Şimdi Ara

Aracım Perte Çıkar mı? Güncelleme Perte Çıkmadı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
5
Favori
27.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Moueson

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Dünyanın en sağlam arabasıda olsan önden bu şekilde vurursan iyi hasar alırsın. Darbeyi yumuşatmak için kağıt gibi katlanır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xcorp X kullanıcısına yanıt
    Blokla geç, ağır trolün teki.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur.k

Merhaba,
    Sağ katlanır ayna
    Sağ çamurluk düzeltme ve boya
    Kaput boya ve değişim
    Tampon değişim
    Sol ön far değişim
    Sol çamurluk değişim
    Sol Lastik değişim
    Sol jant değişim
    Yolcu airbag
    Sürücü airbag

Görebildiklerim bunlar 40-50 bin arası maliyeti olur. Aracınız çok tutulan bir model. %90 benim görüşüme göre perte çıkartacaklardır, çıkartmalarını isteyin.

Büyük geçmiş olsun.
    Selamlar,

Dediklerinizin haricinde sap ön kapıda ds hasar var sanki
    Bir de en pahalı parçalardan biri olan ön göğüs'de değişecek ki en az 10000₺'dir.

Büyük ihtimalle ben de perte çıkar diye düşünüyorum.

Bu arada konu sahibine de geçmiş olsun.

• Bu arabada sağlam hasar çıkarır yetkili servis. Daha görünmeyen beler vardır. Reno sembol olsa en az 30 bin tutar bu kaza. Ben 80 90 bin civarı tutar ve Pert olur diyorum.

Tekrardan geçmiş olsun.

• Hava yastıkları patlayıp perte çıkmayan araba görmedim. Varsa da bilmiyorum.

• individual İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Sağ ön kapıda hasar oldu üst tarafta hatta sağ arka kapıda da hatif çizik oldu. Şoför kapısı da açılmıyor zaten görünürde hasar yok gibi ama sıkıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi youngeagle86 -- 1 Aralık 2019; 11:0:26 >
  • Egea'ya vuruş açım. Son anda sağ geçeyim dedim orda kamyonet olunca geçemedim.
    Aracım Perte Çıkar mı?  Güncelleme Perte Çıkmadı

• Araç perte çıkınca bir sonraki aracın kasko primi yüzde kaç artıyor?

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    Seni alintilayanda kabahat.

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Klasik kıskanç yurdum insanı,araba rolls royce olsaydı da ne kadar dandikmiş diye yine sevinçten 4 köşe yazardın bu yorumu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Risni -- 1 Aralık 2019; 11:28:28 >
  • faruk F kullanıcısına yanıt
    Ve bu artan prim kaç ay kaç yıl kaç yüzyıl ödeniyor mesela 1 yıl sonra kasgo yaptırmak istemiyorum böyle birçey mümkün mü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rrr00000 -- 1 Aralık 2019; 11:37:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kaskonuzda sıfır araç klozu var mıydı ? Aracınız 1 yaşından küçükse ve bu kloz varsa aracınızın güncel tam değerini alırsınız. Geçmiş olsun bu arada, aracınızın pert olma ihtimali yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captaingurkan -- 1 Aralık 2019; 12:4:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • captaingurkan kullanıcısına yanıt
    Araç sıfır değil 2017 model.

• Pert olmaması mucize olur. Ancak sanayide tamir edilir hasar düşük gösterilirse perte ayrılmaz. Yetkili serviste çıkacak olan tutar çok uçuk olacaktır. Görünürdeki hasarı geçtim, ön göğüs ve kaput altında daha neler çıkacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xcorp

Seni alintilayanda kabahat.
    Tmm dedik acaba ne anladınız tbrkler bloklayıp geçiyim ben de o zaman. Bu arada senli benli konuşacak samimiyeti nerden bulduğunuzu merak ettim cidden.Bloklayıp geçiniz o zaman

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    Yahu ergen gibi “tmm” yazip sonra sanki ne dedik triplerine giriyorsun. Neyse bloklayip geciyorum. Coluk cocukla ugrasamayacagim pazar pazar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcorp -- 1 Aralık 2019; 12:20:56 >
  • hocam soldan vurmşun sağdan ne oldu da hasar aldın?
  • 26_____ kullanıcısına yanıt
    Hocam sağ tarafta çöp kamyonu vardı kurtarırım diye düşündüm olmayınca sağ taraf kamyona sürttü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ultrasaray0643

3008 çok ilgimi çeken bir araç ,bu özelliğini şimdi sizden öğrendim.cok saçma degilmi ya.asil hız sabitleme kullanıldığı durumlarda(genelde 90 km ve üstünde kullanılır) radar destek sisteminin devreye girmesi tehlikeli.

Benim arabamda da radar destek sistemi var.bir kaç kere de devreye girdi yani bu yaptığım kullanici yorumu.araç bazen kontrollü olduğum noktalarda önce kısa bir uyarı sonra tepki gelmezse(frene dokunma,direksiyonu çevirme) panik freni yapıyor.simdi bu olayı 110 ile yaptığınızı düşünün.kontrollusun RDS devreye girdi cart diye frenledi,ölümcül kaza sebebi.

Hatta benim aracımda 60 dan yukarı RDS çalışmıyor.sizin fren yapıyor sandığınız şey adaptif crouse control olmasin.cunku benim bildiğim belli bir hızın üstünde radar destek sistemleri devre dışı kalır.eger hakikaten dediğiniz gibiyse bu benim için 3008-5008 almama sebebi olur

Alıntıları Göster
    Arkadaşın belirttiği gibi sadece uyarı verme söz konusu değil; AEB mevcut 3008/5008'de. Yani fren yapıyor veya frenlemeye hazırlıyor sistemi araç...
    https://www.youtube.com/watch?v=ICjg0bybiqU

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.