Şimdi Ara

Aras kargo da yaşadığım 4.000 tl'lik hırsızlık(Ss Eklendi,Twitter Hashtag Ekledin Destek Lütfen) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
860
Cevap
19
Favori
62.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1710 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmiş olsun hocam. Adalet hukuk sistemimiz bitmiş. Gerçekten adalet olsa 2 saat de bulunur o telefon. Sen bakan yeğeni veya milletvekili oğlu yakını akrabası değilsin ondan işi yokuşa sürüyorlar. Bizler 2. sınıf insanlarız. Şu hukuk sisteminde işin zor. Daha dün izledim adam nişan alarak komşusuna ateş ediyor tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılıyor, Adam ölse adalet tecelli mi edecek Öldükten sonra adalet olsa ne olur böyle bir adalet olabilir mi? Kardeşim mesajın güncel kalsın diye yazdım umarım cihazın bulurum geçmiş olsun.
  • Geçmiş olsun hocam. İnsanlar artık bu tarz elektronik aletleri sipariş etmeye çekiniyor bu tarz olaylar yüzünden. Bizim burada da Aras iyidir mesela. Şubeden şubeye değişiyor bu tarz durumlar. Tamamen orada çalışanların insafına kalmışız. Hiçbir kargo şirketine güven yok. Konunuzu Twitter'da da yaymaya çalışalım.
  • Her şube teslimi kargomda göstermek için yanımda ehliyet yada kimlik bulunduruyorum ancak daha bir allahın kuluda bu kargo senin olmayabilir kanıtın varmı diye sormadı. İçeri giriyorum, adıma kargo var diyorum, gidiyor kargoyu bulup getiriyor, şuraya imza, güle güle. Sistem böyle işlediği sürece daha böyle çok olaylar yaşıyacağız hep birlikte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüketici hakları mahkemesine gittim ihtarname verdi onu çektim bir hafta sonra cevap gelsin gelmesin geri gel dediler arkadaşlar. Bu akşam twitter ekşi sözlük konu linklerinide ekleyeceğim desteğiniz için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: B@R!$

arkadaşınki kadar olmasa da benim de başıma yakın bir olay geldi.

kimliksiz ürün teslimi.

n11'den aldığım ürünü 3 gün ankara içinde gezdirip bana teslim etmeyen sürat kargo, en son şubede teslim edildi yazmış kargo bilgisine.

teslim edilen kişinin soyadı benle aynı ama benim ankarada öyle bir tandığım-akrabam zaten yok. şu an n11'den para iadesi bekliyorum.

yine birkaç siparişim oldu n11'den 11-11 günü. bazı firmalar sürat kargo ile göndermişler ürünü. o ürünler de 3. gününe girdi hala teslim edilmedi ankara içinde dolaşıyor.

şubeyi 100 kez aradım açan yok. sürat müşteri hizmetleri sakin olun kargo gelicek diyor sadece.

şu adamları şikayet edecek bir merci yok mu şu ülkede? şöyle sağlam bi öttürecek bunları, akılları başlarına gelsin

sonunda kargoma kavuştum. şikayetvar.com dahil heryere yazdım.

işyerindeyim içerden seslendiler Barış bey kargo var.

Ayaklandım hemen, baktım kargocu masaya bırakmış paketi, arkasını dönmüş çıkacak kapıdan.

Seslendim imza almican mı? Gerek yok abi dedi. Geçen hafta kargomu kaybettiniz nasıl gerek yok dedim.

Benden de ufak çocuk. Baktım şekli şemali değişti bi dayılandı. Arabada kargon kaybolmaz falan dedi. Muhabbet daha uzun da kısa keseyim. Neyse işyerindeyiz dedim, inanın içimden söve söve gönderdim çocuğu.

Bir düzenleme şart. Başka türlü değişmez bu adamlar..

• Vasıfsız adamları eğitmeden iş verirsen olacağı bu. Türkiye'de hiçbir iş ciddiye alınmıyor. Polisler bile vasıfsız insanlardan oluşuyor, kargocular mı oluşmasın?
  • Bu yazın başında Aras kargo hb'den aldığım mate 9 telefonu kaybetti.şubeye gittim telefonu bulamadılar.kaybolmustur siz bir şikayet dilekçesi yazın sigortadan paranızı alırsınız dediler.kaybolan telefonum şube personelinin hiç umurunda değildi.baya kavga ettim. Sonunda Hepsiburada ya bildirdim.bir ay sonra hb paramı iade etti. Ama o mate 9 hiç oldu sanırsam.

• Up layin konuyu dh halkı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ülkede şaşırmamak lazım.

• Twitter tag #ArasKargoRezalet arkadaşlar destek olmak isteyen varsa

• Aynı durum 3 4 yıl önce benim başıma da gelmişti. Hepsiburada'dan telefon almıştık yurtiçi kargoda iç etmişler ürün bize ulaşmadı. Fakat hepsiburada bize para iadesini gerçekleştirmişti bir kaç ay geçte olsa. Zor bir süreç allah sabır versin. Konuyu yukarıda tutan destek olan arkadaşlar iyiki varsınız =)
  • Aras kargo da yaşadığım 4.000 tl'lik hırsızlık(Ss Eklendi,Twitter Hashtag Ekledin Destek Lütfen)

• Geçen sene Yurtiçi Kargo'da benim TFF'den aldığım maç biletlerinin üzerine yatmaya kalktı. Bu kargo şirketleri eleman seçerken CV'de hırsızlık şartı mı arıyor?

• Kargodan telefon mu gönderilir ya. Bu kadar da olmaz bence... Ben kargolara gvenmem şahsen bu konularda.
  • Yazıklar olsun up

• Kac zamandır issizim benim kardeşim bana 5 kuruş para vermez millet iphone 7 aliyor.. vay alüminyum..

• Bu kadar rahat nasıl hırsızlık yapıyorlar insan hayret ediyorum. İşte bu yüzden şeriat gelsin istiyorum. 1-2 kişinin eli kesildimi birdaha kimse cesaret edemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: patapon_00

Bu kadar rahat nasıl hırsızlık yapıyorlar insan hayret ediyorum. İşte bu yüzden şeriat gelsin istiyorum. 1-2 kişinin eli kesildimi birdaha kimse cesaret edemez.

Demek kargoyu teslim etmedin. 100 kırbaç vurun.
  • Up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.