Yarbay
18 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 130 (Bu ay: 1)
Gönderileri

3 Ay önce L2 Reborn'a girdik. Gördüğüm en iyi server. Hiç bir şekilde bota izin vermiyolar. Dual box açamıyorsun 2.5k civarı aktif online sayısı hiç bir şekilde DONATE yok P2W yok RMT yok. Bu ortamı Lineage oyuncularına NCSOFT 15 Yıldır sağlayamadı !

İlk PVP Turnuvasına girdik ve 12 takım arasında 9 - 0'lık çok çok üstün bi skorla 1. olarak bitirdik ! Bu skor çok ciddi bi iş. Yapılması zor. Biz Turnuvaya girdikten sonrada girmeden öncede her fırsatta kendini iyi sananları o egolu partileri çagırdık. Çogu korkusundan giremedi.

65 - 70 Level aralıgındayız. C grade itemlerle spotumuza kimseyi yaklaştırmıyoruz.

Başlayalı 3 hafta oldu 12 kişilik ekip ile 65 leveli yakaladık. Reborn'dan ilk PVP videomuz. 1 Yıllık server fakat hala dopdolu slot pvpleri var düşük levellerde bile. L2 Reborn bizi 2006 - 2008 yıllarına geri götürdü resmen.

Bugün okuduğum haberlere göre Legendary Pictures'in Warcraft 2 için çalışmalara başladığını söylüyorlar. Yabancı sitelerdede haberleri yapılmış. Resmi bi açıklama yok fakat gerçekten de doğru ise beklemeye koyuldum derim.

Çünki Warcraft inanılmaz hikayesi ile zaten çok ama çok dolu. Warcraft 1 ve 2. oyunları güzel hikayeleri vardı evet, fakat Warcraft'ın olayı, Thrall, Arthas, Grom gibi karakterlerin konuya dahil olmasıyla başlamıştır. Blizzardda zaten bu karaktrlerin ekmeğini hala daha yiyebildigi kadar yiyor. Yani 1. filmin hataları her anlamda düzeltilirse, 2. filmin çok daha iyi olacağını umuyorum.

L2 Lion'dan Soultaker olympiad videom. Yakında l2 dex'den de gelecek.
Organize olmak, takımca hareket etmek, plan yapmak, party setup kurabilmek, rakibi okuyup ona göre pozisyon almak, isim yapabilmek. Bunlar open world pvp / pk olan MMORPG oyunlarda mümkün olan mekanikler. Yeni videomuzda 4 arkadaş onlarda kişiye boss kestirtmiyoruz. Az çok MMORPG bilen anlar zaten videoyu.

Buyurun, iyi seyirler.

Classic NA Giran'da Necromancer'ımı satmaya karar verdim.

- 66 level ( Boostları basılmamış, onlarla beraber 70 levele yaklaşır )
- Full dyes
- Önemli skillerinin hepsi alınmış
- Avadon Robe set
- Demon staff +4 ( Top C staff )
- Full C grade jewel set ( 1 tane earring B grade )
- Yaklaşık 30kk / 30m para
- Bütün skill kitapları açılmış
- Çantada Improved Enchant Weapon C var. Değeri en az 25kk

Server en dolu classic serveri, gayet aktif. Bırakma sebebim artık bana hitap etmemesi.

66 level Shillien elder box olarak almak isteyene vereceğim.

Alıcısına her türlü bilgi yardımı yapacağım. Bi kaç güne Screenshot eklerim. Yaklaşık 6 aylık emeğim var.

Burda zaman zaman soruluyor, mmorpg önerisi falan diye. Altına gelen yorumlar gerçekten acınası, ffx, wow dan başka bişey diyemez olmuş kitle. Bu ikisine bakıyoruz, özellikle ffx full PVE. wow desen şu toplu PVP görmen imkansız. Sene 2019, hala Lineage 2 de böyle dolu aktif mass pvp yapan oyuncular olarak, Manifesto clani MMORPG begenmiyor maalesef. Şu doluluğu, oyunculuğu, takım oyununu veren bir MMORPG yok piyasada. 31 Class'ı ile, Open world PVP / PK sistemi ile, Party sistemleri, skill çeşitliliği ile türünün tek örneğigir Lineage 2.

İyi seyirler. Az çok mmorpg oynayan adam anlar videoyu zaten.

Merhabalar, Manifesto olarak 15 Mart Cuma günü Lineage 2 Lion'a başlayacagız. Şuanda oldukça kalabalığız. Buradanda soranlar oldu bilmeyenlerde konudan görür diye başlığı açayım dedim. Hali hazırda biz Classic Giran'da oynuyoruz fakat Lion için ara vereceğiz. L2 Lion Mid rate-Craft 50x Interlude. Her sene bu zamanlarda oynadıgımız keyifli bi server. Oynamak isteyen arkadaşlar olursa bana buradan yada Instagram hesabımızdan yazabilir. Öncesinde Discord'da toplanacağız konuşulacak nasıl başlayacagız hangi classlar party setup falan. Ayrıntıyı oynayacak arkadaşlar ile paylaşırız. Server görmek isteyen merak eden olursa Youtube kanalımızda 2 sezondanda çektigimiz oldukça dolu pvp videoları var Lion'dan. Göz atar hem server hemde bizim hakkımızda fikir sahibi olursunuz az çok.

Youtube - Manifesto Territory
Instagram - manifesto_territory

Not: Belirtmek isterim, bizimle daha önce sorun yaşamış arkadaşlar lütfen uzak dursun. Saygı herşeydir, herkes yaşını başını aldı. Yaşanılan sorunlar, sıkıntılar açısından bizden daha tecrubelisi yoktur sanırım bu piyasada, o yüzden sıkıldık artık. Lütfen takım oyununa, oynadığı gruba değer veren, verebilen insanlar buyursun.

- Edit -

Buda toplantıya katılım yapan kardeşlerimiz, discorddan bir görünüm ;) Yarın giriş yapıyoruz.

Bugün bana mail gelmiş, Classic serverler açılıyor diye. Oyun 2013'deki haline geri dönüyormuş. Fakat garip olan şey bundan kimsenin haberi yok ve server yarın açılıyor. Bunda benim yanlış anladıgım bişeymi var yoksa bunlar ciddi ciddi Classic server açacaklarını 1 gün öncedenmi duyurdular ?
Hakkında
Forum İmzası:
FrostWolf
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.807
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 37.967 (Bu ay: 491)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.014 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.