Şimdi Ara

ARAS KARGO'DA YAŞADIĞIM 8000 TL DEĞERİNDEKİ HIRSIZLIK (VIDEO VE EKŞİ LİNKİ EKLENDİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
334
Cevap
5
Favori
32.803
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> ARAS KARGO'DA YAŞADIĞIM 8000 TL DEĞERİNDEKİ HIRSIZLIK (VIDEO VE EKŞİ LİNKİ EKLENDİ)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5341 Mesaj
    Devlet baba toki yapacağına CEZAEVİ yapsaydında, 40.000 suçlu hırsızı salmasaydın.

Fetöcüler içeri , hırsızlar dışarı olunca sonuç ortada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstan34bul -- 16 Kasım 2017; 19:11:53 >

Büyük ihtimalle teslim ettiği yerdeki kişi görüp başkalarına haber veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Biezard jer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Benim kargolar da müşteri hizmetlerini aramayınca gelmiyor nedense. Kargo Şubede 3-4 gün bekliyor, şubeyi arıyorum m.hizmetlerine yönlendiriyor otomatik daha sonra gerekli uyarıları yapacağız diyorlar 1 saat sonra geliyor kargo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Oceanic815

Bir adet Iphone 7 Plus 256GB kutusu bulup içine hafif ağırlık ve DİLDO koyacaksın, sonra elemanın gözü önünde kutuyu poşete koyup bir yakınına göndereceksin. İçine de afili bir not yazmayı unutmayacaksın tabii ki.

Sonra bunlar kargoya çökünce bütün haber kanallarına görüntüleri bilgileri paslıyacaksın.

İşte aradığım mizah

|
    |

|
    |
    Bütün olanları geçtim hadi yanlış isim yanlış adres olsun hepsine tamam da alan adam demez mi benim böyle bir kargom yoktu diye. Hadi oda kansız birisi çıktı aldı diyelim ki bu kadar olay nasıl üst üste geliyor? Bu işin içinde birşeyler var lakin çözülmesi zaman alacak gibi duruyor. İnşallah kısa yoldan sonuca ulaşırsınız.

|
    |

|
    |
    |
    |
    Dostum çok geçmiş olsun. Ben bir teknoloji marketinde çalışıyordum . İstanbul sancaktepe de mağazalar arası ürün gönderirken ya da arızalı müşteri servis ürünlerini bazen önemli olduğu için farklı kargo markalarıyla gönderiyorduk. Aras kargo da gönderdiğimiz cep telefonu,tablet,bilgisayar gibi ürünlerin çok fazla kaybolduğunu Ürünü teslim etmedikleri halde bize bile sormadan kaşeleri alıp gizlice bastıklarına hatta ve hatta değerli ürünlerin yerine farklı ürünler getirip adet sayısını tutturup sonradan ararlar şeklinde farklı insanların ürünlerini bize bıraktıklarına bir kaç defa şahit oldum. Konu ile ilgili olarak defalarca bu olay konusunda bu firma personelleri hakkında dolayısıyla şikayette bulunuldu. Daha sonra çalıştığım firma tamamen ups ile çalışmaya başladı. Oda çok iyi değil ama en azından bu tarz problemler ortadan kalktı. mng,aras,sürat,dhl gibi kargoların yerlerine PTT ve UPS gibi onlara göre daha pahalı lakin daha az sorunlu markalarla gönderi yapmanızı tavsiye ederim. Umarım en kısa süre içerisinde de bu sorununuz giderilir.

Yurt içi kargoyu unutmak asla olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tufanumur12 -- 16 Kasım 2017; 21:34:57 >
    |
    |

• Yarbay
    3910 Mesaj
    8000 nasil oldu hocam? 4000 yada 3000 degil miydi baslik?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Cok tesekkurler oncelikle, onu da hemen basligi actiktan sonra yazdim. Umarim bir sonuc aliriz bir sekilde.
    |
    |
    radef kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Herkese ayri ayri cok tesekkur ederim destekleri icin. 1 saat once Twitter'daki sikayetimden oturu aradilar. Yarin genel mudurlukten aranacagimi soyledi. Ne olacagini bilmiyormus fakat ilgilenecekler dedi. Bu da bir adimdir diye dusunuyorum. Bir arkadas da Eksi Sozluk'e tasimayi teklif etti. Gercekten minnettarim, butun gelismeleri buradan aktarmaya devam edecegim.

Orijinalden alıntı: BuLuT1905

Herkese ayri ayri cok tesekkur ederim destekleri icin. 1 saat once Twitter'daki sikayetimden oturu aradilar. Yarin genel mudurlukten aranacagimi soyledi. Ne olacagini bilmiyormus fakat ilgilenecekler dedi. Bu da bir adimdir diye dusunuyorum. Bir arkadas da Eksi Sozluk'e tasimayi teklif etti. Gercekten minnettarim, butun gelismeleri buradan aktarmaya devam edecegim.

Hocam diğer arkadaşa da yazdım zararınız aras kargo tarafından karşılansa bile maddi manevi tazminat davası açın dolar kurunu vs hepsini hesaba katın bir avukat tutun ve hakkınızı söke söke alın.
    |
    |

Orijinalden alıntı: 10ff

8000 nasil oldu hocam? 4000 yada 3000 degil miydi baslik?

4000 olan dünkü başkaydı sanırım.

onda abisine 1 tane bunda teyzesinden geleb 2 tane arkadaşına gidiyor.

geçmiş olsun. bu ülkede kargocular kadar çok insanı mağdur eden başka firma yoktur herhalde.
    |
    |
    AsRocK Z77 Extreme 6 // i5 2500K // 2x8GB GskiLL // Asus GTX 1050Ti // Sandisk Ultra II 480GB SSD // 2x2TB Toshiba Hitachi // PHILIPS 27" AMVA LED // Logitech K330 // Takstar HD5500 // Logitech F710 // Xiaomi Mi 9 Lite //
    _______ Mersin Tıp _______ Allah rızası icin yaşamıyorsan, neden hayatla mücadele ediyorsun ki ?
  • güncel
    |
    |
    Gönderimin yapıldığı şubede köstebek var muhtemelen. Çalışan da olabilir kargo göndermeye/almaya gelmiş müşteri kılığında bir çete elemanı da olabilir. Malum şahıslar dolandırıcılık için her yolu deniyor. Şaşırmam artık hiç bir şeye
    |
    |

Diğer konuyla beraber düşünürsek bunlar hakikaten. çete olmuş. Nitelikli dolandırıcılık!

|
    |
    Sosyal Medyalarda kaybettikleri itibar binlerce TL.
    |
    |
    Intel i7 4790K, Corsair Hydro Serisi H100i ,G1.Sniper Z97, 16 GB DDR3 1600 Mhz,RX 580 4 Gb , Cooler Master RC-690 II , 250 GB 850 EVO SSD , Seagate 1 TB 7200RPM Sata 3 32 MB , FSP AURUM PRO 80PLUS GOLD 1200W , A4 tech bloody v7 , LOGITECH G103 , Logitech z623 , Samsung UHD 28” Monitor (U28D590D)
  • Emekli Yönetici
    1679 Mesaj
    Gönderdiğin şube çalışan biri ortağını yollayıp aldırmış değerli olduğunu bildiği herşeye yapar bunu muhtemelen. Genelde zaten kimlik görmeden tc yaz git yapıyorlar. Umarım çabuk bir zamanda bulunur suçlu. Senin kaybınıda aras öder

Orijinalden alıntı: mnybjk

Gönderdiğin şube çalışan biri ortağını yollayıp aldırmış değerli olduğunu bildiği herşeye yapar bunu muhtemelen. Genelde zaten kimlik görmeden tc yaz git yapıyorlar. Umarım çabuk bir zamanda bulunur suçlu. Senin kaybınıda aras öder

İçerik olarak "telefon" diye girildiyse sisteme kargonun ulaştığı şubede işlenirken de anlaşılabilir.
    |
    |
Reklamlar
SEO
haberler
üniversite
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.