Şimdi Ara

Apple TV+ | Ana Konu | Türkiye'de Açılmadı. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
19
Favori
19.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://appleid.apple.com

Önce burdan hindistan hesabı mı oluşturmam gerekiyor
  • tirabzonli kullanıcısına yanıt

aslında o konuya bende tam emin değilim. yukardaki adresten açmaya çalışırken kredi kartı sekmesinde kaldım. acaba tr apple yada usa apple hesabımda ülke bölge değiştirince oluyormu onu tam bilmiyorum. Bilen birileri aydınlatırsa sevinirim.

• sierratr1 kullanıcısına yanıt

Özetle Amazon ve Apple üzerinden üyelik açıyorsunuz. İkiside India olacak. Amazon.in üzerinden apple store kodu alıyorsunuz ve bu kodu apple hesabınıza giriyorsunuz. Sonra da aldığınız koda göre aylık veya yıllık tv+ üyeliği başlatıyorsunuz. Ama uyarayım. Özellikle Apple tarafında süreç tıkır tıkır işlemiyor. Her aşamada problem çıkması olası. Amazon'dan kodu aldıktan sonra elinizde kalma ihtimalini de göz önünde bulundurun.

• Apple da üyeliği oluşturdumApple id sitesinde. Ülke india seçtim. Windows pc ye itunes indirip orda hesabı aktifleştirdim. Orada adres istiyor. Post code cadde ismi girdim internetten bakıp, TC cep numaramı girdim. Oraya mesaj geldi onayladık. Emektar apple tv 3 . Nesil e bu id yi ekledim ve hindistan menüsü geldi. Daha ikerlemedim dizilerin ilk bölümü bedava onlara bakıyorum
  • Bu hindistan da garip bir fiyatlandırma var gerçekten. Yeni çıkan filmi alsan 800 rupi Apple tv + ın bir aylığı 99 rupi.

Bizde tv + yok diye film ücretlerini makul tutuyor sanki Apple.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tirabzonli -- 14 Aralık 2022; 12:44:28 >
  • Der Meister. kullanıcısına yanıt

üstad yalnız aile hesabındakileri aynı ülke/bölgede olması gerekiyormuş. mevcut türkiye hesabıyla hindistan hesabını aynı aileye koyamıyoruz yani.

Bilgisayarsız olmuyormu itunes siz acaba. telefon ve ipad var.

Teşekkürler

• sierratr1 kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni aldığım Hindistan hesabını Apple TV plus da kullanmak istediğimde bu hesabın bir iPhone iPad de veya iTunes üzerinden aktive edilmesi gerektiği uyarısını verdi. iPhone da da oluyordur belki ama ben çekindim açıkçası farklı bir hesabı telefona bulaştırmaya. iTunes dan yapınca kolay oldu.

Teşekkürler

• Hala gelmemesi bizi ne kadar sallamadıklarını gösteriyor.
  • Appleid adresinden hindistan hesabı açtım, ilk bölümleri izleyebiliyorum. Şimdi amazon hindistan'dan ilgili kodu aldım ve kod geldi ancak kod aktivasyonunu yapamıyorum. tv.apple.com üzerinden reedem dediğimde alttaki hatayı veriyor. kodu appstore'dan mı reedem edeceğiz?

Apple TV+ | Ana Konu |  Türkiye'de Açılmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alaskakar -- 22 Mayıs 2023; 19:49:8 >
  • alaskakar kullanıcısına yanıt
    Windows PC üzerinde iTunes dan dene istersen
  • h.ozgur H kullanıcısına yanıt
    Bugün ben de talep oluşturdum ben İngiltere üzerinden hesap açmıştım oradan kullanıyorum. Çok kaliteli diziler var umarım en kısa sürede Türkiye’de hizmete başlar.
  • Selim010 kullanıcısına yanıt

Üstat merhaba dediğiniz gibi Amerika üzerinden açtım hesabı ama bu gift card olayını nereden yapıyoruz.

• bibliyofil58 B kullanıcısına yanıt
    Gift card olayını amazon.com’dan 10 dolarlık kartlardan alıp kodu mail ile teslim aldıktan sonra appstore’a girip redeem code yapıyorsunuz o şekilde hesaba 10 dolar eklenmiş oluyor.

Ancak şöyle bir durum var önceden kart bilgisi istemiyordu şimdi Appletv+ istemeye başladı. Türk kredi kartı kabul etmediği için de kredi kartı girmeden üyeliği kullanamıyorsunuz. O yüzden 10 doları boşuna eklemiş olabilirsiniz. Denemeden bilinmez ama ben Wise üzerinden İngiltere banka kartı oluşturduğum için kullanabildim ama Amerika hesabını kart giremedim için abone olamadım. Gift kart olayı üstte anlattığım şekilde ama abone olabilir misiniz o şüpheli.
  • Sonuç olarak biz şimdi Türkiye'den, 18.99 tl verip atıyorum Gain, Netflix ve Amazon Prime gibi oturup Apple TV içeriklerini harici bir ücret ödemeden tüketemiyoruz değil mi ? Apple sitesinde de hiç sarih bir bilgiye rastlayamadım bu konuyla alakalı. En azından Türkiye'ye satış yoktur vesair şeklinde bir uyarı çıksa bari.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf_Piskin

sektöründe bağlantıları olan biri olarak yazıyorum, geliyorlar... ssdece bürokrasi için uğraşıyorlar. hbo ve disney de geliyor.
    ağustos ayına kadar üçü de açılmış olacak.

Böyle yorumları çok seviyorum ya. Bağlantı sorunu yaşadınız herhalde? Gerçi hangi yılın ağustos ayında geleceklerini belirtmemişsiniz. Ne diyelim, belki doğrudur.  

Disney+'ın geleceğini 10 yaşındaki çocukta biliyordu zaten.

• Der Meister. kullanıcısına yanıt
    Bağlantısı kopmuş sanırsam 😂 fanatik gazetesi gibi 50 tane oyuncu yazılır 50 tane oyununun birisi gelir biz söylemiştik derler ya onun gibi olmasın 😂
  • HBO, Blu TV ile anlaştı. HBO Max gelmez artık.

• Apple TV üyeliği paylaşım oluyormu?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.