Şimdi Ara

Araba kaldırma rampası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
7.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Fotoğraftaki rampaları nerden bulabilirim.  Araba kaldırma rampası

• Birebir aynısını nereden bulursunuz bilmiyorum ama benzerini demir ustasına çok daha uyguna yaptırabilirsiniz.
  • Cevap için teşekkürler. Demir veya ağaçtan yaptırmak aklıma geldi ama ağır olur diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinden bu tür işler gelen bir tanıdığım kendisi yaptı. Ancak yapacak vatandaşın biraz fizik bilmesinde yarar var.
     Araba kaldırma rampası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onrkrtc -- 26 Şubat 2017; 10:9:25 >
  • araç garajı olanları kıskanıyorum ...
  • arabanın altında çalışmak için ideal bir şey. satılan bir yer varsa bende almak isterim.
  • Demircilere sordum tanesine 1.500 dedi hic dayak yememis anlasilan .200 e kaynak makinesi demir profil alsan gene 500 tutmaz be ipneler soyguncu olmus

• sessizlerin_umudu kullanıcısına yanıt
    Ali express te 51 dolar, fakat gelir mi meçhul

• quote:

Orijinalden alıntı: sessizlerin_umudu

Demircilere sordum tanesine 1.500 dedi hic dayak yememis anlasilan .200 e kaynak makinesi demir profil alsan gene 500 tutmaz be ipneler soyguncu olmus
    Ben evdeki bir alete nokta kadar kaynak attırdım; 5 liramı aldı şrfsiz...
    Eskiden olsa böyle ufak tefek işlerden para istemezlerdi,sen vermek istesen bile geri çevirirlerdi...
  • D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Adamı evine kadar getittiriyorsun, 5₺ istedi diye şerefsiz mi oluyor? Emeğin her zaman karşılığı vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cormen

Adamı evine kadar getittiriyorsun, 5₺ istedi diye şerefsiz mi oluyor? Emeğin her zaman karşılığı vardır.
    Eve getirtmedim ki,ben gittim dükkana...
  • D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Ha tamam o zaman şerefsiz. Tövbe tövbe...

• aviregal kullanıcısına yanıt
    Kiskanmayin hocam medenilesin. Garaj luks degil ihtiyactir.

• quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Ben evdeki bir alete nokta kadar kaynak attırdım; 5 liramı aldı şrfsiz...
    Eskiden olsa böyle ufak tefek işlerden para istemezlerdi,sen vermek istesen bile geri çevirirlerdi...

Alıntıları Göster
    eskiden olsa insanlar tek gelirle ev geçindirebiliyordu da ondan

artık şu insanların spor olsun diye çalışmadığını anlaması gerekiyor insanımızın, bugün dilenciye versen mırın kırın ettiği bir para 5 lira, ayrıca bunun için şerefsiz demek de ne oluyor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Kiskanmayin hocam medenilesin. Garaj luks degil ihtiyactir.
    sizin anlıyacagınız dilden yazayım...imreniyorum..ama kalp sesim kıskanıyor nefs diye bir şey var yalanmı söyleyeyim...
  • Saklayabilecek yeriniz varsa 4 tane bordür taşı alın çok daha ucuza gelecektir.Ben öyle yaptım arabanın yağını falan değiştirirken çok işime yarıyor.
  • okanhh O kullanıcısına yanıt
    Adam Shipping e 190$ yazmış..

• Plastik rampaya o kadar ihtiyacım var ki...
    Odun ambarında kütükten rampa için fiyat soracağım bakalım...
  • Aynı şey degil ama arabayı krıko ile kaldırdıktan sonra sabit tutmak için Kriko standı satılıyor hem fiyatlarıda çok daha uygun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.