Şimdi Ara

Aras kargo da yaşadığım 4.000 tl'lik hırsızlık(Ss Eklendi,Twitter Hashtag Ekledin Destek Lütfen) (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
861
Cevap
19
Favori
62.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1710 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Delil yetersizliği ne abi kamera kaydı yok mu sen teslim ederken
  • tahago kullanıcısına yanıt
    Var abi küçükçekmece polis karakolu aldı kayıtları veren kız bankodaki kız yani kimlik gösterdiği için suçsuz bulundu o şekilde vermişler kararı akşam detaylı fotoğraf atarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Celik

Hocam arkadasın kari olmayacak borcunu kapatacak. Faturalı hattına taksit ile aldığı icin zararda olucak
    arkadasım 1ootl gönder banlanmısın ozele de baktıgın yok.bak özeline bi zahmet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Bize de tüm gün evde bulunmamıza rağmen 'adreste bulunamadınız' mazareti ile kart teslimatını yapmadılar.

Benim gözümde Metro Turzim ile Aras Kargo aynı ahlak ve itibara sahip.
    Hocam sadece Aras değil de Yurtiçi falan da çok yapıyor biraz da şubesine bağlı galiba. Bana Aras yapmıyor Yurtiçi yapıyor.
  • Aras ve ula kargo kimliksiz imzasız ürün teslim ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'nin en kötü kargo firması aras kargo denen ucubedir. Şikayetvar.com'daki en çok şikayet alan kargo firması da bu ucubedir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Aras ve ula kargo kimliksiz imzasız ürün teslim ediyor
    genelde yurtiçi kimlik soruyor. hatta yurtiçi kuryesi beni tanıdığı halde arkadaşım alsın diyorum yok diyor. Kızıyorum ama adam doğrusunu yapıyor.
  • Aynen yk'ya sövüyorlar ama tc'siz verdiğini görmedim küçücük hafif kutu veya ince tshirt olsa bile. Aras ise koca ağır koliyi uzatıp kaçıyor. Hepsiburada'dan telefon aldım aras'a vermişler umarım sıkıntı çıkmaz.
    Edit: Geçen yıl Ankara'daki aras kargo kuryesi ise bi baktım 5 kez aramış beklemiş bayağı sonra da sms atmış ben kargocu evde yoktunuz diye. Adamın diksiyonu falan mükemmel. Yaşanılan yerin kültür seviyesine göre acayip değişebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lars Mikael Akerfeldt -- 8 Temmuz 2018; 13:18:1 >
  • Delil yetersizligi ne ya.ortada telefon yok.kargoyu baska birine vermisler.kimlikteki isimle alicinin ismi aynimi değilse nasil delil istiyolar anlamadim.kamera kaydi var diyorsunuz alan kisi abiniz değil. Pardon ama ne istiyolar.hirsizin çıkıp ben aldim demesini mi?Kargoyu veren siz kargoyu alicak olanda abiniz.kargoyu teslim ettikten sonra aras kargoya zimmetleniyor.kargo aliciya ulasmamis suclusu kim .kargoyu iletmek zorundasiniz.onu geçtim aras kargoya hizmetini gerçekleştirmediği icin bile dava acabilecekken çıkıp delil yetersizliği çıkması...Allah kimsenin başına hukuk sistemimize düşürmesin diyelim.

• Delil yetersizligi ne ya.ortada telefon yok.kargoyu baska birine vermisler.kimlikteki isimle alicinin ismi aynimi değilse nasil delil istiyolar anlamadim.kamera kaydi var diyorsunuz alan kisi abiniz değil. Pardon ama ne istiyolar.hirsizin çıkıp ben aldim demesini mi?Kargoyu veren siz kargoyu alicak olanda abiniz.kargoyu teslim ettikten sonra aras kargoya zimmetleniyor.kargo aliciya ulasmamis suclusu kim .kargoyu iletmek zorundasiniz.onu geçtim aras kargoya hizmetini gerçekleştirmediği icin bile dava acabilecekken çıkıp delil yetersizliği çıkması...Allah kimsenin başına hukuk sistemimize düşürmesin diyelim.

• Yurtiçi Kargo'dan ben memnunum her zaman Kimlik alır benden kimlik almaz ama mutlaka TC alıyor.

Aras,MNG ve UPS kargo Kimlik,Tc falan almıyor hatta Aras ve MNG kargo imza bile attırmıyor isim sorup ürünü teslim ediyor.

Aras Kargo personeli gerçekten çok iyi hırsızlık yapmaz ama işde imza kimlik vs sıkıntısı var 3 ay önce aras kargo ile 3 bin tl lik monitör gönderdim.Ambar tesellüm fişi yok dedi tamam dedim.
    Adam harbiden gideceği yere ürünü göndermiş ürün 2 gün sonra gideceği yere gitti. Aras kargo personeli isteseydi 3 bin tl lik monitörü çalabilirdi her hangi bir belge yada görüntü yokdu teslim ettiğime dair.
  • Son durum nedir telefon çalınıp yanlarına kâr mı kaldı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam konuya nasıl geldim bilmiyorum ama durum nedir? Bu kadar mı yani, bitti mi süreç?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neselihayalet

Hocam konuya nasıl geldim bilmiyorum ama durum nedir? Bu kadar mı yani, bitti mi süreç?

Evet malesef, hukuk sistemimizin uzmanlığı sayesinde süreç tamamlandı yeterli delil olmadığı için

• Ne yani senin zararın karsilanmadi mi simdi

• quote:

Orijinalden alıntı: VolkyTolkyy55

Evet malesef, hukuk sistemimizin uzmanlığı sayesinde süreç tamamlandı yeterli delil olmadığı için

Alıntıları Göster

çalanın yanına kâr mı kaldı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Ne yani senin zararın karsilanmadi mi simdi

Yok hocam delil yetersizliğinden dolayı iptal edildi aras kargo tarafından ise dava sonucundan ödeneceği bildirimi geldi bu sonuçta onların ekmeğine yağ sürdü haram zıkkım olsun diyorum sadece başka birşey diyemiyorum

• tüm dh arkanda :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TheSilentGhost-T

tüm dh arkanda :)

Garanti veren bir avukat bulsam tekrar dava açarım ne alırsan senin diye :D

• quote:

Orijinalden alıntı: VolkyTolkyy55

Garanti veren bir avukat bulsam tekrar dava açarım ne alırsan senin diye :D

Alıntıları Göster
    Bu saatten sonra arkanda olsalarda bir sey olmaz

3 yilda olmadiysa.

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.