Şimdi Ara

Aracım Perte Çıkar mı? Güncelleme Perte Çıkmadı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
5
Favori
27.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Moueson

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Senin bildiğin tek şey Renault un bir araba markası olduğudur. Onun dışında yazdığın bütün şeyler yanlış👍😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle86

Hocam sağ tarafta çöp kamyonu vardı kurtarırım diye düşündüm olmayınca sağ taraf kamyona sürttü.
    gözüken kadar görunmeyen hasar vardır bu araçta

bana göre pert olur

cok gecmis olsun

merak ettim mesefa kontrol gibi bir sistem yokmuydu bu aracta

• cnyttt kullanıcısına yanıt
    Adaptif fren kontrollü cruise control var. Ama hız sabitleme devrede olmayınca sadece uyarı veriyor fren yapmıyor.

• tanriseven T kullanıcısına yanıt
    Hocam takip mesafesini korumayınca fren yapsa ne olur ben fren yaptım zaten ama yetmedi. Ama normal zamanlarda öndeki araca çok yaklaşınca ekranda sesle uyarı veriyor yakında araç var diye. Hiç fren yapmadı bugüne kadar, hız sabitleyici devrede olunca zaten mesafe koyuyor araya freni yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Şu adamı banlayın yahu. Tamam herkes istediğini söylemekte özgür ama bu bildiğin trollük yapıyor. Volvoyla reno nedir .q sanki benzer kalitede araçlar yapan firmalarmış gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle86

Hocam takip mesafesini korumayınca fren yapsa ne olur ben fren yaptım zaten ama yetmedi. Ama normal zamanlarda öndeki araca çok yaklaşınca ekranda sesle uyarı veriyor yakında araç var diye. Hiç fren yapmadı bugüne kadar, hız sabitleyici devrede olunca zaten mesafe koyuyor araya freni yapıyor.
    Zaten gündelik sürüşlerde, trafikte sürüş yapılabilmesi için belirli şartlarda devreye giriyor..

Elbette takip mesafesi korunmazsa yapacak birşey yok. Bu sistem BMW, Mercedes ve diğerlerinde de benzer şekilde çalışıyor zaten.
  • Dostum işin masrafını, maliyetini bilmem ama geçmiş olsun demek için geldim. Allah can sağlığı versin, geçmiş olsun
  • Geçmiş olsun.

Herkes perte çıkar demişde bu araç özelinde kasko firması bence çıkarmaz.

Kasko değeri çok yüksek bu hasara göre. Göğüs ve airbag sensörü değişimi eskiden çok zor ve masraflıydı.

60.000 lira civarında hasar kaydı oluşur. 20k değer kaybı.

• an4cond4 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    BMW farı 30.000 tutuyordu 2 sene önce, bu aracın şimdi iki far, airbaglar, ön göğüs, sensörler...
    237.000 TL değeri var. 120 civarı sadece eksperin malzeme listesi çıkar ki 110.000 TL gibi çıksa bile işçilik çok olur.

• 100 bin civarında hasar kaydı çıkar.
    40-50 bin demiş herkes fakat geçen serviste baktım. Tek jant lastik kampanyalı 9 bin küsürdü.
    Aracınızın kasko değeri 300 bin falan değilse bu araç perte çıkar.

• Kazada hasar gören kısmı yaptırıp o kısma boya attırıp sahibindende ilana boya takıntısı olan aramasın çıtır kazalı ve dosta gider diye ilan koyun.bu modelin kazasız hasarsız ilanlarına göre 5bin lira aşagı koyun anında satılır. O sitede Millet hep öyle yapıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • talharo123 T kullanıcısına yanıt
    Aracın satış fiyatını baz almayın vergisiz fiyatına bakınca 150bin lik araçta 50-60 bin lira büyük hasardır. Bu araç %99 perte çıkar hava yastıkları patlamış çünkü baya masrafı var. Geçmiş olsun Allah beterinden korusun.

• Büyük geçmiş olsun, sağlık olsun gerisi pert olsun olmasın dert değil. Ama şöyle çıtır hasarlı bi 3008in serviste onarılmış olanını ucuza denk getirsem düşünürdüm :)

• Sonucu merak ediyorum msjim bulunsun

• Muhtemelen perte çıkar. Yüzde 95 ihtimalle.

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Ya sen nasıl trollsün arkadaş ya? Birincisi hala ısrarla 3008 yazıyorsun ikincisi ortalığı manipüle ediyorsun. Ama suç sende değil seni hala bu forumdan uzaklaştırmayanlarda...

• quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

BMW farı 30.000 tutuyordu 2 sene önce, bu aracın şimdi iki far, airbaglar, ön göğüs, sensörler...
    237.000 TL değeri var. 120 civarı sadece eksperin malzeme listesi çıkar ki 110.000 TL gibi çıksa bile işçilik çok olur.
    Tek far gitmiş gibi geldi ama.

• servis direk perte çıkarır aracını seviyorsan duygusal bağın varsa konuşursun sıfır airbag göğüs takarlar tamir ederler
  • youngeagle86 kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun hocam takmayın kafanıza
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.