Şimdi Ara

Aradaki Fark Ne kadar Olmalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu bir ilan değildir. Sadece sizden fiyat konusunda yorum almak istiyorum.
    Bende 5s 32 gb space grey Vodafone TR Mart Faturalı çiziksiz hatasız full kutulu cihazım var. Acil bir şekilde büyük ekrana ihtiyacım var. Telefonu sadece müzik, internet ve fotoğraf çekmek için kullanıyorum. Büyük ekranı dizi, ders için istiyorum. Android'in nasıl bir işletim sistemi olduğunu gayet iyi biliyorum. Sorun değil beni 1-1.5 yıl idare etsin yurtdışına gelecek yıldan itibaren gideceğim için değiştiririm. Ayrıca Apple store'da değişim yapabileceğim başka bir 5s 32 gb gold cihazım daha var fırsat bulursam Apple Store' a gidicem.

Note 3, LG G2, M7, M8, Z1 COMPACT, S5, S4 gibi cihazların ekranları bana yetiyor. İlan açtım 2.ele bana gelen çok komik teklifler olunca size sormak istedim. Mesela TR garantili cihazların altı üstü ne olmalı, 2. el cihazlarla alt-üst ne olmalı. Yurtdışı cihazlarla alt-üst ne olmalı.

LG G2 32 GB ile kafa kafaya takas yapalım diyen çıktı.

Note 3 tr? yurtdışı?
    LG G2 16 veya 32 TR? YD?
    M7, M8, z1, S5, S4 diye uzuyor liste.

Yorumları PM olarak da gönderebilirsiniz.

Saygılar.

• Bizim 2. El bolumu oluculerle dolu hocam inlarin verdigi tekliflere bakipta bu telefon ucuza gider diye bir algi olusmasin kafanizda, 32 gb 5s su an yeni cikan amiral gemileri ile kafa kafaya takaslanir ustune belki cik az birseyler verirsiniz tabi sifir cihazlardan bahsediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schnitter

Bizim 2. El bolumu oluculerle dolu hocam inlarin verdigi tekliflere bakipta bu telefon ucuza gider diye bir algi olusmasin kafanizda, 32 gb 5s su an yeni cikan amiral gemileri ile kafa kafaya takaslanir ustune belki cik az birseyler verirsiniz tabi sifir cihazlardan bahsediyorum.
    Takas işine bunca yıldır tecrübe ettiğimden dolayı ASLA girme,android telefonun varsa yükselteceksen iphone geçeceksen tamam amma iphone varsa android takaslarında acaip acaip teklifler geliyor biliyorum,4s satarken banada g2 teklifleri nexus 4 ler note 2 ler vs. havada uçuşup durdu,bilmeyen adama tecrübesi olmayana zaten o çakal diye nitelendirdiklerimiz genelde ölücü telif yaparlar sanada ne teklifler geliyordur tahmin ediyorum,bana g2 vb. gibi teklifler gelsede takaslamadım belki 1 hafta içindede bin liraya sattım 4s'i amaçları zaten bu saf sandıklarından ucuza kapıp satmaktır,benim tavsiyem iphone herzaman nakit sat,piyasada tonla android var,istediğini alırsın,hele 2. elde resmen sürünüyorlar 2200 liralık telefonları 1300 1400 zor ediyor,satamıyorlar takasda illa ki 5s olacakmışmış ben bütün iphone cihazlarımı hep nakit sattım,nakite satmak varken neden takaslayayım ? saydıklarının içerisinde marka bilinirliği donanım / fiyat uygunluğu olarak g2 lider, şöyle bakıyoruzhttp://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-d802-g2-32-gb-akilli-telefonu-112285117 1300 liraya g2 32 gb sıfır,resmi ithalat bakıyorsun 1700 lirada geziyorhttps://www.bimeks.com.tr/urun/137973/lg-g2-d802-32gb-black.aspx iphone bakarsan böyle büyük farklar yok,işte android piyasasınıda sarsan en önemli unsur budur,mesela 5s bak apple 2100 lere satıyorken teknosa bimeks vs. 2000 lere satıyor,resmi ithalat olmayanlar ise 1900 lerde,çünkü iphone adam herzaman satabiliyor,apple zaten fiyatları asla yenisi çıkmadan düşürmüyor,hani tavsiyem nakit sat başın ağrımasın sonra ister note 3 ister g2 istediğin cihazı 2. elden seçer beğenir alırsın,hatta 1600 1700 lere satarsan 1300 e bu attıgım g2 32 gb alır geri kalanada istediğini yaparsın,dediğim gibi asla takasa yanaşma adam sana isterse yanında bintane kılıf 3-5 tane hafıza kartı versin yapma çok güzel kanına girenleride var.
    Şu şekilde pm atarlar genelde;
    ''zaten ... modeli pek tutmadı bu iphone'nun'',''bende alım satım yapıyorum talep yok'','' bende ... var takasta üste 100 liraya anlaşalım'',''nakite zaten zor satarsın beni dinle hocam'' gibi birsürü pm alırsın,ben niklerini ezberlediğim için sorun yok onlardan ne mal alıyorum nede mal satıyorum ama hala devam pm atmaya tavsiyem dediğim gibi nakit herzaman iyidir.

• Hocam bence takas yapma, direk sat. Saydiginiz telefonlarin bircogunun sifirini alabilirsiniz zaten o fiyata. Telefon olarak da s5'i oneriyorum. Dun detayli inceleme firsatim oldu, cihaz mukemmel..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalkan5506

Hocam bence takas yapma, direk sat. Saydiginiz telefonlarin bircogunun sifirini alabilirsiniz zaten o fiyata. Telefon olarak da s5'i oneriyorum. Dun detayli inceleme firsatim oldu, cihaz mukemmel..
    hocam bende m7 var bende büyük ekran sevmiyorum.. faturasını kaybettim ama teknosadan alabilirim sanırım. takas düşünürsen teklifine açığım. hatta ben teklif edeyim üzerine 200 - 250 tl vermeye razıyım.
  • @PythonKesinlikle katiliyorum takasa girmeyin. Nakit satin sonra istediginiz cihazi yine nakit alin

Bakin mesela ustteki arkadas ölücü hatta mezarci ornegidir. M7 satsan edecegi 1000tl civaridir. 300 verse 1,300 eder ki o fiyata 5 i anca alabilir. Siz 32GB 5S i satsaniz 1800-1900 civari edecektir bu da M7 nin sifiri demek oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peregrino -- 28 Nisan 2014; 12:09:30 >
  • bir uyanikda benim tr garantili sifir ayarindaki 64gb gold 5s ime note 3 kafa kafaya takas teklif etdi uyanik ya
  • Takas yapmayın bence nakit olarak satıp öyle alın alacağınız telefonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonidas1903

Bizim 2. El bolumu oluculerle dolu hocam inlarin verdigi tekliflere bakipta bu telefon ucuza gider diye bir algi olusmasin kafanizda, 32 gb 5s su an yeni cikan amiral gemileri ile kafa kafaya takaslanir ustune belki cik az birseyler verirsiniz tabi sifir cihazlardan bahsediyorum.

Hemde ne ölücüler. Nakit satıp 2.ellere bakmak en iyi seçenek sanırım. Yorumunuz için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Python

Takas işine bunca yıldır tecrübe ettiğimden dolayı ASLA girme,android telefonun varsa yükselteceksen iphone geçeceksen tamam amma iphone varsa android takaslarında acaip acaip teklifler geliyor biliyorum,4s satarken banada g2 teklifleri nexus 4 ler note 2 ler vs. havada uçuşup durdu,bilmeyen adama tecrübesi olmayana zaten o çakal diye nitelendirdiklerimiz genelde ölücü telif yaparlar sanada ne teklifler geliyordur tahmin ediyorum,bana g2 vb. gibi teklifler gelsede takaslamadım belki 1 hafta içindede bin liraya sattım 4s'i amaçları zaten bu saf sandıklarından ucuza kapıp satmaktır,benim tavsiyem iphone herzaman nakit sat,piyasada tonla android var,istediğini alırsın,hele 2. elde resmen sürünüyorlar 2200 liralık telefonları 1300 1400 zor ediyor,satamıyorlar takasda illa ki 5s olacakmışmış ben bütün iphone cihazlarımı hep nakit sattım,nakite satmak varken neden takaslayayım ? saydıklarının içerisinde marka bilinirliği donanım / fiyat uygunluğu olarak g2 lider, şöyle bakıyoruzhttp://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-d802-g2-32-gb-akilli-telefonu-112285117 1300 liraya g2 32 gb sıfır,resmi ithalat bakıyorsun 1700 lirada geziyorhttps://www.bimeks.com.tr/urun/137973/lg-g2-d802-32gb-black.aspx iphone bakarsan böyle büyük farklar yok,işte android piyasasınıda sarsan en önemli unsur budur,mesela 5s bak apple 2100 lere satıyorken teknosa bimeks vs. 2000 lere satıyor,resmi ithalat olmayanlar ise 1900 lerde,çünkü iphone adam herzaman satabiliyor,apple zaten fiyatları asla yenisi çıkmadan düşürmüyor,hani tavsiyem nakit sat başın ağrımasın sonra ister note 3 ister g2 istediğin cihazı 2. elden seçer beğenir alırsın,hatta 1600 1700 lere satarsan 1300 e bu attıgım g2 32 gb alır geri kalanada istediğini yaparsın,dediğim gibi asla takasa yanaşma adam sana isterse yanında bintane kılıf 3-5 tane hafıza kartı versin yapma çok güzel kanına girenleride var.
    Şu şekilde pm atarlar genelde;
    ''zaten ... modeli pek tutmadı bu iphone'nun'',''bende alım satım yapıyorum talep yok'','' bende ... var takasta üste 100 liraya anlaşalım'',''nakite zaten zor satarsın beni dinle hocam'' gibi birsürü pm alırsın,ben niklerini ezberlediğim için sorun yok onlardan ne mal alıyorum nede mal satıyorum ama hala devam pm atmaya tavsiyem dediğim gibi nakit herzaman iyidir.

Çok teşekkür ederim yorumunuz için. Beni aydınlattınız. Ölücülere, mezarcılara satmayacağım telefonumu. 2. el büyük ekranlı telefonlar ucuzlarını sahibinden.com'da buldum. Elden satıp onlara yöneleceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: GAVURRR

hocam bende m7 var bende büyük ekran sevmiyorum.. faturasını kaybettim ama teknosadan alabilirim sanırım. takas düşünürsen teklifine açığım. hatta ben teklif edeyim üzerine 200 - 250 tl vermeye razıyım.

Ben size 200-250 verebilirim istersenseniz. Harbi Hamlet'teki mezarcılar gibisiniz.
  • serif61 S kullanıcısına yanıt
    Note 3 1900 desek, İphone 5s 64 gb 2650 aradaki farkı kör adam bile görür. Bana PM atanlardan biridir sanırım.
  • bimin aystiisi kullanıcısına yanıt
    Bugün takassız satışa çıkaracağım Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekcaredrogba

Note 3 1900 desek, İphone 5s 64 gb 2650 aradaki farkı kör adam bile görür. Bana PM atanlardan biridir sanırım.

keriz avindalar yerse yani :-) ama yemez
  • Arkadaslar bende arkadasa pm attim elimde 3 gunluk g2 var ilanlarimda bakabilirsiniz sifir sadece 1 saat 23 nisanda foto cekti ve kutusuna koyduk kullanilmamis aveadan aldim esime tahhautlu begenmedi buyuk geldi acikcasi fabrika jiletinleri bile uzerinde daha cihazin arkadas benden 700 tl fark istedi benim ise aklimdan gecen rakam 400 tl sizce nasil ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

Arkadaslar bende arkadasa pm attim elimde 3 gunluk g2 var ilanlarimda bakabilirsiniz sifir sadece 1 saat 23 nisanda foto cekti ve kutusuna koyduk kullanilmamis aveadan aldim esime tahhautlu begenmedi buyuk geldi acikcasi fabrika jiletinleri bile uzerinde daha cihazin arkadas benden 700 tl fark istedi benim ise aklimdan gecen rakam 400 tl sizce nasil ?
    hocam nakit sat 1650 ye felan satarsın sonra note 3 al bence güzel cihaz. kullandım ordan biliyorum. yeni 4.4.2 de geldi daha stabil oldu.

saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcink

hocam nakit sat 1650 ye felan satarsın sonra note 3 al bence güzel cihaz. kullandım ordan biliyorum. yeni 4.4.2 de geldi daha stabil oldu.

saygılar

Hocam yapmayın 32 gb 1-1.5 aylık cihaz 1650 olur mu? Hemde paralel ithalat değil. Android değerlenip iphone değer mi kaybetmeye başladı. 2.ellere baktım 3-4 aylık note 3 1750-1950 arası satışta. 5c 16 gb 1300 lira satıyorlar.
  • oops :) 32gb miş hocam pardon görmedim ben onu tabii ki daha fazla satarsınız ben 16gb diye değerlendirdim

Saygılar
  • quote:

oops :) 32gb miş hocam pardon görmedim ben onu tabii ki daha fazla satarsınız ben 16gb diye değerlendirdim

Saygılar

Bu cihazı almak 5 dk almadı ama satmak ne zor işmiş. Forumda bir abimiz var mı cihazların ortalama fiyatlarını bilen söylesinde bende ilan açıp satayım. Büyük ekranlı almam lazım 1-2 hafta içinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sheffield Wednesday

quote:

oops :) 32gb miş hocam pardon görmedim ben onu tabii ki daha fazla satarsınız ben 16gb diye değerlendirdim

Saygılar

Bu cihazı almak 5 dk almadı ama satmak ne zor işmiş. Forumda bir abimiz var mı cihazların ortalama fiyatlarını bilen söylesinde bende ilan açıp satayım. Büyük ekranlı almam lazım 1-2 hafta içinde.

Alıntıları Göster
    1800 e ilan ac hocam satılır illa ki

saygılar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.