Şimdi Ara

Aquaman (2018) | Jason Momoa (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
820
Cevap
20
Favori
46.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filmin fragmanını daha yeni izledim siz hesap edin gram merakım yok.
    Normal de çizgi roman filmlerini severim ama justice league den sonra Dc ile ilgili gram ümidim kalmadı.
    Bundan sonra Ben Affleck ile solo batman filmi gelmedikçe filmlerine gitmem.
  • Filmden bir soundtrack, Trench ile olan sahnesini merakla bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Filmden bir soundtrack, Trench ile olan sahnesini merakla bekliyorum

link ölü

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt
    Belki ki burada baya conjuring e bağlıyor film

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nightwing -- 20 Aralık 2018; 13:30:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nightwing kullanıcısına yanıt
    Aynen baya o evrenden bi filmin gerilim sahnesinden alınmış gibi
  • Rotten skoru gene muhteşem!

Şunu şuraya bırakıp kaçıyorum:

https://www.rottentomatoes.com/m/black_panther_2018

https://www.rottentomatoes.com/m/aquaman_2018

Audience skoru yüksek olanın aldığı skor ortada bir de ortalama bir filmin aldığı %97 herşeyi ortaya koyuyor cidden.

Hadi eyvallah.

• Erwin kullanıcısına yanıt
    Bana göre rotten çok aptalca bir oluşum hiçbir önemi yok. Kim para yedirirse onun yanında.

• Gidilir mi acaba? Birde 3D mi olur?

• capo di capi kullanıcısına yanıt
    Çizgi roman filmlerini seviyorsanız bu filmi de zevk alarak izlersiniz muhtemelen
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt
    Sağol dostum. Bana uyar. 😊👍

• quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Gidilir mi acaba? Birde 3D mi olur?
    Çok güzel film olmuş. 3D gitmedim ama 3D lik mükemmel sahneler var. eminim çok iyi olacaktır.
  • lastmandar kullanıcısına yanıt
    çamurrip seyrettim kötü geldi. böyle türkiye ye geç getirirlerse böyle olur.
  • Online bilet satışı varmı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    klasik Dc filmi. bu sefer umutluydum ama 6 puanlik film olmus sanirim
  • Filme puanım 7-8 arası yeni izledim o yüzden tam net puanım yok sonlarını pek beğenmedim o yüzden kararsızım. Önceki sayfalarda dediğim gibi "Birkaç kötü yer vardı ama güzel filmdi" diyorum.
    Hikaye normal bir solo film seviyesinde öyle epik bir senaryo yok ama kötü bir senaryo da yok.
    CGI son fight ve patlama sahneleri hariç güzel filmin çoğunda düellolar var ve buradaki CGI gayet tatmin edici.
    Görsellik de güzel ama denizin Star Wars'u diyemem, Star Wars'taki görsellik uzay siyah olduğundan çok daha temiz ve güzel bunda çok dolu bir görsellik var. Güzel ama bir Star Wars değil.
    Karakterlerde Arthur ve Black Manta fena değil ama Orm, Mera, Vulko ve Atlanna gayet iyi.

Son fight hem efekt cümbüşü olmuş hem de fikir olarak kötüydü. O fight yerine daha düzgün bir Arthur vs Orm görebilirdik. Bitmesini beklediğim bir savaş izledim bu da keyifli bir şey değildi.
    Orm genel olarak iyi yansıtılmış ama Arthur ile olan ilk savaşında neredeyse balık ızgara olacaktı. Bu kadar güçlü bir düşmanı daha ilk savaşında bu kadar kötü duruma düşürmek kötü bir tercih olmuş.
    Filmin güzel bir temposu vardı ama sonları aceleye getirilmiş gibiydi. Sanki süresi sonradan kesilmiş gibi bir film olmuş bence biraz daha uzatılması gerekirdi. Hem sonları aceleye gelmiş bunu çözerlerdi hem de Orm'un kaderini görürdük.

Son olarak; film için şu rezalet müziği seçip insanlar onu gömerken filmin kötü yerlerini unuturlar diye düşünmüşler sanırım çünkü başka mantıklı açıklama yok

• Eleştirmenleri ciddiye almıyorum artık ben.İzleyici puanları daha önemli benim gözümde.Geekyapar ekibini de çok ciddiye alamıyorum maalesef; last jedi'dan çıkınca güzel film olmuş deyip sonra bok gibi olmuş diyebilen bir oluşum sonuçta bunun marvelci vs olmakla alakası yok bilgi düzeyi mi,sinematik göz mü ne desem onlarda pek olduğunu düşünmüyorum.Ancak maalesef sosyal medyada okuduğum bir kaç yorum filmin çok iyi olmadığı yönünde ben ortalama bir film bekliyordum daha kötüsüyle karşılaşmayız umarım
  • JusticeLeague kullanıcısına yanıt
    ya sorma.. bebelerde bunların yorumlarını ciddi ciddi izliyorlar. bu adamlar eleştiri nedir nasıl yapılır hiç bilmiyorlar.
  • Artık bir şey beklemiyorum heyecan bırakmadılar evrende ama gidip izleyeceğiz elbet.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.