Şimdi Ara

Aras kargo da yaşadığım 4.000 tl'lik hırsızlık(Ss Eklendi,Twitter Hashtag Ekledin Destek Lütfen) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
860
Cevap
19
Favori
62.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1710 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Twitterdan dönüş yaptılar eklendi ilk mesaja

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 yıl Güney Afrikada kaldım böyle rezillik görmedim.

Tüü bitmiş Esnaflık

• Geçmiş olsun hocam. 2 ay önce falan arkadaşımı kargosunu almaya gitmiştim ki arkadaşımı telefonla arayıp ordaki çalışana verdim telefonu, çalışsan gel kendin al dedi direk. Başkası teslim almışsa kargo şirketi daha da suçlu. Çünkü ben sormuştum neden vermiyorsunuz diye, adam da ptt böyle bir uygulama yapıyor bizim de yapmamız zorunlu, başkadına teslim edemiyoruz demişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi procy27 -- 15 Kasım 2017; 17:45:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabus87

2 yıl Güney Afrikada kaldım böyle rezillik görmedim.

Tüü bitmiş Esnaflık

Adamlara para vererek iş yaptıramıyoruz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: PatlıcanMusakso

Sizde de kabahat var 4 ay ne diye oraya buraya ugrastiniz hangi sehirse gidip direk subelerini basacaksiniz serefsizlerin.

Aras kargo Turkiyede ki en rezil firma.

Türk halkına özgü olan okuma özürlülüğü de bu firmalarda mevcut yazılı verilen evrakta ev adresim var doğru kargo poşetinin üstüne yapıştırılmış vaziyette arkada da kendi yazdıkları yanlış adres durumu bildirdim biz arkadakini okuruz gerisini okumak zorunda değiliz verdim kalayı mimlediler sanırım özellikle yanlış adres vermeme rağmen adresime geldi şaşırttılar beni doğrusu demek ki agresif kavgacı ve küfürbazlıkla çözülüyor bazı işler sözde insan oldukları için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkan Abanoz

quote:

Tüü bitmiş Esnaflık

Hocam Twitter'dan belki bi umut diye konunuzu paylaştım. Size geri dönüş yapacaklarını, bilgilerinizi isteyeceklerini söylediler. Var mı bi gelişme?
  • Geçmiş olsun arkadaşim.

Kolay gelsin.Türkiye özellikle Avrupanın en az 50 yıl gerisinde.Türkiye eskiden daha çağdaş daha kültürlü ahlakli bir yerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

quote:

quote:

Tüü bitmiş Esnaflık

Hocam Twitter'dan belki bi umut diye konunuzu paylaştım. Size geri dönüş yapacaklarını, bilgilerinizi isteyeceklerini söylediler. Var mı bi gelişme?

Evet hocam gördüm sizide teşekkür ederim ilettim bilgilerimi en kısa zamanda döneceklerini söylediler bekliyorum bakalım

• Daha önce aras kargo benim kargomu başkasına vermişti.Çalışanların hepsini bukadar kalitesiz seçmeyi nasıl başarıyorlar merak ediyorum.Çok geçmiş olsun hocam.

• takip
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

quote:

quote:

Tüü bitmiş Esnaflık

Evet hocam gördüm sizide teşekkür ederim ilettim bilgilerimi en kısa zamanda döneceklerini söylediler bekliyorum bakalım

Umarım dönerler. Tekrar geçmiş olsun. Takipçisiyiz.

• up.
  • aras kargoda çalışıyorum ben.

kamera kaydı yok mu teslim ettikleri kişi gözüküyor mu

teslim alanın imza ve tc sinin yazılı kağıdı gördünüz mü ?

• Geçmiş olsun. Yukarı

• Arkadaşlar ben de 190 tl dolandırıldım, ticaret yapan biriyim, senelerdir sorun yaşamıyordum. Parayı gönderdim ürünü göndermedi. Deliller mevcur, napmalıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: hellowen334

aras kargoda çalışıyorum ben.

kamera kaydı yok mu teslim ettikleri kişi gözüküyor mu

teslim alanın imza ve tc sinin yazılı kağıdı gördünüz mü ?

Kamera kaydı var polis aldı ayrıca bizde izledik teslim eden förevlide dedi bu beyefendi değildi diye zaten farklı kişiye teslim ettiklerini.

Kargo teslim tutanağıda elimizde gürhan olan ismi gürkan olarak yazmış imza farklı tc hepten farklı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: 1419oguzhan

Arkadaşlar ben de 190 tl dolandırıldım, ticaret yapan biriyim, senelerdir sorun yaşamıyordum. Parayı gönderdim ürünü göndermedi. Deliller mevcur, napmalıyım

tük. hakl. hakem heyetine başvur
  • Bir keresinde bize bir kargo gelmişti içerisinden 3 adet Samsung akıllı telefon çıkmıştı tabi hemen anlaşılıyordu biz telefon sipariş etmemiştik ama alıcı ev adresi bizim adres yazılmıştı, hemen ürünü sipariş eden kişiyi arayıp durumu belirttik ve ertesi gün kurye geri gelip kargoyu teslim aldı, telefondaki adam ne kadar dua etti kim bilir... aldığımız şeyler maalesef ucuz değil ve böyle bir durumla karşılaşan o şahıs hiç mi geri dönmek istemedi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

4 bin değil k yazınca karizma mı olunuyor ?

evet, karizma oluyor.

sizin için sıkıntı nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetmetingülcan

quote:

Orijinalden alıntı: 1419oguzhan

Arkadaşlar ben de 190 tl dolandırıldım, ticaret yapan biriyim, senelerdir sorun yaşamıyordum. Parayı gönderdim ürünü göndermedi. Deliller mevcur, napmalıyım

tük. hakl. hakem heyetine başvur

Başvurdum ihtaename çektiler 1 hafta sonra tekrar gel dediler

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.