Şimdi Ara

ARABAMIZ ÇALINDI (Plaka:34 RC 4086 )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
4
Favori
40.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
796 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 14 Şubat 2019 tarihinde gece saat 21:30 ile 00:30 saatleri arasında ikamet ettigimiz Avcılar Cihangir Mahallesinde 34 RC 4086 plakalı 2004 model Gri Renk Clio Symbol aracımıız maalesef çalındı.Plakası : 34 RC 4086 Karakola gittik ifade verdik.Buraya da yazayım dedim belki gören olurda insanlık namına haber verir.Telefon numaram 0551 101 79 99 Gören arkadaşlar varsa telefonuma MESAJ yada Whatsappdan MESAJ atsın(Görenler ne zaman ve nerede gördüklerini atarsa ilaç gibi gelir.) Resimlerini ekliyorum:ARABAMIZ ÇALINDI  (Plaka:34 RC 4086 )ARABAMIZ ÇALINDI  (Plaka:34 RC 4086 )
    ***Öne çıkaralım herkes görsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suskun adam21 -- 16 Şubat 2019; 16:40:22 >

• Geçmiş olsun hocam benimde vakti zamanında arabam çalınmıştı 1 ay sonra polis 4 taş üzerinde iskeleti kalmış şekilde Kartal’da buldu çok ağır oturdu kaskosu da yoktu.
    Sonraki arabama yine kasko yaptırmadım ama YouTube da yabancı kanallarda denk geldiğim ilginç bir güvenlik önlemini uyguladım. Arabanın benzin pompasına giden kabloyu buluyorsunuz ve + yada - hattına sadece sizin yerini bileceğiniz gizli biryere bir basit anahtar ekliyorsunuz. Arabanın tüm güvelik önlemleri aşılsa bile araba çalışıyor ama anahtar açık değilse araba ancak 2-3 metre gidebiliyor. Hırsızın aklına bu gelir mi gelmez mi bulsa da yerini bulabilir mi yani imkansız gibi birşey. Kaskosu olmayan herkese tavsiye ederim. Sanayide birine yaptırdım işlemi adam hayatında böyle bişey duymadığını söyledi şeytansın abi helal olsun demişti :))
    Şuanki arabam ise kaskolu fakat kasko şirketi özel bir imobilizer taktırttı hatta bu takılı olmadan çalınmaya karşı geçerli olmayacağını belirttiler. Onda da küçücük bir kumanda var. Üzerindeki düğmeye bastıktan sora 40 saniye süreniz var arabayı çalıştırmak İçin yoksa araç marş basmıyor. Sanırım marş motoruna bağlıyorlar ve bağlayan servis beni içeri almadı nereye bağlandığını görmemen gerek kusura bakma demişti :)
    İnşallah aracınız bulunur ve gerekli önlemleri alırsınız yoksa acısı ağır oluyor
    Aliexpressten almıştım aşağıdaki ürün.
    https://tr.aliexpress.com/item/Vehicle-GPS-Tracker-TK905-Waterproof-Powerful-Magnet-Standby-90-Days-Real-Time-LBS-Positioning-Lifetime-Free/32703986832.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.74bb4c4dzDP7qA

Gerçekten çok ufak.

Ürünün Türkçe kullanım kılavuzunu hazırlamıştım almayı düşünürseniz iletirim.
    Arkadaslar kotu kotu yazip da yarasi olan insani uzmekte ve sinirlendirmekte ustunuze yok.Aracimiz calinmis kasko yapacak paramiz yok diyorum neden kasko yapmadiniz diyorlar.Gps takin simdi denmis araba elimizden calinmis elimizde olmayan bir seye nasil dediklerinizi yapalim?(Uygun bir dille keske gps taksaydiniz/kasko yaptirsaydiniz diyenleri tenzih ederim.)Yahu hirsizin hic mi sucu yok ?
  • Geçmiş olsun .Umarım en kısa sürede bulunur.Nasıl götürmüşler araçta immo var mıydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volvo kullansaydınız keşke o kendi güvenliğini de sağlar.
    Geçmiş olsun. O civarlarda tanıdıklar var, haber salarım belki görülür. :)

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler Hocam nasıl götürdüklerini bilmiyoruz kamera kaydı arıyoruz.Araçta immobilizer vardı.
  • Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam.
  • Kaskonuz var mı ?
  • PsyBeowulf kullanıcısına yanıt
    Hocam maalesef gücümüz kaskoya yetmediği için kasko yok.
  • suskun adam21 S kullanıcısına yanıt
    Gören arkadaşlar herkesin görmesi için öne çıkarabilir mi ?Rica ediyorum.
  • nasıl çalıyorlar koca imbolezrlı arabayı ya hayret
  • Plakayı başlığada yazın farkındalık oluşsun

• S.Vettel kullanıcısına yanıt
    Hocam biz de hayretler içindeyiz.İstanbul dışındaki tamirci akrabalara sorduk onlar da bilmiyor.
  • hocam, bizim bi akraba var. adam aracına gps takip cihazı koymuş. şimdi kafası rahat. Çalınsa da polise enseletirler.

çok da pahalı ekipman değil yani. kasko da yokmuş. Bildiğin arabayı akbabaların önüne atmışsın.

Açıkçası o arabanın bulunması çok zor.
    geçmiş olsun yine de hocam.
  • Kısa süre önce anahtar tamiri yaptırmış mıydınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bocha Boston kullanıcısına yanıt
    Hocam semtimizde boyle bir olay beklemiyoduk gps falan hic dusunmedik.

• lmonarchie L kullanıcısına yanıt
    Yok hocam

• Geçmiş olsun aracınıza mutlaka GPS taktırın bende var kafam rahat

• Ne zaman nereden kimden aldiniz araci ?
    Yedek anahtarı sizde mi?
    Satmadan önce anahtari da kopyalabiliyorlar gerçi
    Oto yikamaya goturdunuz mu aracı ?
    Orda da anahtari kopyalayabilirler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Hocam araci babamin yakin arkadasindan 3 sene once aldik oto yikamaya vermiyoruz kendimiz yikiyoruz arada sirada arabanin bir tane tek anahtari var o da bizde

• Cok gecmis olsun. Kasko da yokmus, umarim bulunur. +1 one cikardim.

• Geçmiş olsun hocam. Umarım bulunur aracınız

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.