Şimdi Ara

ArcheAge Unchained Devasa 9.0 Genişlemesi Büyük Yenilikler ve Yeni Sezonluk Sunucu 15 Eylül (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
6
Favori
22.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 60
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 49
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 8 saat 49 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 26
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • grimesftw (49 mesaj) Zaris (34 mesaj) Nymphetaminê (27 mesaj) Stormfang (17 mesaj) cumcumx (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (254 mesaj) Mobil (56 mesaj) Mini (16 mesaj) Uygulama (3 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş

Hocam yerel fiyatlandırma olacağını sanmıyorum. Zaten 30 gün ücretsiz veriyorlar. Bir miktar gold satıp aylık ödemenizi karşılayabilirsiniz. ArcheAge yapısı itibariyle gold alım-satımına çok müsait.

• e benim aldığım unchained ne olcak

• Koks34 kullanıcısına yanıt

Hesabını kakaogames'e transfer edersen 180 gün ücretsiz oyun süren olacak.

• grimesftw kullanıcısına yanıt

Bu kez de oyundan keyif almak yerine, sanki bir görevmiş gibi oynamak gerekiyor.

• saat 9 da açılıyor

• kakao games p2w'ini ciddi oranda bitirdi, oyunda görevden kazandığınız itemlerle 3-5 ayda rahat pvp atmaya başlayabilirsiniz. oyuna başlamak isteyen arkadaşlar haberiniz olsun. içerik olarak bence wowdan sonra 2. mmorpg. fakat eski yayıncıları oyunu bitirdi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HA-DH -- 16 Nisan 2022; 13:40:44 >
  • S.a oyuna tekrar başlayım diye glyph e giriş yaptım ammma archage yı bulamadım ne oldu oyuna acaba eski emekler vs Server Janudar nick Devrimci ve Malefiz iki karakterim vardı. Hey gidi günler aheeyy

https://www.youtube.com/watch?v=kLAwDqu1Fb8&feature=youtu.be belki tanıdık çıkar Ameno Malefiz 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEMUER -- 4 Haziran 2022; 6:53:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devrim niteliğinde genişleme ve yeniliklerle beraber yeni sunucu 15 Eylül de açılıyor. Konuyu en kısa sürede detaylı bir şekilde güncelleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grimesftw -- 21 Temmuz 2022; 5:28:57 >
  • Yeni sezonluk sunucunun detayları belli olmasıyla konuyu son kez güncelledim. Oynamayı düşünen arkadaşlarla 15 Eylül'de görüşmeyi temenni ediyorum.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.