Şimdi Ara

Aras Kargo, Aliexpress ve Alibaba'dan verilen siparişleri 5 gün içerisinde teslim edecek (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
1
Favori
10.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bedava getirmeyecekse bi numarası yok. 5 Günde gelmesinde 1 ayda gelsin, zaten sipariş verip unutuyoruz 1 ay.

• quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Kargo Türkiye'ye girdikten sonra 5 gündür o

• kargonun 5 günde ulaştırılması bir gelişme değil önemli olan fiyatı 5 dolarlık ürünü 50 dolara alınca ups de getiriyor 5 günde

• quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

mükemmel haber. yurtiçi alsaydı 15-40 değil 150-400 olurdu aras yine o konuda iyidir

aras yurtiçinin önünde diz çöker tövbe ister yurtiçi türkiyenin öbür ucundan 24 saat dolmadan getiriyor aras şehiriçinde 2 günde anca teslim edebiliyor leş gibi firma
  • İstanbul içi 2 günde teslimat yapıyorlar
    geçen hafta bir kargomu kaybettiler 7-8gündür arıyorlar. Ben alıcıya para iadesi yaptım 2gün önce. (İstanbulda içi yine)
    5günde çinden kargomu getirecekler? :D iyimiş
  • Adamların daha yurtiçindeki kargo takip kodları bile çalışmıyor. Daha yurtiçinde 5 günde getiremiyorlar. Şaka mı bu?

• ücretsiz kargo ptt ile mi gelecek yine?
  • 15 dakika mesafedeki kargoyu 5 günde teslim edemeyen kargo cinden mi 5 günde teslim edecek günün fıkrası heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dağıtıcısı eksik gelen kargoya tutanak bile tutmuyor
    UPS in yıllarca yaptığı canlı takibi yeni bir şeymiş gibi sunmaları da cabası

• Heyecanaaaa gerek yok arkadaşlar.
    Daha Esenyurttan ve levenetten verilen kargo yu beylikdüzünde bulunan avm ye teslim edemeyen şirket yurt dışından buraya ürün getirirse Ataist din değiştirip müslüman olup şükür secdesine varır. İşin özeti bu kadar imkansız yani.

• aras mı eyvah! ptt iyiydiya

• Biz de siparişlerimizi çaldırmaya çok meraklıydık zaten güzel proje olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 günde azı burnu yamuk paket alacağıma 40 gün bekler sağlam paket alırım daha iyi.
    sürat aras ve yurtici kargodaki elemanlar üstünde hoptek oynamadan kargo teslim etmiyor.
    taşımayı en iyi yapan ptt kargodur.

• Aras kargo Anadolu yakasından (kadıköy) avrupa yakasına (B.evler) gelecek olan kargomu 5 günde getiremiyorken.

Çin'den gelecek olan kargoyu nasıl 5 günde teslim edecek merak ettim.

• Türkiye içinde 3 günde yapamıyor.

Kargo görevlisi kapıya kadar gelip zili çalmadan “sizi evde bulamadık şubemizden alın” notu yapıştırıp kaçıyor.

Kısacası yemezler. ??

• Ankara'dan İstanbul'a en az 4 günde gelirken bunun söylenmesi saçmalık.

• Aras kargo kadar karaktersiz bir kargo firması görmedim . Bulundum yere özellikle kargo getirmekten kaçınıyorlar . Kargo türkiye girdikten sonra 6 gün oldu ses seda yok aradım şubeyi kadın mikrofonu bile kapatmadan soruyor bu kargoyu niyrekimse zimmetine almadı 4 gündür diye . Defalarca kez şikayet ettim ana merkezine yok . Baştan aşağı çürümüş bir firma aras kargo bu arada 2 farklı şehirde 3 farklı adreste de sorun yaşadım .

• quote:

Orijinalden alıntı: _GRKM_

5 GÜN ? ulan istanbul'dan Trabzon'a adıma gelen kargoyu 5 gün de ben zorla aldım.O da şubeye giderek.

Aras Kargo, Aliexpress ve Alibaba'dan verilen siparişleri 5 gün içerisinde teslim edecek

Müşteri isteği adı altın da kargoyu geziye çıkarmışlardı.

5 Günde iyi almışsın.Anlaşması olduğu firmanın dosyasını İstanbul'dan Ankara'ya 10 günde teslim edemediler hala.
    Aras Kargo, Aliexpress ve Alibaba'dan verilen siparişleri 5 gün içerisinde teslim edecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi treko -- 23 Kasım 2017; 17:17:45 >

• sonuna kadar PTT.
    özel kargo şirketlerine kibrit suyu.

• ingilizce olarak anlaşmanın iptalini, iptal edilmedikçe birdaha alışveriş yapmayacağımızı yazıp

aliexpress maili adresleri

aliexpress şikayet maili

tradesecurity@aliexpress.com

aliexpress ve alibaba müşteri hizmetleri mail

alibaba@service.alibaba.com

mail atalım arkadaşlar. ben şahsen daha alışveriş yapmayacağım aliexpress üzerinden.

uplayalim lutfen

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.