Şimdi Ara

Archeage ne durumda ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
3.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 kişi başlamayı düşünüyoruz mmorpg tecrübemiz var. Açıkçası p2w her f2p oyunda olacaktır. Sadece craft land vs bu tarz seyler premiumsuz alinamiyor mu ? ya da emek veren paraliya yetisebiliyor mu ? bunlar onemli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 kere pre alırsan, normal rütinde de oyununu oynarsan diğer aylar preyi oyun içinde alabilirsin hatta stok bile yaparsın.

P2W nin ağır önde olduğu bir oyun, sürekli pren aktif olmazsa ne labor birikir ne ev kurarsın ne de craft yaparsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merdomable

1 kere pre alırsan, normal rütinde de oyununu oynarsan diğer aylar preyi oyun içinde alabilirsin hatta stok bile yaparsın.

P2W nin ağır önde olduğu bir oyun, sürekli pren aktif olmazsa ne labor birikir ne ev kurarsın ne de craft yaparsın.

Üzdü o kadar indirdik akk'li intenretimizle :) bi deneyelim bari. Öneri serverınız var mı?
  • Kyprosa, en çok Türkler orada. İki tarafta da bol miktarda Türk var. Keyfinize göre, iyi oyunlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HasanAkdenz

Kyprosa, en çok Türkler orada. İki tarafta da bol miktarda Türk var. Keyfinize göre, iyi oyunlar :)

13. seviyeye kadar oynadım oyunun combat systemi açıkçası beni pek sarmadı. Lineage 2 sonrasında targetli mmorpgleri bıraktım gibi bişey
  • ben orchidnada oynamıştım baya 50level sondu o zamanlar ev tarla felan herşey vardı ama serverda oyuncu az olduğu için bırakmıştım. şuan serverlar ne durumda eğer çok kalabalık bir server varsa orda tekrar başlayabilirim. trade yapmayı özledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

ben orchidnada oynamıştım baya 50level sondu o zamanlar ev tarla felan herşey vardı ama serverda oyuncu az olduğu için bırakmıştım. şuan serverlar ne durumda eğer çok kalabalık bir server varsa orda tekrar başlayabilirim. trade yapmayı özledim

kalabalık baya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stannis Baratheon

quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

ben orchidnada oynamıştım baya 50level sondu o zamanlar ev tarla felan herşey vardı ama serverda oyuncu az olduğu için bırakmıştım. şuan serverlar ne durumda eğer çok kalabalık bir server varsa orda tekrar başlayabilirim. trade yapmayı özledim

kalabalık baya

Hepsi mi kalabalik hocam serverlarin. Ilk acildiginda serverlar 1 ay boyunca hep yarim saat 1 saat sira beklerdik. O kadar olmasada gorevlerde tradelerde felan birileriyle konusmak istiyorum yol ustunde

• Ben oynadim bi 15 seviye acikcasi kimseyi goremeyince biraktik :D oyun super ama cok bos cunku asiri buyuk

• Hocam selam, kyprosa haranya tarafinda oynuyorum. Baslayali yaklasik 2 ay oldu 3.8k equipment pointim var. oyuna premium haric hic para yatirmadim. Hatiri sayilir topragim var. oyuna burada baslarsaniz eger sizi aileme alip tarlalari kullanmaniza izin verebilirim. Buda size baslangic icin iyi miktarda gold getirir. Oyun icinden Agabey'e mesaj atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tevez -- 7 Kasım 2015; 12:42:58 >
  • Bir aylık premium ortalama olarak kaç liraya denk geliyor acaba?
  • hocam server kalabalık mı. eskiden solzreed'den her dakika 3-5 gemi kalkardı ticaret için,token topladığımız yeri saymıyorum bile Hasla'da ya da Halcyona'da savaş olurdu o kadar skill atılırdı ki pc kapandığı yada oyunun takıldığı olurdu (gta 5'i felan full çözünürlük oynadım bu pc'de) eğer o şekildeyse serverlar tekrar başlarım ben oyuna.
  • @Juvixted 40-45tl arasi.
    @Santiago Munez artik serverlar senin dedigin gibi degil maalesef. Haslada savas hala donuyor fakat zevk icin cunku o tokenler artik pek bi ise yaramiyor. Pvp daha cok diamond shoresta oluyo.

• Bu oyuna başlayacak olan kişi ömrünü vermeli onu baştan söyleyim.Nasıl mı 1 günde 1 ayda 1 yılda herşeyi yapıcam diyemezsiniz ve yapamazsınızda bunu şimdiden bilin en baştaki adamın yanına yaklaşabilmeniz için her ay bi 10bintl yatırmanız anlamına gelir varsa aranızda paşa torunu oynayabilirsiniz.Şimdi ben nemi yaptım bu oyunda 2 adet pc 4 adet full apexli hesap ve bu hesapların komple çift eu ve abd serverlarında aktif hesapları ve her 2 tarafta birşeylerin olması bu nemi demek oluyor 2 farklı serverdada bu hesapların laborunu tüketerek paraya çevirmek bunuda en fazla parayı kaldırabileceğim tarzda yaptım yani 5k laboru siz 200 400 gold kazanırken ben 3 gunde biriken o 5k laboru 2.5k gold a çevirdim 2.5x8 hesap ne yapıyor 20k gold demek asıl oynadıgım serverda daha fazla gold kazandığımı söyleyebilirim 55 level hesap tüm classlar 55 ve tüm classları oynayabilme yeteneği DR sinden tutunda paladinine kadar tüm classlarda kendimi geliştirdim.Pvp de gördüğüm adamı ya dr ile tekledim en fazla 2'dir bunun vuruşu zaten 3.vuruş yapan bir Dr ise ona dr demek olmaz berbat bir item sistemi vardır demektir. evler arabalar traktorler tarlalar ki bu tarlalar komple 24lük öle 8 16 ile işiniz olmasın birşeyler yapmak istiyorsanız . ben deniz ticaretinden korkmadan tek başına mal çeken tek adamdım o serverda 1 kere saldırı yapabildiler mallarıma onuda aldılar bende inat edip denizde turlayarak tek başıma 1 gemiyi ele geçirdim kaldıki onalr 8 10 kişi gelmişti benim gemime bunlar yunan klanıydı yanlış olmasın turklerden boyle birşey gelmez.Ve oyuna şu zaman a kadarda devam etsem p2w cilerin yanına yaklaşamazsınız neden midir?

oyunda arap ülkesinden ve koreli birçok oyuncu var araplar paraya acımıyor günde 200 300 bin dolar bi anda basabiliyor oyun o derece manyaklarla dolu korelilere gelince onlar zaten resmen pazarı satın almış bi toplulukları var adamlar pazardaki itemlerin fiyatlarını kendileri belirliyor nasıl mı? 3 serverın pazarı 1 tek pazarda toplu gözüküyor adam 1kya koyulan itemi satın alıp 1.5kdan koyuyor ve sen gidip 1.4 e koysan onuda alıyor 1.5k ya koyuyor nasıl mı bu adamlar zaten sadece tek sizin itemle uğraşmıyorlar crafting sistemi tamamen bunların elinde.

Şimdi bu oyuna başlamalıyım lafına gelince.

Sağlam bir kitle ile sıfırdan herkez aynı anda başlayarak kimseyi arkada bırakmadan ve birbirini satmadan ayrımcılık yapmadan tüm dungeon ve sistem üzerinde bulunan en iyi itemleri craftlayabilecek kadroyu hazırlarız ve bu kadro 100+ kişiden oluşmalıki tarlasına çicek pirinç falan eken satmak yerine kömür ticareti yapan adama verip oil üretmesine izin verir ise oil üreten kişide craft yapan adamın tedarikçisi olabilir ise gibi gibi gibi falan fistan tarzında bu oyun oynanır.

Ben tek başlıcam derseniz ? === Bu oyun size gelmez boşunada zaman kaybı yaşamayın kotanızada yazık. Var olan klanlara gitseniz sizin karakterinizi kasmınızı siseminizi kendinizin oturtmanızı isterler sizin bir malınızı deniz ticareteni sokmak istediklerinde ki bu oyunun en riskli ticaretidir. ya o mal gider gitmesede size bunun için en fazla 1veya 2 kere yardım eder fazlasınıda isteyemezsiniz.

Bilmem anlatabildim mi baya uzun oldu ama :D...

• quote:

Orijinalden alıntı: bornavilivarol

Bu oyuna başlayacak olan kişi ömrünü vermeli onu baştan söyleyim.Nasıl mı 1 günde 1 ayda 1 yılda herşeyi yapıcam diyemezsiniz ve yapamazsınızda bunu şimdiden bilin en baştaki adamın yanına yaklaşabilmeniz için her ay bi 10bintl yatırmanız anlamına gelir varsa aranızda paşa torunu oynayabilirsiniz.Şimdi ben nemi yaptım bu oyunda 2 adet pc 4 adet full apexli hesap ve bu hesapların komple çift eu ve abd serverlarında aktif hesapları ve her 2 tarafta birşeylerin olması bu nemi demek oluyor 2 farklı serverdada bu hesapların laborunu tüketerek paraya çevirmek bunuda en fazla parayı kaldırabileceğim tarzda yaptım yani 5k laboru siz 200 400 gold kazanırken ben 3 gunde biriken o 5k laboru 2.5k gold a çevirdim 2.5x8 hesap ne yapıyor 20k gold demek asıl oynadıgım serverda daha fazla gold kazandığımı söyleyebilirim 55 level hesap tüm classlar 55 ve tüm classları oynayabilme yeteneği DR sinden tutunda paladinine kadar tüm classlarda kendimi geliştirdim.Pvp de gördüğüm adamı ya dr ile tekledim en fazla 2'dir bunun vuruşu zaten 3.vuruş yapan bir Dr ise ona dr demek olmaz berbat bir item sistemi vardır demektir. evler arabalar traktorler tarlalar ki bu tarlalar komple 24lük öle 8 16 ile işiniz olmasın birşeyler yapmak istiyorsanız . ben deniz ticaretinden korkmadan tek başına mal çeken tek adamdım o serverda 1 kere saldırı yapabildiler mallarıma onuda aldılar bende inat edip denizde turlayarak tek başıma 1 gemiyi ele geçirdim kaldıki onalr 8 10 kişi gelmişti benim gemime bunlar yunan klanıydı yanlış olmasın turklerden boyle birşey gelmez.Ve oyuna şu zaman a kadarda devam etsem p2w cilerin yanına yaklaşamazsınız neden midir?

oyunda arap ülkesinden ve koreli birçok oyuncu var araplar paraya acımıyor günde 200 300 bin dolar bi anda basabiliyor oyun o derece manyaklarla dolu korelilere gelince onlar zaten resmen pazarı satın almış bi toplulukları var adamlar pazardaki itemlerin fiyatlarını kendileri belirliyor nasıl mı? 3 serverın pazarı 1 tek pazarda toplu gözüküyor adam 1kya koyulan itemi satın alıp 1.5kdan koyuyor ve sen gidip 1.4 e koysan onuda alıyor 1.5k ya koyuyor nasıl mı bu adamlar zaten sadece tek sizin itemle uğraşmıyorlar crafting sistemi tamamen bunların elinde.

Şimdi bu oyuna başlamalıyım lafına gelince.

Sağlam bir kitle ile sıfırdan herkez aynı anda başlayarak kimseyi arkada bırakmadan ve birbirini satmadan ayrımcılık yapmadan tüm dungeon ve sistem üzerinde bulunan en iyi itemleri craftlayabilecek kadroyu hazırlarız ve bu kadro 100+ kişiden oluşmalıki tarlasına çicek pirinç falan eken satmak yerine kömür ticareti yapan adama verip oil üretmesine izin verir ise oil üreten kişide craft yapan adamın tedarikçisi olabilir ise gibi gibi gibi falan fistan tarzında bu oyun oynanır.

Ben tek başlıcam derseniz ? === Bu oyun size gelmez boşunada zaman kaybı yaşamayın kotanızada yazık. Var olan klanlara gitseniz sizin karakterinizi kasmınızı siseminizi kendinizin oturtmanızı isterler sizin bir malınızı deniz ticareteni sokmak istediklerinde ki bu oyunun en riskli ticaretidir. ya o mal gider gitmesede size bunun için en fazla 1veya 2 kere yardım eder fazlasınıda isteyemezsiniz.

Bilmem anlatabildim mi baya uzun oldu ama :D...

tek tabanca gezebileceğim bi rpg biliyormusun

• Şuan arada oynadıgım dragon prophet. Türkçe olması biraz iyi oldu ama turkiye serverı olduğundan oyuncu sayısı orta düzeyde.Görev sistemi ve level gain kolay hızlı bir şekilde 60 olunuyor günlük 4 saat oynamayla 5-7 gün arasında olunur tahminim.Skyforge oyununu indirdim şimdilik ona bakmak istiyorum en azından p2w'lerin ilah olan bir oyunu degil
  • Sizce başlanmazmı ? 2 arkadaşız girip takılmak istiyoruz yani emeğimizle bişeyler yapamazmıyız ? Kafamızı dagıtacaz zevkimizi alacaz falan
  • zevk almak istiyorsan aion skyforge veya dragon prophet gibi oyunlara başla.
  • ArcheAge ilk açıldığında baya eksiklikleri vardı, dengeler çok bozuktu.
    oyuna erken başlayanlar bütün ev ve tarla yerlerini kapmışlardı.
    sonradan gelen oyuncular kendilerine arazi bulamadılar, oyun bıraktılar...
    bir diğer aksaklık da guildler oluşamadı. bazıları çok kalabalık oldu ve serverlara hükmetmeye başladı.
    bu durum "Zerg bir oyun" diye söylenmesine yol açtı, bu yüzden de bir kısım oyuncular ArcheAge'i bıraktı.

üstünden uzun bir süre geçti.
    şu an için oyun dengesini bulmuş durumda. gayet iyi.
    P2W diyenlere hiç katılmıyorum, oyun içi gold ile premium alıyorsun, gerçek para harcamana gerek yok.
    Türklerin en fazla olduğu server Rangora.
    Rangora'da Apex fiyatları 400-900 gold arasında değişiyor.
    2 Apex ile 1 Vip (premium) alıyorsunuz. 1 aylık.
    oyun şu an için piyasadaki en iyi MMORPG ve Sandbox oyun.
    hele sağlam bir guildiniz varsa, organize bir şekilde oynuyorsanız, tadından yenmez...

• quote:

Orijinalden alıntı: adolf1

ArcheAge ilk açıldığında baya eksiklikleri vardı, dengeler çok bozuktu.
    oyuna erken başlayanlar bütün ev ve tarla yerlerini kapmışlardı.
    sonradan gelen oyuncular kendilerine arazi bulamadılar, oyun bıraktılar...
    bir diğer aksaklık da guildler oluşamadı. bazıları çok kalabalık oldu ve serverlara hükmetmeye başladı.
    bu durum "Zerg bir oyun" diye söylenmesine yol açtı, bu yüzden de bir kısım oyuncular ArcheAge'i bıraktı.

üstünden uzun bir süre geçti.
    şu an için oyun dengesini bulmuş durumda. gayet iyi.
    P2W diyenlere hiç katılmıyorum, oyun içi gold ile premium alıyorsun, gerçek para harcamana gerek yok.
    Türklerin en fazla olduğu server Rangora.
    Rangora'da Apex fiyatları 400-900 gold arasında değişiyor.
    2 Apex ile 1 Vip (premium) alıyorsunuz. 1 aylık.
    oyun şu an için piyasadaki en iyi MMORPG ve Sandbox oyun.
    hele sağlam bir guildiniz varsa, organize bir şekilde oynuyorsanız, tadından yenmez...

Oyunda okadar şey var ki beni yordu bakarken ciddi ciddi max grafikleri kıstım :D sonra zaten kalabalık kitlelere questlerimde insanlara rastlayamayınac bıraktım 3 kişiydik olmadı

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.