S

Yüzbaşı
10 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba 2005 model ford fıesta sahibiyim aracım son dönemde Eac ikazı vererek gazı kesiyor..Gerek bu sorun gerekse 60.000 km.bakım ücretleri konusunda bilgi sahibi arkadaşlar varmı?Ortalama ne kadar ücret alıyorlar...
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 2 senedir ford fıesta 1.4 comfort sahibiyim araçtan genel olarak çok memnunum..Yakıtı ,servis masrafı vs.oldukça makul,2 sene içerisinde yaşadığım tek bir problem var, ortalama 2 ayda bir yolda giderken araçta EAC'yazısı belirip ikaz veriyor..Bu aşamada araç gaz almıyor hızı ortalama 20 km.civarına kadar düşüyor..Trafik yoğunsa ufak tefek kornalara maruz kalarak uygun bir yere çekiyorum aradan 2-3 dakika geçip tekrar çalıştırınca hiç bir sorun olmadan çalışıyor..

Aracın kitapçığında EAC için elektronik arıza sinyali araçta bir sorun olduğunu gösterir diyor son olarak servise gittiğimde çok sık olmasada bu sorunun yaşandığını söylediğim her yerine baktılar hiç bir problem yok dediler..Ama iki gün önce yine aynı sorunu verdi..Bu sorunu yaşayan ve gideren arkadaşlar varsa yardımlarınızı bekliyorum..
Merhaba, uzunca süre forumda dahil olmak üzere bir çok yerde araştırdıktan sonra lcd televizyonu aldım..Şimdi sıra recıever ve çanak antene geldi..Dıgı turk'te 11.90 'lık kampanya aklıma yattı gibi kurulumada ücret almadıklarını söylediler..Bunun dışında önerebileceğiniz bir uydu alıcısı vs.varmıdır acaba?Şampiyonlar ligi maçlarınıda izleyebileceğim?Teşekkürler..
Herkese merhaba... Yaklaşık 6 aylık kararsızlık sonunda en kötü karar kararsızlıktan iyidir deyip dün akşam itibarıyla kararımı verip lcd'mi aldım Evde herhangi bir bağlantı olmadığından ilk etapta sadece dvd'de izleme fırsatım oldu..Şimdi son aşama olarak recıever ve çanak antene ihtiyacım var..Dıgıturk'ün kampanyası aklıma yattı ama önerebileceğiniz alternatifler varmı?Şampiyonlar ligi vb.şifreye giren maçları izleyebilmek istiyorum öncelikli olarak..Kablolu tv düşündüm ama lcd 'de iyi görüntü alamayacağım söylendi teşekkürler...
Arkadaşlar merhaba..Nihayet dün akşam uzun kararsızlıklar sonunda lcd tv'mi aldım kısmetse bu akşam geliyor ama bu sefer başka bir soru takıldı kafama ..Aldığım mağazada eğer duvara monte ettirirseniz kilit koyabiliyoruz çalınma riskine karşın daha güvenli olur dendi..Bende yerinden memnun kalmam değiştiririm diye sehpa üzerine koydurmak istiyorum..Bununla ilgili bilginiz varmı?Fikir alabilirmiyim?
Arkadaşlar merhaba...Seçeneklerimi sonunda ikiye indirmeyi başardım.Önümüzdeki hafta bu iki televizyondan birini kısmetse almak istiyorum..Normalde sony 40 v4000 veya 40 w4000'den birisini alacakken bu fiyat aralığına 100 hz.phılısps 7403 'ü aklıma koydular forumda..İzleme mesafem 3,5 - 4 metre arası olacak max.2.300-2.500 arası almayı düşünüyorum..Dıgıturk paketiyle %80 olarak günde 3-4 saat televizyon +dvd , %20 oyun amaçlı(hafta sonları)kullanılacak...Marka savunmasından çok kullanan arkadaşlarım varsa görüşlerini rica ediyorum.Televizyon işinden çok anlamam alıp kurdurtacam muhtemelen fazla kurcalamayacam Keyifle sorunsuz olarak hangini tavsiye edersiniz Teşekkürler...
Arkadaşlar merhaba ... Ağırlıklı olarak tv (futbol maçları vs.) ve dvd izlemek amacıyla lcd almayı düşünüyorum.Sony 40 s 4000 veya phılıps 5603 derken olmuşken en az 100 hz.olsun diye düşünüp bu modellerden vazgeçtim.İzleme mesafem 3-3.5 metre arasında olup en az 37 ınc full hd.100 hz.tavsiye edebileceğiniz lcd ler varmı?Şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar merhaba..Hafta sonu sony 40 v 4000 veya 40 s 4000 modelini almayı düşünüyordum.Ama bu lcd ler 50 hz bu parayı vermişken 100 hz.'den aşağı almamalısın tavsiyesi aldım.Phılıps'in 42 ' 7403 modelinin 100 hz ve sony 40 v 4000'le aynı fiyatlarda olduğunu (yaklaşık 2.300 ytl) gördüm..Konuyla ilgili ne dersiniz?Ayrıca phılıps 7603 modeli hakkında ne dersiniz?100 hz midir?Yada sony nin aynı fiyatlarda 100 hz.full hd. lcd'si mevcutmudur?%90 tv ve dvd seyredilecek olup 100 hz'in bana sağlayacağı avantajlar neler olur?Şimdiden teşekkürler...
Merhaba artık beklemeye son verip bu iki modelden birini almka istiyorum...Max butçem 2.300 ytl civarı yardımcı olabilirmisiniz?Bu modelleri kullanan arkadaşlar özellikle artı ve eksilerini yazabilirlermi?%90 televizyon ve dvd izlenecek izleme mesafesi 3-4 metre arası olacak..Ayrıca bağlantı kabloları olarak ne almalıyım?
Arkadaşlar merhaba,İstanbul Avrupa yakasında 2.000-2.500 ytl aralığında sony veya phılıps lcd almayı düşünüyorum..Artık son aşamalardayım ..Gerek fiyat gerekse satış sonrası hizmet konusunda önerebileceğiniz yerler varmı?Araştırmalarımda medıa markt ve darty'de istediğim modellerde uygun fiyatlar buldum..Ayrıca bu konuda bütün bilgim forumda öğrendiklerimle sınırlı lcd nin yanında almam gereken bağlantı kabloları vs.zorunlu neler var?Ağırlıkla %90 televizyon ve dvd film izleme amaçlı %10 ps3 amaçlı olacak ...
Hakkında
Forum İmzası:
serkan
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.296
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 196.818 (Bu ay: 2.026)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.