Şimdi Ara

Aras kargo da yaşadığım 4.000 tl'lik hırsızlık(Ss Eklendi,Twitter Hashtag Ekledin Destek Lütfen) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
861
Cevap
19
Favori
61.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1710 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aras Kargo kadar salak çalışanların olduğu bir firma daha görmedim ben.

İstanbul'dan 2 ayrı gönderim oldu zamanında. Adresim belli, bir türlü o gönderiler bana en yakın kargo şubesine gelmedi, alakasız semtlere gitti. Gerçekten sistemlerinde de iş yok.

Sürat Kargo'yu zaten kargo firması olarak görmüyorum ben. Her şube kendi imparatorluğunu kurmuş, sözde çalışıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 15 Kasım 2017; 14:39:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geneli böyle diğer firmalarda beter geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir upta benden olsun.Geçen telefon kılıfı ve kırılmaz cam aldık.Kırılmaz cam kırık geldi elime kargo dizerken topa vurur gibi atıyorlar kargo araçlarına

Ayrıca bu tarz durumlarda yaşanıyor.Kim bilir kim attı cebe yazık bunların hiç birine denetim sağlayıp gerekli cezayı vermiyorlar.Olan gene vatandaşa oluyor.Aras kargo kadar rezalet bir kurum yok gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkan Abanoz

quote:

Orijinalden alıntı: irfanconi

şikayetvar.com a buraya yazdıklarınızın aynısını yazın , en geç yarım gün içinde size ulaşırlar. hiç şüpheniz olmasın.

Şikayetvar.coma konu açtım ama hiçbir dönüş sağlanmadı 1 ay önce tekrar açtığımdada sistem kabul etmiyor hocam

ben d-smart ve halkbank için açtığım konularda neredeyse yıldırım hızında çözmüşlerdi .

bu tabi firmaların kurumsallığı ile de alakalı , Aras kargo'dan bahsediyoruz. ekşisözlüğü'de bi deneyebilirsin hocam.
    İnsallah sıkıntınızı bir an önce çözüme kavuşturursunuz.
  • Vakit kaybetmeden telefon bedeli kadar maddi + manevi tazminat davası açınız.
  • eski evimizin yanında kargo şubesi (Aras olması lazım) vardı adamlar karpuz taşır gibi kargo taşıyorlardı , bazı kargoları karıştırıyorlardı Türkiye'de lojistik berbat durumda

• Banada Banada önce geldi aras herzaman gibi ne isım ne imza aldılar gittiler eskişehirde ptt dışında imza alan görmedim daha

• Bu firmaların biran önce iflasları gerçekleşse keşke yurtiçi kargodan gelen ürünüm bi türlü gelemedi allahtan parasını ödemedim kapıda ödeme olarak aldım iki gün oldu gelen giden yok 10 dakkikalık yürüme mesafesinde sadece dağıtım yapan şube.
  • Mümkün olduğunca DHL, UPS ve TNT harici kullanmayın. Biz kurumsal olarak bu üç firma harici yurtiçi firmalar ile de çalışıyoruz. Kalite farklarını say say bitiremezsin.
  • Bu kargo şirketleri neden böyle arkadaşlar ? Umarım sonuç alırsınız konu gündemde kalsın anında ulaşırlar size.Başka türlü halledilmez bu mesele

• Bir keresinde internet alışverişi pederin eve gitmiş onun adına gitmiş oradaki şubeyle konuştuk biz bunu doğru adrese sevk ederiz dedi. Neyse ürün doğru adrese geldi ama o da ne pederin adı var bana teslim etmiyorlar kendisi gelecek diyorlar telefonla aradı kabul etmediler pedergilin oradaki şubeye arattılar kabul edilmedi. En son kimlikle birlikte dilekçe yazdı gönderdide öyle aldık. Yani rastgele teslim yapmıyorlar hırsızlık olasılığı yüksek.

• yukarı destek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: birvarmışbiryokmuş

quote:

Orijinalden alıntı: Onurmsq

quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

Yavş*klığa bak, nasıl başkasına teslim edebiliyorlar? Bir çalışanın faturada gördüğü gibi telefonu p*ç etmediği ne malum?

Ne baskasina teslim edecek. Kargocu elamani ayfonu yedi.

bence emin olmayın hocam aynı şey daha dün başıma geldi koskoca devlet hastanesini adres olarak verdiğim halde ilçede çok çok alakasız bir gıda malzemesi satan dükkana internetten aldığım bilgisayarı vermişler. Nedenleri de çok komik benim soyismim ile dükkanın ismi aynı imiş dükkan tanıdıktır diye düşünüp vermişler. Şu anda yaşadığım şehre de yeni taşındım hiç kimseyi tanımam etmem. neyseki kargo elemanları ile verdikleri dükkana geri gidip aldık kargoyu.

Bu oyle il ilcede teslim edilmemis ama. Subede teslim edilmis.

Ayrica kargo yollanirken kargo ucretini karsi taraf odemeli olarak gondermesi gerekiyor herkesin. Cunku kargo parasini oderseniz her yerde birakabiliyor kargoyu. Karsi odemeli olarak gonderilirse kargo sahibini bulamazsa kargoyu subeye geri getiriyor.

• Geçmiş olsun, tamamen çalışanların karaktersizliğinden kaynaklanıyor.
  • Şaşırmadım vallahi kargoyla elektronik ürün almak iş değil diken üstünde mal geliyor zarar gelse nolcak ?

Aras Önem Taşır ya da Aras Hırsız Taşır.

Sonuna kadar git paranı al o rakam onlar için bir şey değil.

• Nasıl bir cesarettir bu anlamadım ya hiç vicdan da yok insanlarda çalıntı mal kullanacagina tuşlu telefon kullan daha iyi şerefsizler ya sonucu asamalari yazmaya devam eder misiniz .

• Benim de mng kargoda zamanının en iyisi anakart işlemcimi çaldılar. Ben uğraşmadım forum üzerinden satmıştım bileşenleri karşı taraf tutturmustu mng kargo diye yoksa normalde yurt içine veririm yarı yarıya zararı karşıladık içim elvermedi normalde kimse karşılamaz

• Tek tek aşamaları yazacağım hocam

• Son durum nedir

• Türkiye'nin açık ara en kötü hizmet veren kargosu Aras ve Sürat'tır. Aras kargo ile gelen 7-8 kargom hep farklı şubeye gidiyor ve ancak 3-4 gün sonra bana geliyor. İnanın kalkıp kendim gitsem 1-2 saate alıp döneceğim kargo bana en az 3 günde geliyor. Her aradığımda düzelteceklerini söylüyorlarm ama değişen bir şey olmuyor. Artık ben de internetten bir şey alırken firma Aras ile yolluyorsa kesinlikle alışveriş yapmıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.