Şimdi Ara

Arda futbolu bırakıp sumo sporuna başlamalı diyenler!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konuyu açmamdaki sebep kesinlikle alınan mağlubiyet değildir.
    Ardanın düştüğü acınası hale dikkat çekmek istiyorum.
    Gelecek hafta oynanacak derbide forma giymek için haftalardır yatıp 1 hafta kala oyuna girip göz boyamak istediğini hepimiz görüyoruz.
    Futbolcu dediğin profesyonel olmalı kendine bakmalı ama kendisi bu fikri öğrenememiş belliki.
    Pohpohcu medya ve başımızdakiler ardayıda bitirme raddesine getirdiler.
    Hadi hayırlısı.

• Adam sakatken oynadıda noldu? Yuhlamadınız mı? Sevgilisine kadar laf atmadınız mı? Evet doğru, Arda kaybettiği maçlardan sonra hüngür hüngür ağlayacak kadar profesyonellikten anlamaz, ama ona yapılanı hiçbir insan kaldıramaz. O günden beri Arda bitmiştir. Umarım sezon sonu gider.
  • Kimsenin Arda'yı bitirme gayreti olmadı,hamurunda topçuluk yokmuş Arda'nın,gerçek Gs'lik zaten yok.

Metin Oktay'ın taşıdığı 10 numarayı verip bir de bu bebeyi kaptan yaptılar.

• caps varmı acaba arda nın şişko halini epey merak ettim ? maçı izleme şansım da olmadı.
  • Arda'da olağan dışı bir sorun yok , Arda bugün sahaya tığ gibi çıksa da laf edecek olanlar laf etmişler konu bundan ibaret.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknofobi

caps varmı acaba arda nın şişko halini epey merak ettim ? maçı izleme şansım da olmadı.

Aynen ya Arda'yı uzun zamandır görmedim
  • Arda geçen sezon Ankara'da oynanan Ankaragücü maçında bitti !!! daha o zaman taraftar tepki koymamıştı. Kendi etti kendi buldu !!!

Galatasaray'da ki krediside bitiyor yetenekleri kısıtlı olan bir oyuncu için bu fizik ile yurt dışı çok zor olursa anca 6 ile 10 arasında oynayan bir takıma transfer olur avrupada.

Sonu SERGEN YALÇIN gibi olur
    quote:

Orijinalden alıntı: Balotelli

Adam sakatken oynadıda noldu? Yuhlamadınız mı? Sevgilisine kadar laf atmadınız mı? Evet doğru, Arda kaybettiği maçlardan sonra hüngür hüngür ağlayacak kadar profesyonellikten anlamaz, ama ona yapılanı hiçbir insan kaldıramaz. O günden beri Arda bitmiştir. Umarım sezon sonu gider.

• Evet sonu Sergen gibi olacak gibi bu gidişle bugünkü hali de az çok andırıyordu onu.
  • kaka 1 yıl sakat kaldı.. döndüğünde baldır, bacak, göbek yağ içinde dönmemişti... yıldız adam böyle sorumsuz olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balotelli

Adam sakatken oynadıda noldu? Yuhlamadınız mı? Sevgilisine kadar laf atmadınız mı? Evet doğru, Arda kaybettiği maçlardan sonra hüngür hüngür ağlayacak kadar profesyonellikten anlamaz, ama ona yapılanı hiçbir insan kaldıramaz. O günden beri Arda bitmiştir. Umarım sezon sonu gider.

İnsanların grup olarak tepkilerini koymaları benim sorunum değil aksine sürü psikolojisityle ultraslanın yaptıgı şeyleri önemsemiyorum bile.
    Fazlasıyla destek olduk bugüne kadarda bugün bir performansda beklemedim oyuna girince. Lakin haftalardır sakatlıgı bahane edip oynamayıp derbiden 1 hafta önce maç eksigi kapama bahanesiyle oynarsa ben burda ona kızarım. Umarım haftaya oynayıp takımı yavaşlatmaz.
    Sene sonunda gidincede kendisine en iyi dileklerimi sunacağıma emin olabilirsiniz burda bir antipatim yok. Tek kızgınlıgım kendine bakmaması ve son yaptıgı acıklamalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: jamez

kaka 1 yıl sakat kaldı.. döndüğünde baldır, bacak, göbek yağ içinde dönmemişti... yıldız adam böyle sorumsuz olmaz

+ bilmem kac
  • Ben bu taraftarı cidden anlamıyorum. Millet Arda gibi futbolcumuz olsada sahip çıksak diye bakıyor, bizimkilerde adamı yerin dibine sokuyor. Sattığımızda değerini anlayacaksınız ama o zaman çok geç olacak. En vefasız taraftar her zamanki gibi yine GS taraftarı. Koskoca efsanelerimizi bir bir yerin dibine soktuk Arda'yı sokmuşuz çok mu...
  • zaten Arda sadece GALATASARAY'ı değil futboluda kafasında bitirmiş.

''nasılsa bir ton para kazandım bugün futbolu bıraksam NTVspor'dan oturduğum yerde 1milyon lira kazanırım'' kafa yapısına sahip bir oyuncu

quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Evet sonu Sergen gibi olacak gibi bu gidişle bugünkü hali de az çok andırıyordu onu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ribonucleic Acid

Ben bu taraftarı cidden anlamıyorum. Millet Arda gibi futbolcumuz olsada sahip çıksak diye bakıyor, bizimkilerde adamı yerin dibine sokuyor. Sattığımızda değerini anlayacaksınız ama o zaman çok geç olacak. En vefasız taraftar her zamanki gibi yine GS taraftarı. Koskoca efsanelerimizi bir bir yerin dibine soktuk Arda'yı sokmuşuz çok mu...

Sahip çıkılmadı mı bugüne kadar ? bu forumda en çok koruyanlardan biriyim. zaten yazımı okursan ardaya kişisel bir saldırım yok fakat kendine dikkat etmezse başarılı olabileceği yerlere gitmesini öneriyorum
    Ayrıca forumda vefasız taraftar dencek son kişilerden biriyimdir

• quote:

Ben bu taraftarı cidden anlamıyorum. Millet Arda gibi futbolcumuz olsada sahip çıksak diye bakıyor, bizimkilerde adamı yerin dibine sokuyor. Sattığımızda değerini anlayacaksınız ama o zaman çok geç olacak. En vefasız taraftar her zamanki gibi yine GS taraftarı. Koskoca efsanelerimizi bir bir yerin dibine soktuk Arda'yı sokmuşuz çok mu...

Bunu anlatamazsın işte o sığ düşüncelilere...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamez

kaka 1 yıl sakat kaldı.. döndüğünde baldır, bacak, göbek yağ içinde dönmemişti... yıldız adam böyle sorumsuz olmaz

Sorun burada bence. Arda tam olarak yıldız bir oyuncu olmadı. Pek fazla yıldızlaşmaya yatkın oyuncu görmediğimizden büyüttük de büyüttük gözümüzde. Dışarıdan,bizim gözümüzle değil de objektif bakan birisi Euro 08 dışında bu adam yıldız diye kaç maçta demiştir ? Liverpool maçımızı hatırlıyorum bir tek.
  • lütfen söyle Pino kaç maç oynadı attığı gollere bak !

Arda kaç maç oynadı Galatasaray ile kaç tane böyle golü var kaç tane maçı çevirmiş ne zaman yapacak bunları ??? bana göre o fizik ile zaten bunları yapması imkansız bakmayın futbolcu yokluğunda Manisaspor - Fenerbahçe maçında sağbek pozisyonundaki sergilediği etkili futbolu ile Galatasaray'da yer buldu kendisini kabul ettirmek için kapasitesinin üzerinde oynadı kabul ettirdi , kaptan oldu, parayı buldu bir yere kadar ve klasik Türk futbolcu sendromuna tutuldu bundan sonrası beni ilgilendirmez havalarında.
    quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: greyhound

lütfen söyle Pino kaç maç oynadı attığı gollere bak !

Arda kaç maç oynadı Galatasaray ile kaç tane böyle golü var kaç tane maçı çevirmiş ne zaman yapacak bunları ??? bana göre o fizik ile zaten bunları yapması imkansız bakmayın futbolcu yokluğunda Manisaspor - Fenerbahçe maçında sağbek pozisyonundaki sergilediği etkili futbolu ile Galatasaray'da yer buldu kendisini kabul ettirmek için kapasitesinin üzerinde oynadı kabul ettirdi , kaptan oldu, parayı buldu bir yere kadar ve klasik Türk futbolcu sendromuna tutuldu bundan sonrası beni ilgilendirmez havalarında.
    quote:

Azıcık aklını çalıştırarak konuş. Araştırarak...
    http://transfermarkt.com.tr/tr/arda-turan/leistungsdaten/spieler_21369.html

Tek tek sezonlara da bakabilirsin. Hani bunları yapmak çok yüksek IQ istemiyor, o yüzden sorun olmaz umarım...

• Ben erman toroğlunun teşhisine artık hak veriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: greyhound

lütfen söyle Pino kaç maç oynadı attığı gollere bak !

quote:

Buyur kendin gör beğenmediğin Arda'yı

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.