Şimdi Ara

ARABAMIZ ÇALINDI (Plaka:34 RC 4086 ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
4
Favori
40.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
796 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kucucuk telefonlarin yeri hemen tespit ediliyor koyun su arabalarada gps cihazi sokulmeyecek zor biryerde olsun ama araba sirketleri bunlarla nedense ugrasmiyor o kadar bilmem ne ozelligi olacagina aracin yerini tespit eden cihaz monte etseler ne olur.
  • Hırsızın ilk yapacağı şey plakayı değiştirmek. Bu yüzden aracın herhangi bir yerinde göçük veya belirgin bir özelliği varsa belirtin, bulunma şansı daha yüksek olur. Geçmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polis direk kaskonuz var mı diyecek yoksa geçmiş olsun.
    Ya parçalamışlardır yada şase ve plakayı değiştirip satarlar istanbul 15-20 milyonluk şehir kim kimi görecek ki geçmiş olsun inşallah bulursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: suskun adam21

Hocam maalesef gücümüz kaskoya yetmediği için kasko yok.
    Araba alırken yapılan hesaba mutlaka kasko eklenmeli ve buna göre alınmalı. Yoksa bu gibi durumlarda soğuk su veren bile olmaz

• Geçmiş olsun, umarım bulursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

Aliexpressten almıştım aşağıdaki ürün.
    https://tr.aliexpress.com/item/Vehicle-GPS-Tracker-TK905-Waterproof-Powerful-Magnet-Standby-90-Days-Real-Time-LBS-Positioning-Lifetime-Free/32703986832.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.74bb4c4dzDP7qA

Gerçekten çok ufak.

Ürünün Türkçe kullanım kılavuzunu hazırlamıştım almayı düşünürseniz iletirim.

Alıntıları Göster
    IMEI işini nasıl halleriniz hocam?

• [C_a_N_e_R] kullanıcısına yanıt
    fiyatıda iyii aslında alınabilir. ömür boyu yazılım desteği var ücretsiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: steganography

IMEI işini nasıl halleriniz hocam?

Alıntıları Göster
    Kullanılmayan bir telefonun IMEI numarasını gönderiyorsunuz. Satıcı o IMEI numarasını cihaza kaydedip gönderiyor. Ben nokia 1100 imeisi gönderdim. Sorunsuzca çalışıyor telefonun internet özelliği olmasa da olur yani. 1 yıldır problem yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtcaan

fiyatıda iyii aslında alınabilir. ömür boyu yazılım desteği var ücretsiz.
    Aynen ben 1 yıldır kullanıyorum problemsiz.
  • geçmiş olsun inşallah kısa sürede bulunur

millet immobilizer demiş ama hırsızlar için işe yaramayan bir sistem bu ,hatta araç sahibinin başına dert olan diyelim
    misal benim araç ne hikmetse her sene yaza geçiş döneminde ara sıra tanımama yapıyor
    aslında sigortacıların işine yarayan sistem diyebiliriz ,çalınma olmasın ki para ödemesinler
  • Hocam geçmiş olsun. Bu tarz durumların çoğunda araba kısa sürede parçalarına ayrılıyor veya motor numarası da dahil olmak üzere değiştirilip tanınmaz hale getiriliyor diye biliyorum. İnşallah sağ salim bulursunuz yine de peşini bırakmayın derim.

Hocam sim kart içinde mi geliyor? Kendimiz mi takıyoruz yoksa? Bir kez aldıktan sonra herhangi bir ücret ödememiz gerekiyor mu bir de?

• Kimse kusura bakmasın ama bu devirde kasko yaptırmayana acımam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

Hocam sim kart içinde mi geliyor? Kendimiz mi takıyoruz yoksa? Bir kez aldıktan sonra herhangi bir ücret ödememiz gerekiyor mu bir de?
    SIM kartı siz Türkiye'den alıyorsunuz herhangi bir operatörden hat alıyorsunuz yani Ben Vodafone'dan faturasız bir hat alıp ona en ucuz internet ve sms pakedini tanımladım. Aylık 25 TL ona veriyorum sadece. Tek masrafı bu. Bir de hat parası tabi ki. Onu da sanırım 50 TL'ye almıştım. Faturasız hatlar artık pahalı. Faturalı hat da olur farketmiyor. Ürünü bir kez aldıktan sonra başka ücreti yok. Dediğim gibi sadece hatta hem internet hem de sms olmalı ki siz o cihazla uzaktan iletişim kurabilesiniz.
  • geçmiş olsun umarım bulunur
    muhtemelen kaskoda yoktur.
    moral bozmak istemem ama bu ülkede çalınan aracın bir yerde
    bırakılmadığı sürece bulunacağını sanmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myway20 -- 17 Şubat 2019; 2:30:46 >
  • Geçmiş olsun umarım bulunur aracınız.
    Daha öncede forumda başka bir arkadaş dacia arabam çalındı diye konu açmıştı o da avcılarda oturuyordu.
    Dikkat etmek lazım, oto hırsızları o bölgede toplanmış galiba.
    Hocam onu da hırsızların geç fark edeceği bir yere monte etmek lazım değil mi?

• Çalınan arabalar söküldüğü için GPS cihazıda ilk 4-5 saat içinde kullanılmaz ise hiç bir işe yaramaz.

Bu araç da sanayide çoktan söküldü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

Hocam onu da hırsızların geç fark edeceği bir yere monte etmek lazım değil mi?
    Evet aynen. Ben kolay bulunamayacak bir yerde saklıyorum. Şarj için çıkarıyorum sadece. Araba çalındıktan sonra ne kadar erken farkedilirse o kadar iyi sonuç alınır. Cihaz bulunursa bir işe yaramaz.

Ama aşağıdaki iki özellik sayesinde işler daha kolaylaşıyor.

- Araba yerinden hareket ettiği anda cihaz telefona sms gönderiyor ve telefonda kurulu olan yazılımı normal araba alarmı gibi yüksek sesle çalıyor. (Bu özellik açılıp kapatılabilir.)
    - Araba sizin belirlediğiniz bir hız ulaştığında yine aynı şeyleri yapıyor. Yani diyelim araba 70 km hıza çıktığı anda yine sms gönderip telefondaki alarmı çalıyor. Bu sayı ayarlanabilir. Arabanın kendi yürümesine gerek yok. Çekici ile de gitse yine de çalışır. Hızı gps'ten ölçüyor çünkü. (Bu özellik açılıp kapatılabilir.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [C_a_N_e_R] -- 17 Şubat 2019; 3:5:9 >

• Merak edenler için; bu kasa Clio'nun immosunu bypass etmek çok kolay. Hatta Renault'nun kendi yerleştirdiği bir şey.

Geçmiş olsun.
    https://www.youtube.com/watch?v=1sYhHxudt-8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cormen -- 17 Şubat 2019; 11:7:46 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.