Şimdi Ara

ARABAMIZ ÇALINDI (Plaka:34 RC 4086 ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
303
Cevap
4
Favori
40.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
796 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim bir arkadaşın arabası çalındı, daha sonra bölgede tüm hırsızlardan haberi olan birileriyle irtibata geçti. 3000 TL verdi kendi aracını geri alabilmek için ve aldı. Bu işler böyle oluyormuş. Geçmiş olsun, umarım bulursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu araçta imbobilizer yok mu?

• Üzerinde hgs var mı? Hgs müşteri internet sitesinden otoban gecisi olduysa takip edebilirsin. Akaryakıt istasyonlarında yakıt dolumu yapılırken yazılan plakalarin tutulduğu bir havuz olmalı Emniyet şu an bu açıdan değerlendiriyor mu? Geçmiş olsun. En kısa zamanda bulunur inşallah.

• Büyük geçmiş olsun, umarım olumlu sonuçlanır.

Ben artık hırsızlık ve dolandırıcılık olaylarında çok üzülüyorum. Günümüzde bir şeylere sahip olmak çok zor artık, her şey çok pahalı. İnsanlar yediğinden giydiğinden arttırıp araba alıyor, kendimden biliyorum. Sonra gidip o kadar emek ile aldığınız arabayı çalıp gidiyor.

Bu tip olaylar için böyle bir cihaz alınabilir, 1 pil ile 6 ay sinyal verebiliyor : Link

• quote:

Orijinalden alıntı: Athlon 840 Kaveri

Büyük geçmiş olsun, umarım olumlu sonuçlanır.

Ben artık hırsızlık ve dolandırıcılık olaylarında çok üzülüyorum. Günümüzde bir şeylere sahip olmak çok zor artık, her şey çok pahalı. İnsanlar yediğinden giydiğinden arttırıp araba alıyor, kendimden biliyorum. Sonra gidip o kadar emek ile aldığınız arabayı çalıp gidiyor.

Bu tip olaylar için böyle bir cihaz alınabilir, 1 pil ile 6 ay sinyal verebiliyor : Link
    Bu verdiğin cihaz sadece 10 metre alanda işe yaramaktadır. Cep telefonunun bluetoothu ile bağlanır. Kullanım amacı anahtarlar içindir. Kaybolan anahtarı bulmak için telefondan komut gönderilir ve bu cihaz bip sesi çıkarır. Böylece anahtarınızı bulursunuz. Bu kadar. Yanlış bilgilendirme yapmayalım. SIM girişi ve GPS'i olmayan ürünler uzaktan takip edilemez.

• Maalesef çok hırsızlık vakası oluyor. Bir arkadaşım ile görüştüm. En hızlı bulunma olayı, eğer hırsız salaksa ve yanında cep telefonu taşıyorsa, sizde net olarak çalınma saati saniyesine kadar da biliyorsaniz, öncelikle ifadeniz alınır. Sonrasında GSM operatörlerinden o bölge sinyal gönderen telefonlar tespit edilir. Sizin aracın çalındığı saniye itibariyle bölgede hareket eden kaç tane sinyal varsa tespit edilir. Tespit edilen sinyal abonesi sorgulanır. En son sinyal verdiği yere gidilir ;) ayrıca kamera görüntülerinden yol boyu mobeselerden sinyal veren kişinin görüntüleri eslestirilir. Araç uyum sağlıyorsa, hırsız bizimdir.

Tabi hırsızlık vakası yoğun olduğu için görevliler ne derece ilgilenir bilemem. Zamanında 2 haftada bulunmayan aracı, 24 saat içinden bulmuşlardı. Tastas meselesi....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam geçmiş olsun... nasıl çalıyorlar düz kontak mı ?
    yoksa çekici ile falan mı . evin önünde duran aracı nasıl çalabiliyorlar gerçekten anlamak güç. insanlar ne hale gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IceRulez -- 17 Şubat 2019; 8:35:34 >
  • Öncelikle geçmiş olsun. Aracı son 2-3 yıkamacıya verdiğiniz yerlerden şüphelenseniz iyi olur. 5 dakikada anahtar kopyalıyorlar. Benim yaşadığım yerde bu yöntemle ne mercedes’ler range rover’lar çalınıyor akıllara zarar. Lüks otomobil sahibi arkadaşlara da söylüyorum yıkamaya veriyorsanız anahtarınızı da yanınıza alın ve oturup bekleyin. Aracı yıkamacıya bırakıp gidip 3-5 saat gezip gelmeyin.

• Geçmiş olsun. Konu Nasrettin Hocanın hikayesi gibi olmuş. Hırsızın hiç mi suçu yok ?
  • İnsallah gezmek/ is gormek amaci ile calmislardir veya ufak bir kaza yaparlar ve bir kenarda bulunur. Bizim de arac çalınmıştı istanbulda, hirsiz kaza yapip kaza yerinde bırakmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: bio technolog

geçmiş olsun çok üzüldüm . ikinci el araç satan siteleri takip edin plaka değiştirip satabilirler. illaki sağından solundan içinden vs sizin olduğunu belki anlarsınız. bir de her zaman yakın çevremdeki insanlara söylüyorum. 100-150 lira çok ucuz rakamlara çok iyi gps takip cihazları var sim kart takılıyor ve pil ömürleri oldukça uzun alacaksın aracın kapı döşemesi arkasına sabitleyeceksin istedikleri kadar arabayı parçalasınlar kapıyı bulurum onları bir şekilde yakalatırım.
    link varmı bahsettiğiniz gps cihazı için?
  • [C_a_N_e_R] kullanıcısına yanıt
    Data sim kartini hangi gsm den aldınız aylık ne ödüyorsunuz syg.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu ülkenin polisinde ne hayrı olacak da hırsızı bulunacak anlayamıyorum medet ummak hayallerle yaşamak bu mudur
    bunu aklınıza sokun polis kesinlikle ve kesinlikle vatandaşın huzuru için var değildir siyasilerin oyuncağı olmuştur her türlü koruma konvoy ve asayiş için milletvekili bakanı valisini korumakla meşguldur arada vatandaş yoktur olamaz trafikte cezayı kesmekle meşguldur sürekli hazineye katkı sağlamakla görevlidir trafiğin aksayan bölümlerde trafik polisi ne gezer hepsi bekleme alanlarındadır sadece siyasilerin talimatlarına odaklanıp bekliyorlar vatandaş için kılını kıpırdatmazlar
    çalınan arac icin üzgünüm plakadan ulaşamazsınız zira artık hırsız aptal değil sökmüştür
  • Geçmiş olsun. İnşallah bulunur.

• Kendıniz karakoldan ızın kagıdı alıp bolgedekınkameralardan takıbe gwcebılırsınız. Zıra polısın ugraşacak zamanı yok ulkenın durumu bellı.

• Bır dıger onemlı nokta aravınızı yada anahtaronı bırıne 1 saatlıgıne bırkltıysanız anahtarı kopyalayıp hırsızlara vermiş olabılırler. Boyle bısey olma olasılıhı varmı arac anahtarı ısyerınde fln bırakıyormusunuz bazı durumlarda

• Geçmiş olsun

• Allah yardımcın olsun usta

• kaptan341 K kullanıcısına yanıt
    TRY 67.22 19% İndirim | Mini Su Geçirmez Yerleşik Pil GSM GPS izci Araba motosiklet araç takip cihazı için ST-901 online izleme yazılımı ile
    https://s.click.aliexpress.com/e/baNnAUfA

• quote:

Orijinalden alıntı: dndd

Anahtarın çoğaltılması önemli değil, anahtarın içindeki immobilizerın arabanın beynine tanıtılması lazım ayrıca enfazla iki anahtar tanıtılıyor yani birini silmesi gerekir, immo tanıtılmadan da araba çalışmaz bildiğimiz kadarıyla
    Elimde benim aracı çalıştıran 3 adet anahtar var. Hepsi de fabrikasyon. 2 tanesi hem kapıları açıyor hem aracı çalıştırıyor, biri kapıları açmıyor sadece kontak. En fazla 2 anahtar tanıtılabiliyor diye kural olduğunu düşünmüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.