Şimdi Ara

ArcheAge Unchained 9.3 ArcheAge 2 Öncesi Son Yeni Sunucu 9 Şubat 2023 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
336
Cevap
4
Favori
24.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 30 eylülde gelecek olan patchle birlikte archeage'e güzel grafik güncellemeleri de yapılmış. Benim çok hoşuma gitti

• Zaris kullanıcısına yanıt
    Oyunun grafiğini kötüleyenlerin bahanesi de kalmıyor artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grimesftw

Oyunun grafiğini kötüleyenlerin bahanesi de kalmıyor artık.
    Bana sorarsan grafik update'i gelmese bile archeage'in grafikleri benim hoşuma gidiyor, kötü değil ve eski de değil, birçok mmorpg'den iyi. Fakat bu güncelleme ile oyun 2019 mmorpg'si denilecek kadar güzel olmuş diyebiliriz. Bence çok yerine bir update, tam da unchained çıkarken iyi oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 16 Eylül 2019; 19:18:38 >
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    Çok güzel olmuş gerçekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grafikle ugrastiklarina göre optimizasyonu halletmislerdir diye düşünüyorum.

• İlk çıktığında bir iki ay oynamıştım niye bıraktığımı hatırlamıyorum. Sıra beklemekten oynayamıyorduk o zamanlar :) Sabırsızlıkla bekliyorum bakalım.
  • en son paket de ki archeage season pass ne oluyor bilen varmı ?
  • Koks34 kullanıcısına yanıt
    Pubg, Fortnite gibi oyunlarda olan battlepass ile aynı mantıkta çalışıyor.Görev yapıp ilerledikçe kostüm açıyorsun yani sadece kozmetik.
  • ptr haftaya acılır haftaya erken erişim almak lazım east mi west mi olucaksınız?
  • Oyunun fiyati ne zaman belli olur.?
    Steam da yayinlanacak demisti birisi.

• Baxa kullanıcısına yanıt
    Steam üzerinden satılacak evet ama ne zaman belli olacak bilmiyorum ben de. Ara ara bakıyorum

• Size tavsiyem hemen gaza gelip satın almayın. Oyun önce bir çıksın steamde gözüken aktif oyuncu sayısına göre alırsınız. Zira wow hypeı bitmeden fazla oyuncunun geleceğini düşünmüyorum.
  • buraközkan kullanıcısına yanıt
    Çıkışı steam kuruyla yaparsa sonradan fiyat artar diye temkinli olmak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Stormfang

Steam üzerinden satılacak evet ama ne zaman belli olacak bilmiyorum ben de. Ara ara bakıyorum
    Steam satışını ön siparişe açmayacakları ve oyunun çıkışıyla bir geleceği konuşuluyor. Valve her satıştan ortalama %30 pay aldığı için ön sipariş olayını kendi sitelerine özel bırakmak istemiş olabilirler.
  • Ayın 30 unda steame geleceği kesin fakat ön sipariş verilip verilemeyeceği kesin değil.
  • Şu oyunu oynamak kısmet olmamıştı ilk zamanlarda, sonra ağır p2w oldu dediler. B2p versiyonunda denemek istiyorum yenilenmiş grafikleri ile baya hoş duruyor.

• yerimizi aldık bekliyoruz.
  • Halnaakta başlayacak olan var mı? Grup ve guild arıyorum Halnaak için. Tercihim east ama west de olabilir, çok dert değil.
  • Bu arada bununla ilgili de bir şey söylemek lazım. Dağıtımcı Trion Worlds (Gamigo firmayı satın almış olsa da hala aynı firma sonuçta) doları yaklaşık 4 liradan alıyor Steam fiyatlandırmaları için, bu bütün oyunlarında böyle.

Yani oyunun fiyatı 25 dolarsa, sürpriz olmazsa, yaklaşık 100 lira civarı olacaktır. Oyuna Unchained ile eklenecek olan aylık battlepass'ler ise; Steam üzerinde DLC olarak satın alınabilir olursa 40 lira civarı, oyun içinden ayrı pencere açıp satış yaparsa 10 doların o günkü kura göre karşılığı olacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.