Şimdi Ara

Aras kargo da yaşadığım 4.000 tl'lik hırsızlık(Ss Eklendi,Twitter Hashtag Ekledin Destek Lütfen)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
856
Cevap
22
Favori
55.256
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Aras kargo da yaşadığım 4.000 tl'lik hırsızlık(Ss Eklendi,Twitter Hashtag Ekledin Destek Lütfen)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    21 Mesaj
    Up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Tüü bitmiş Esnaflık

Geçmiş olsun hocam. 2 ay önce falan arkadaşımı kargosunu almaya gitmiştim ki arkadaşımı telefonla arayıp ordaki çalışana verdim telefonu, çalışsan gel kendin al dedi direk. Başkası teslim almışsa kargo şirketi daha da suçlu. Çünkü ben sormuştum neden vermiyorsunuz diye, adam da ptt böyle bir uygulama yapıyor bizim de yapmamız zorunlu, başkadına teslim edemiyoruz demişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi procy27 -- 15 Kasım 2017; 17:45:4 >

Orijinalden alıntı: Kabus87

2 yıl Güney Afrikada kaldım böyle rezillik görmedim.

Tüü bitmiş Esnaflık

Adamlara para vererek iş yaptıramıyoruz hocam

Orijinalden alıntı: PatlıcanMusakso

Sizde de kabahat var 4 ay ne diye oraya buraya ugrastiniz hangi sehirse gidip direk subelerini basacaksiniz serefsizlerin.

Aras kargo Turkiyede ki en rezil firma.

Türk halkına özgü olan okuma özürlülüğü de bu firmalarda mevcut yazılı verilen evrakta ev adresim var doğru kargo poşetinin üstüne yapıştırılmış vaziyette arkada da kendi yazdıkları yanlış adres durumu bildirdim biz arkadakini okuruz gerisini okumak zorunda değiliz verdim kalayı mimlediler sanırım özellikle yanlış adres vermeme rağmen adresime geldi şaşırttılar beni doğrusu demek ki agresif kavgacı ve küfürbazlıkla çözülüyor bazı işler sözde insan oldukları için.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Volkan Abanoz

quote:

Tüü bitmiş Esnaflık

Hocam Twitter'dan belki bi umut diye konunuzu paylaştım. Size geri dönüş yapacaklarını, bilgilerinizi isteyeceklerini söylediler. Var mı bi gelişme?

Gondorian
    Ranger of Ithilièn
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    6 Not

Geçmiş olsun arkadaşim.

Kolay gelsin.Türkiye özellikle Avrupanın en az 50 yıl gerisinde.Türkiye eskiden daha çağdaş daha kültürlü ahlakli bir yerdi.

Volkan Abanoz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Ambarad

quote:

quote:

Tüü bitmiş Esnaflık

Hocam Twitter'dan belki bi umut diye konunuzu paylaştım. Size geri dönüş yapacaklarını, bilgilerinizi isteyeceklerini söylediler. Var mı bi gelişme?

Evet hocam gördüm sizide teşekkür ederim ilettim bilgilerimi en kısa zamanda döneceklerini söylediler bekliyorum bakalım

• Yüzbaşı
    607 Mesaj
    Daha önce aras kargo benim kargomu başkasına vermişti.Çalışanların hepsini bukadar kalitesiz seçmeyi nasıl başarıyorlar merak ediyorum.Çok geçmiş olsun hocam.

|
    |
    takip
    |
    |
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

quote:

quote:

Tüü bitmiş Esnaflık

Evet hocam gördüm sizide teşekkür ederim ilettim bilgilerimi en kısa zamanda döneceklerini söylediler bekliyorum bakalım

Umarım dönerler. Tekrar geçmiş olsun. Takipçisiyiz.
    |
    |

Gondorian
    Ranger of Ithilièn

• Yarbay
    2220 Mesaj
    up.
    |
    |
    Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir. Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
  • Teğmen
    189 Mesaj
    aras kargoda çalışıyorum ben.

kamera kaydı yok mu teslim ettikleri kişi gözüküyor mu

teslim alanın imza ve tc sinin yazılı kağıdı gördünüz mü ?

|
    |
    İşlemci: i5 9600Kİşlemci Soğutucu: H115i Pro RGB Ekran Kartı: MSI VENTUS RTX 2080 Ti Anakart: Maximus XI Formula Psu: Corsair HX1200 Kasa: Phanteks P350x Ram: HyperX Predator DDR4 RGB 2x8GB 4000mhz Monitör: Samsung LC27HG70QQMXUF 27" 1ms 144Hz Mouse: Razer Naga Trinity Klavye: Logitech G15 Kulaklık: Razer Hammerhead V2 Pro
  • Teğmen
    236 Mesaj
    Arkadaşlar ben de 190 tl dolandırıldım, ticaret yapan biriyim, senelerdir sorun yaşamıyordum. Parayı gönderdim ürünü göndermedi. Deliller mevcur, napmalıyım

Orijinalden alıntı: hellowen334

aras kargoda çalışıyorum ben.

kamera kaydı yok mu teslim ettikleri kişi gözüküyor mu

teslim alanın imza ve tc sinin yazılı kağıdı gördünüz mü ?

Kamera kaydı var polis aldı ayrıca bizde izledik teslim eden förevlide dedi bu beyefendi değildi diye zaten farklı kişiye teslim ettiklerini.

Kargo teslim tutanağıda elimizde gürhan olan ismi gürkan olarak yazmış imza farklı tc hepten farklı hocam

Orijinalden alıntı: 1419oguzhan

Arkadaşlar ben de 190 tl dolandırıldım, ticaret yapan biriyim, senelerdir sorun yaşamıyordum. Parayı gönderdim ürünü göndermedi. Deliller mevcur, napmalıyım

tük. hakl. hakem heyetine başvur
    * HP Pavilion dv5-1041et & AVerTV HybridVolar HX + 3G VINN + Samsung Galaxy Note 5 + 20 yıllık Turkcell & Platinium Black Paket + Honda Jazz 1.4 Elite kullanıcısı. TürkTelekom'a kazıklanmamanız için başınıza gelebilecek durumları önceden her tür ortamda araştırıp öğrenmeniz lazım çünkü personelleri yalan yanlış bilgilendiriyor, anlaşmazlık durumunda o şekil bilgi verilmemiştir bu şekil bilgi verilmiştir gibi ezberden konuşuluyor. ama eğer verildiyse bunu görüntü ve ses kaydı ile ispatlayın diyorlar, görüntü ve ses kaydı almadıysanız geçmiş olsun. Ayrıca işlem yapan personeli geriye dönük olarak sistemde izinli olarak gösterebiliyorlar ve nasıl yapıyorlarsa bilmiyorum ama sisteme bakınca işlem yapan personelin cinsiyetini de değiştirmişler, o kişi o gün çalışmıyordu şu gün çalışıyordu.. işlem yapan kişinin sicili şuymuş buymuş bu kişi (güya) falan departmanda görevliymiş de o gün o departmanda zaten olamazmış da .. belirttiğiniz konularla ilgili zaten bilgisi de yok muş da .... mahkemeye vermeniz durumunda da mahkeme sistemdeki kayıtlara bakacak yine siz mağdur olacaksınız vs vs. gibi saçma sapan bir savunma mekanizması da geliştirmişler.
  • Yarbay
    3138 Mesaj
    Bir keresinde bize bir kargo gelmişti içerisinden 3 adet Samsung akıllı telefon çıkmıştı tabi hemen anlaşılıyordu biz telefon sipariş etmemiştik ama alıcı ev adresi bizim adres yazılmıştı, hemen ürünü sipariş eden kişiyi arayıp durumu belirttik ve ertesi gün kurye geri gelip kargoyu teslim aldı, telefondaki adam ne kadar dua etti kim bilir... aldığımız şeyler maalesef ucuz değil ve böyle bir durumla karşılaşan o şahıs hiç mi geri dönmek istemedi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

4 bin değil k yazınca karizma mı olunuyor ?

evet, karizma oluyor.

sizin için sıkıntı nedir ?
    AsRocK Z77 Extreme 6 // i5 2500K // 2x8GB GskiLL // Asus GTX 1050Ti // Sandisk Ultra II 480GB SSD // 2x2TB Toshiba Hitachi // PHILIPS 27" AMVA LED // Logitech K330 // Takstar HD5500 // Logitech F710 // Xiaomi Mi 9 Lite // Honda Civic Fc5 Elegance OV
    _______ Mersin Tıp _______ Allah rızası icin yaşamıyorsan, neden hayatla mücadele ediyorsun ki ?
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
son dakika
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.