDÜKÇE SİNİR KATSAYIM ÖLE ARTIYOKİİ ULANNN VERİN BANA BU KIZI UYUZLUK BUKADARMI OLUR

al benden de o kadar...ayrıca dizinin oyuncuları çok kötü,çok amatörce oynuyorlar
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.