Şimdi Ara

Aquaman (2018) | Jason Momoa (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
821
Cevap
20
Favori
46.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cuma günü için imax yerimi ayırttım.Merakla bekliyorum.
  • Aquaman'i izledim bugün. Tahmin ettiğim gibi Aquaman'den çok Aqumomoa olmuş bu bildiğin, çok cringe sahneler vardı vallahi. Hele o trailer'da da verilen bir bar sahnesi var onun devamı aman Allahım o neydi öyle ya aklıma geldikçe tilt oluyorum. Epiklik yok, etkileyici soundtrack yok, duygu yok.. Baya sulu, çocuksu bir film olmuş bence. Böyle bir film için imax'e para kaptırmadığıma da sevindim.

MoS ve BvS ile 'My watch is ended' olmuş artık benim için ya bunu anladım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: JusticeLeague

Aquaman'i izledim bugün. Tahmin ettiğim gibi Aquaman'den çok Aqumomoa olmuş bu bildiğin, çok cringe sahneler vardı vallahi. Hele o trailer'da da verilen bir bar sahnesi var onun devamı aman Allahım o neydi öyle ya aklıma geldikçe tilt oluyorum. Epiklik yok, etkileyici soundtrack yok, duygu yok.. Baya sulu, çocuksu bir film olmuş bence. Böyle bir film için imax'e para kaptırmadığıma da sevindim.

MoS ve BvS ile 'My watch is ended' olmuş artık benim için ya bunu anladım...
    üzerine oyunlar oynanıyor yılma daha Shazam gelecek
  • Vallahi bunu söyleyeceğimi hiç düşünmezdim ama WonderWoman'dan sonra DCEU'nun en iyi filmi:

http://bit.ly/2GG98sj
  • Film çok güzel solo olarak çok iyi CGI A kalite ve kesinlikle farklı bir ambiyansı var okyanus altında balık olmak istiyorsunuz DCEU man of steel neyse buda o hatta bir tık iyi,DC kendine bu filmle gelicektir ve sololarını bu kalitede yaparsa müthiş işlere imza atıcaklar DC'nerdeydin bu zamana kadar...

kesinlikle izleyim imkanı olan IMAX gitsin
  • IMAX biletimi aldım ve yarını bekliyorum.
  • nihayet 3d olmayan yakın bir yer bulduk.Ama Imax tarafı da soru işareti ? Gidenler yorumlar artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cumartesi 20 seansına imax biletimiz hazır. Çok bi beklentim yok filmden. Görsel efektler için izlicem. Bi avengers gibi hype olamıyorum dc filmlerine karşı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 seansına gidiyorum ama hem dublaj hem 3D ne halt yiyeceğim bilmiyorum
  • beyler art sahne var mı ? varsa kaç tane?

• 15:3ü seansına gireceğim bakalım çok beklentim yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akasyada ilk seanstan çıktım biraz önce, DCEU standartlarına göre gayet iyi bir filmdi. Gereksiz gömenlere aldanmayın

8/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeqqqqq -- 28 Aralık 2018; 14:55:8 >
  • Yazı akışı sonrasını boşa beklemeyin.En son yazılar bittikten sonra sahne yok sadece filmin bitişinden kısa süre sonra 1-2 dk lık ufak sahne var o kadar.

İmax e gittim sahne girişlerindeki ani ses yükselmesinden rahatsız oldum diyebilirim.Bir anda sahne geçişleri başlangıcında çok yüksek desibellik girişler var.Efekler cidden çok iyiydi.Justice League deki facia yoktu.Bazı sahnelerde çok zorlama anlar vardı.Yapmacık hareketler hissettim.Amber Heard insan olmadığını yeniden anladım : ) Hala inanamadığım bir kısımda Nicole Kidman.Bu kadın 51 yaşındaysa gelsinler beni gömsünler.Film genel olarak oyunculuklar iyiydi ve akıcı bir senaryo vardı.Bittiğini anlamadım.10 üzerinden 7-8 alır bence.
  • 18:50 3d altyazı seansına biletimi aldım, çöpyapar daki elemanların videolara bakıp filmin iyi yada kötü olduğuna karar vermeyin bence, gidip izleyin bende düşük beklenti ile gidiyorum ama güzel bir film olacak gibi
  • 20:50 ye 2D TR dublaj aldım bakalım nasıl

• Filmi bugün IMAX’te izledim DCEU içinde Wonder Woman’dan sonra ki en iyi film kesinlikle, herhalde buna kimse hayır demez.
    Tek başına değerlendirirsek ortalama bir filmdi. Orm karakteri kötü yazılmış 2 saat 20 dakikalık kısa olmayan bir filmde daha fazla yer verilebilirdi. Arthur’un hiç olmasydı keşke dedirten chzeey sahneleri yerine Orm’un geçmişini, karakter gelişimi falan görseydik daha iyi olabilirdi. Hem senaryo hem oyunculuk anlamında beni en çok rahatsız eden Orm (Patrick Wilson) oldu. Onun dışında nerdeyse baştan aşağı CGI olan filmde sırıtan bir sahne göremedim o açıdan iyidi. Benden 7/10 alır.
  • After credits var mı beklemeli miyim?

• 0MG90 kullanıcısına yanıt
    JusticeLeague kullanıcısına yanıt
    1 tane var

Filmin en güzel sahnesi Bar sahnesiydi eminim @justice league de bana katılacaktır
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.