Şimdi Ara

Araç secimi Mercedes C180 1.6-Audi A4 1.4 TFSI B9-Audi A4 2.0 TDI Quattro B8

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
4.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amcaoğlum yeni bir araç arayışı içinde maksimum bütçesi 150-160bin TL civarında kafamızda 3 tane modeli netleştirdik fakat bu araçlar içinde bir tek yeni C180 Amg konusunda bilgimiz var diğer araçları daha önce kullanmadık.Kendisi 25 yaşında evli.O yüzden bir yandanda geniş ve bagajı büyük bir araç bakıyor.Sıfır yada az kilometreli C180 ve yeni 1.4 motorlu A4 haricinde dizel ve 2.0 motor aynı zamanda 4çeker olduğü için bir önceki kasa a4 düşünüyor 2013-2014 model.Kendisi forumu bilmediği ben böyle bir konu açma gereği duydum.Bu araçlar hakkında bilgisi olan daha önce kullanmış olan yakıt tüketimi hakkında ve donanım sürüş özellikleri hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok seviniriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eski kasa a4 de maymun denilebilecek kalitede bir kaporta var geciniz
    C 180 guzel arac cok pahali geciniz
    Yeni a4te arizali dsg var geciniz
    İki secenek var:
    E 180 elite
    Dizel otomatik isterse de s80 d2

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

Eski kasa a4 de maymun denilebilecek kalitede bir kaporta var geciniz
    C 180 guzel arac cok pahali geciniz
    Yeni a4te arizali dsg var geciniz
    İki secenek var:
    E 180 elite
    Dizel otomatik isterse de s80 d2

Hocam tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim aslında bakarsanız E segmenti araçları bende tavsiye etmiştım ilk başta 1.6 motorlu E180 olsun 520i olsun lakin kuzenim 25 yaşında olduğu için o araçların çok büyük gelecegini söylemişti hem yaş hemde boyut itibariyle. Bu arada yakıt tüketimi hakkında yorum yapacak arkadaşlara istinaden eklemek istediğim bir nokta var ki oda aracın ağırlıklı olarak Kocaeli ilinde kullanılacağıdır.

• E 180 4800mm
    S80 4800mm
    A4 b9 4700mm
    Arkadasiniz a3 falan bakmış olmasin?
    Bir karis boya cok demis de?

• Hocam hayırdır dededen miras mı kaldı en son Cordoba konusu açmıştınız
    C180'e o para verilmez,A4 desen tasarımı çok kötü.Ben olsam yerinizde sıfırsa 3.20,ikinci el olabilirse E220 bakardım.
  • izzmitli41 İ kullanıcısına yanıt
    25 yaşındaki amcaoğlunuz ne iş yapıyo bütçesi baya sağlammış

• quote:

Orijinalden alıntı: Silenforce

Hocam hayırdır dededen miras mı kaldı en son Cordoba konusu açmıştınız
    C180'e o para verilmez,A4 desen tasarımı çok kötü.Ben olsam yerinizde sıfırsa 3.20,ikinci el olabilirse E220 bakardım.

Hocam kendim Cordobayı hala kullanmaktayım ve memnunum araç kuzenim için.

• İkinci el a5 alınabilir mi bu bütçeye bilmiyorum ama çok sportif duruyor.

• A4 1.4 tfsi'ı s-line falan filan doldurunca kolaylikla 180-200 bini asiyor.Boş haldede alinmaz.Ben 320ied diyorum.Suan 40.yil 320i ed bedava satiliyor.Kacirmayin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yargicc

25 yaşındaki amcaoğlunuz ne iş yapıyo bütçesi baya sağlammış

Kocaeli Derince bölgesinde boya fabrikaları var hocam babasıyla beraber çalışmaktalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

E 180 4800mm
    S80 4800mm
    A4 b9 4700mm
    Arkadasiniz a3 falan bakmış olmasin?
    Bir karis boya cok demis de?

Bilemiyorum hocam belkide yaştan dolayı tercih etmiyor olabilir.Sizde çok iyi bilirsiniz ki toplumda E segmenti araçlar genelde orta yaş insanların binecekleri bir araba olarak görülür.

• Bmw 320i ED hakkında yorum yapan arkadaşlara kesilikle katılıyorum.Eğer aracı ben alıyor alsaydım Estoril mavi bir araç alırdım fakat kendisi bmwye pek sıcak bakmıyor.

• Bende aynı yaştayım tercihim, 320i 40.yıl paket oldu, bence onların arasında en iyi tercih bence BMW den yana.

• Mercedea C180 Amg malzeme kalitesi hakkında bilgim var gerçekten çok iyi peki 320i Ed bu konuda nasıldır aşağı kalır yanı varmıdır.Ayrıca araç 3-4sene civarı kullanılacak.

• Birde B8 A4 hakkında fikir sahibi olan arkadaşlarda yardımcı olursa seviniriz.2.0 dizel motor 177bg Quattro bir araç sizcede bahsettiğimiz öteki araçlardan daha iyi değilmidir?

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

40. yıl paketli 320iED almak varken, bu diğer kötü tercihlere neden yönelir insanlar anlamak güç.

bunu yazmak için geldim.Gidiyorum
  • A4 alacaksa quattro almalı kullanmayan o aracı bilmez
    Ben o fiyatlarda 3.20i ED alırdım hem vergi düşük performans ve makul yakıt tüketimi 140 civarı temiz bulabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: izzmitli41

Birde B8 A4 hakkında fikir sahibi olan arkadaşlarda yardımcı olursa seviniriz.2.0 dizel motor 177bg Quattro bir araç sizcede bahsettiğimiz öteki araçlardan daha iyi değilmidir?

İyi bir araç ancak altyapısı çok eski nesil kaldı güvenlik olarak yenilerle baş edemez yeni a4+uzatılmış garanti en iyi tercih arkadaşınız bmw sevmiyorsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drsalmonella

A4 alacaksa quattro almalı kullanmayan o aracı bilmez
    Ben o fiyatlarda 3.20i ED alırdım hem vergi düşük performans ve makul yakıt tüketimi 140 civarı temiz bulabilir

Hocam zaten 2.0tdi A4 Quattrodan dolayı akılda.Bu arada forumun benim gibi düşünmesi gerçekten hoşuma gitti 320i Ed konusunda.Benimde seçeceğim yegane araç 320i Ed.Amcaoğlunun aklına girmem lazım bu konuda ama Bmw istemiyorum diyor sanırım konfora düşkünlüğünden dolayı.

• izzmitli41 İ kullanıcısına yanıt
    Audi ve Mercedes'ten kalite olarak daha düşüktür.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.