Şimdi Ara

Arabanın Tamponunu Sürttüm, Ne Yapabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, biliyorum büyük bir şey değil, pert falan diyip dalga geçecekler lütfen çıksın,

Tamponun en alt kısmını sürttüm, Yeni 208, Vertigo Mavi renk, nasıl bir yol izlenebilir? Boyasını nasıl temin edebilirim?

• Önce temizleyin bakın ne kadar çizik kalıyor. Sonra servise rötuş attırın. Zaten alt kısımlarda kalıyor, zamanla görmezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Önce temizleyin bakın ne kadar çizik kalıyor. Sonra servise rötuş attırın. Zaten alt kısımlarda kalıyor, zamanla görmezsiniz.

Servis elinde bu boyanın olmadıgını söylüyor ^-^

Başka bayileri mi arasam acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Ruined One

Alıntıları Göster

2008 bir yıldır yollarda ve bu renkten satıyorlar. 208 için de sahip olmaları lazım. Kaza olsa ne olacak. Boya yok inandırıcı gelmedi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: caldexterr

2008 bir yıldır yollarda ve bu renkten satıyorlar. 208 için de sahip olmaları lazım. Kaza olsa ne olacak. Boya yok inandırıcı gelmedi bana.

Alıntıları Göster

Valla yok diyorlar çözemedim, başka bayiye gitmek daha mantıklı olur sanırım.

• UP
  • rengi olmayan arabayı niye satıyolar ya

• Herhangi bir boyacıya git, bu boya kodunu spreye bastır. Bir sprey de vernik al. 1000 numara zımpara ile o bölgeyi zımparala pürüssüzleştir, sonra bi kaportacıya git 2 dakika spreyleyip verniklesin maksimum 100tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nbacıshaquılle -- 1 Nisan 2021; 9:7:12 >
  • Offf ne uzer yesyeni araç daha böyle gösterişli renkler yeni alınca albenili havalı duruyo da kaza durumunda veya uzun süre güneşte kalınca yıllar içinde sıkıntı işte.Boya işi tutturmak da cabası.Beyazdan şaşmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ruined One

Alıntıları Göster
    Olur mu öyle şey? Servise kaportaya araç gelse, boya yok mu diyecekler!

İyice saçmalamışlar!..
  • Geçmiş olsun. Başka servise gidin. Kasko varsa yaptırın gitsin. Cana gelen mala gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: nbacıshaquılle

Herhangi bir boyacıya git, bu boya kodunu spreye bastır. Bir sprey de vernik al. 1000 numara zımpara ile o bölgeyi zımparala pürüssüzleştir, sonra bi kaportacıya git 2 dakika spreyleyip verniklesin maksimum 100tl.

Bu adamı dinleyin. En güzel tarifi vermiş. Yapılacak şey boya kodunu spreye bastırtmak ve orayı spreylemek. Boyacı gerekli astar ve vernik işleminide yapar. Spreyi direk kendisine götürürseniz o daha iyi iş yapar. Çok düşük bir bütçeyle atlatırsınız
  • Geçmiş olsun, olur böyle şeyler can sıkmaya gerek yok. Araç yeni, kaskosu vardır mutlaka. Mini onarım bunun için var. Autoking veya RS ile anlaşması vardır kaskonun. Buralardan birine götürüp veya telefondan resim gönderip bilgi alın.

• MeGaDave06 kullanıcısına yanıt

sonra hatasız diye satar

• quote:

Orijinalden alıntı: büdünün kaşı

sonra hatasız diye satar

O tampondaki küçük sürtüğe ben hiç takmazdım şahsen. Kendi aracım 65 bin liralık ağır hasar kaydı var hiç dert etmeden aldım. İyi toplanmıştı ve full yetkili servis bakımlıydı. Motorunda şanzımanında hiçbi sıkıntı olmaması önemliydi benim için öylede oldu. Kullanıcı olan adam takmaz. Yatırım malı olarak 2-3 sene sonra satmaya planlayan birisi için ise olmaz ama. Ben biniciyim. Önceki aracımı 7.5 sene kullandım
  • büdünün kaşı kullanıcısına yanıt

Ağır hasar kayıtlı diye satar sen de mutlu olursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: büdünün kaşı

sonra hatasız diye satar

Tampon ekspere girmez

• Ruined One kullanıcısına yanıt

girer girmez, eksperde gözükmezse söylemeden yediririm deme de. 50 lirası var oranın. 50 lira düşer alırken.

• Ben olsam kaskodan yaptırırdım. Mini onarıma girebilir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.