Şimdi Ara

Arka Sıradakiler | FOX (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
0
Favori
37.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kim hortlattı konuyu geçmişe gittim, ortaokulda kankalarımla gezer sonra akşam oldu mu sbs kitabını elime alıp hem soru çözmeye çalışır hem de izlerdim vay be güzeldi ki:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepimiz liseliydik hepimiz :)

• Müzikleri arada aklyma gelir dinlerim

vay be. Kavak Yelleri ve Arka Syradakiler ayny anda ba?lamy?ty kapy?yrlardy falan

• hiçbir bölümünü kaçırmadan izlemiştim en son final bölümünü bile vermeden bitirdiler diziyi
  • Konuyu görünce yazamadan rahat edemedim.

Mükemmel bir diziydi. Tüm bölümlerini severek ve heyecanla seyretmiştim. Anılarım depreşti bir an :)

• Ah ulan ah ne yıllardı be. Pazar günlerini iple çekerdik eski dizilerdeki dostluk aşk heyecan bir başkaydı.
    3 dakikalığına sizi 2007 2008 lere götürebilir, Birde duygulandırabilir

• En son nolmuştu bu dizide ? Çok yakından takip ederdim bölümü, ne zaman bütün bir sezonu oktayın komadayken rüyası yaptılar, o zaman bıraktım izlemeyi. Sonra ne olmuştu ? Yeri ayrıdır ben de lisede sorunlu olduğum bi dönem izliyordum bir nevi arkadaş oluyordu bu dizi bana. :)
  • Zaman çok acımasız

• kemal ogretmene sinir olurdum :D bu dizi bittikten sonra kemal ogretmenin ogrencileri gibi sacma bi dizi baslatmislardi tutmamisti tabiki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • başka diziydi ya her pazar beklerdik iple çekerdik o zaman liseliydim tam cidden böyle diziler artık yok çok gerçekci ve sade diziydi herşeyiyle , ögrenciler felan tam kafa dengi gerçek hayata yakındı.

dizi sonu benim hatırladığım, saffeti hatırlıyorum sonunda pelin akılla evleniyormuydu neydi ren raylarında ölüyormuydu tam hatırlamıyorumda öyle birşey.

mavi sakal olayı acayipti dizide :D
  • Arka sıradakileri çekip ergen olayı yapıyorsun.Ders dinlemek için ön sıraya geçenleri çeksen kim izler zaten
  • Dedim bi an tekrar mı başlıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 360 diye bi kanal var hergun 1 bolum veriyor sanirim

Ben bugun 31. Bolume denk geldim

Ve guzel olan bolumler bu mavi sakalin daha ilk tlfnla edayi aradigi zamanlar

• quote:

Orijinalden alıntı: madrush x

360 diye bi kanal var hergun 1 bolum veriyor sanirim

mavi sakala kadar iyidi ama o sakal işi baymıştı beni
  • berbat bir diziydi..... bir tane tıfıl çocuk vardı bir de onun sevdiği oynak bir kız hatırladığım buy:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: madrush x

360 diye bi kanal var hergun 1 bolum veriyor sanirim

mavi sakala kadar iyidi ama o sakal işi baymıştı beni

O da dogru ama yine de katlanilabilir bolumlerdi

Oktayin bitkisel hayata girdigi bolumler, saffetin annesi falan bakiyodu buna doktor tutmustu.. o bolumler baya rezil isiydi

• Uyanın Tayfadan Kimler Kaldı ???

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.