Şimdi Ara

APPLE YURT-DIŞI TELEFON GARANTİSİ YENİDEN AKTİFLEŞTİRİLDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
6
Favori
9.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba. Bildiğiniz üzere ciddi bir memnuniyetsizliğe ve bir tüketici faciasına dönüşen , Apple'in Türkiye'de uyguladığı , GlobalGaranti Dışı Bırakma durumu bugün tekrardan değiştirilerek eski şartlara , bazı farklı detaylarla yeniden evrildi.

Servis sürecinden tüketiciler tekrardan faydalanabilecek , hepinizin bildiği gibi bu da olması için PASAPORT KAYDI MUTLAKA OLMALI . Bu haksız tutumun giderilmesi ise güzel bir haber oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMarjinaLs -- 22 Mart 2017; 10:54:14 >

• Hocam tam olarak nereden öğrendiniz? Haber sitesi felansa link paylaşabilirmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DelikanliCekirge -- 22 Mart 2017; 11:26:9 >
  • Hocam bombayı bırakıp kaçmışsınız : ))) detaylar nedir acaba ?
  • Kaynak paylaşmam mümkün değil , kısa bir süre sonra hem kullanıcı deneyimleri , hemde diğer haber sitelerinden paylaşımlar gelir.Ne yazık ki detay paylaşmam mümkün olmayacak .

Ancak bu müjdeyi hepinize vermek istedim
  • O zaman yurt dışı cihaz alıyorum . Bir çıkmasın seni bulacağım :))) Şaka biryana eywallah güzel bir haber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MhmtBey

O zaman yurt dışı cihaz alıyorum . Bir çıkmasın seni bulacağım :))) Şaka biryana eywallah güzel bir haber.

Hayırlısı olsun. Türkiye cihazı kullanan biri olmama rağmen , haksız ve adaletsiz bir uygulamaydı. Düzelmesi , biz tüketiciler olarak elbette önemli bir durum oldu .
  • TheMarjinaLs kullanıcısına yanıt
    Hocam peki Anten yapısı ayrımı devam edecek mi yoksa Pasaport kayıtlı her yurt dışı cihazınamı hizmet verilecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olkacan

Hocam peki Anten yapısı ayrımı devam edecek mi yoksa Pasaport kayıtlı her yurt dışı cihazınamı hizmet verilecek.

Anten yapısı ile ilgili bir degisiklik soz konusu degil .

Sistem yine aynı isliyor.Sadece eskisi gibi Türkiye Frekansı destekleyen yurtdışından getirilen cihazlar garanti kapsamında devam ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel haber fakat neye dayanarak böyle kesin konuştuğunuzu bende merak etmekteyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyer77

Güzel haber fakat neye dayanarak böyle kesin konuştuğunuzu bende merak etmekteyim.

Orası da bize kalsın . Önemli olan neye nasıl ulaşıldığı değil , neyin neye yaradığıdır :)

Yani şuan apple store'a gitse millet yurt dışı cihazlar tekrar garanti kapsamında işlem görüyor doğru mu anladım söyledikleriniz bu anlama geliyor çünkü.

Ayrıca "bizde kalsın" derken apple çalışanı mısınız ?

Sadece net olmanız adına bunları sordum eleştirmek ya da başka bir niyetle değil .

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyer77

Yani şuan apple store'a gitse millet yurt dışı cihazlar tekrar garanti kapsamında işlem görüyor doğru mu anladım söyledikleriniz bu anlama geliyor çünkü.

Ayrıca "bizde kalsın" derken apple çalışanı mısınız ?

Sadece net olmanız adına bunları sordum eleştirmek ya da başka bir niyetle değil .

Kullancılar şuan Apple'a giderse ,Evet , garanti icinde yardimci olunacak hocam.

Yok eleştiri anlaminda anlamadım zaten :)

Tamam hocam teşekkürler verdiğiniz bilgi için :)

• Aynennn 15 gündür ekran onarimiyapilicak diye bekliyodum az önce görüştüm yetkil i ve sorumlu ile cihazinizin onarimi başlatildi ve kendilerini arayip onarimi başlatin diyip meail gönderdim dedigini söyledi artik yurtdişi cihazlarin bi kismi gecerli 15 gün sonunda iyi haber aldim bnm cihaz seri numarasi america gösteriyodu ama nedense kendisi avusturya cihazi oldugu için şuan işleme alindi dedi...hayirli olsun...

• Tamamda bunu BTK yasaklamıştı. Apple devleti dinlemeyerek kendi kafasına göre mi iş yapıyor şimdi.

Zaten haberde kaynakda yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vega

Tamamda bunu BTK yasaklamıştı. Apple devleti dinlemeyerek kendi kafasına göre mi iş yapıyor şimdi.

Zaten haberde kaynakda yok.

Apple ile BTK arasında olan bir durumdu bu , çözümü de yine karşılıklı olarak aşılmış

Kaynak merakınız da amma varmış 😂 Yahu 3-5 saat sonra düşer websitelerine

Bişey yazıyoruz , paylaşıyoruz , pişman ediyorsunuz vallahi

• Eren kardeşim diyorsa doğrudur

yav insan adamın profiline girer bakar nerde çalışıyor profildeki şey ne demek

Hayırlısı olsun ciddi bir problemdi sadece pasaport kaydı olan cihazlara işlem yapılması güzel bir karar olmuş.

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı cihazların bir kısımı derken hocam? Benim cihaz normalde Almanya'dan alındı ama yanılmıyorsam Fransa çıkışlı görünüyor. Bunu nasıl konrol ederiz ve garanti olup olmadığını nasıl öğreniriz bilgin var mı?
  • _AveNTuriN_ kullanıcısına yanıt
    Bilgim yok ben america cihazi saniyodum 2LL yaziyodu yetkili kişi avusturya cihazi dedi şaşrdim ama bence tekrar başlatildi problem olmaz artik yurtdişi cihazlsrin tümü geçerli oldu sadece model numarasi değişmedi avrupa cihazlarin cogu aktif edildi sorun yok diye düşünüyorum

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Önemli olan o zaten, ağustos sonuna kadar garantisi var daha cihazın çünkü. Yok yere o kadar garantiyi yakmak çok anlamsız.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.