Yüzbaşı
01 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 130 (Bu ay: 2)
Gönderileri
OlduBil Kart ile akaryakıt harcamalarında %10 para iade fırsatı
TEB Kredi Kartları 23-24 Temmuz 2.000 TL e-ticaret 100 bonus
Teb giyim elektronik 150 tl bonus
TEB'den Elektronik Harcamalarınıza 75 TL Bonus! 1500/75
Selamlar. Ryzen 5 1600 af işlemci aldım 1 aylık sıfır. İşlemci fanı yüksek devirde çalışırken fandan cızırtı sesi geliyor. Bobin vızıltı sesine benziyor. Fanı açıp yağlasam sorun düzelir mi sizce? Garantiye kim bakıyor onu da bilmiyorum aldığım siteye yollasam mı? Bizdehesapli dan almıştım.
silinebilir.
https://m.haberler.com/harac-cetesini-polise-sikayet-eden-fabrika-11406630-haberi/

Konuyu ekşi den görüp geldim. Haberin detaylarını okudum bu kadarda olmaz dedim ama oluyor. Bu verilen kararları ağa paşa gibi vermek vicdana uygun mu bilmiyorum. Adamın evini basmışlar yine serbest. En son kaymakam ilgilenmiş yargı için onur kırıcı birşey değil mi bu? Adamın ölmesi mi lazım.
ithalatçı garantili aldığım samsung telefonum mikrofon sorunu ile servise gitti serviste çare olmadı tabi ithalatçı olunca telefonun sağlan dönmesi bile mucize. bende hakem heyetine başvurdum karar büyük ihtimal lehime çıkacak heyetin daha önce verdiği emsaller var. bedel iadesi istedim telefon 4 aylık. şimdi sorum karar lehime çıkınca satıcıdan parayı nasıl tahsil edebilirim başka şehirdeyiz ve uzak. telefonu yolla parayı yatırayım dese ona güvenemem alır kırar vs yada servise yollar tekrar ödememek için ondan çekiniyorum. direk ilamlı icra takibi başlatıp yediemin olarak icra dairesine verebilir miyim telefonu ordan halletsinler işlerini.
selamlar, ithalatçı garantili aldığım samsung telefonum mikrofon sorunu ile servise gitti serviste çare olmadı tabi ithalatçı olunca telefonun sağlan dönmesi bile mucize. bende hakem heyetine başvurdum karar büyük ihtimal lehime çıkacak heyetin daha önce verdiği emsaller var. bedel iadesi istedim telefon 4 aylık. şimdi sorum karar lehime çıkınca satıcıdan parayı nasıl tahsil edebilirim başka şehirdeyiz ve uzak. telefonu yolla parayı yatırayım dese ona güvenemem alır kırar vs yada servise yollar tekrar ödememek için ondan çekiniyorum. direk ilamlı icra takibi başlatıp yediemin olarak icra dairesine verebilir miyim telefonu ordan halletsinler işlerini. satıcı n11/hepsiburada da dükkanı olan istabulda bir firma. şimdiden teşekkürler.
Selamlar
2011 passat 1.6tdi aracta motor sangirtisi geliyor. Servise bakıma 5000km sonra götüreceğim galiba. Genelde enjektör değişimi çıkıyormuş tabi masrafı çok yüksek. Ankarada seckin pompa dizeli tavsiye eden çok km 130binde. Daha önce -baska marka araçta olabilir- enjektör temizliği yaptırıp memnun olan var mı? Veya sonrasında sorun yaşayan var mı?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.665
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 12.940 (Bu ay: 641)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 587 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.