Şimdi Ara

Apple Tv 4.nesil ile Turkcell TV+Cep izleyen var mı?Superonline Kampanyası?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
11.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, temmuzda taahüdüm bitiyor, Superonline dan aradılar, 50mbit 125Gb AKK Apple tv 4 Turkcell Tv+Cep paketi 36 taahüt 79.90 teklifi yaptılar.

Apple Tv ile Turkcell TV+Cep i kullanan var mı? Belgesel ve film kanallarının Cep paketine açıldığı da söylendi.
    Sizce bu teklifi değerlendirmeliyim?
    Apple Tv4 nin başka ne avantajı olur bana?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mixenon -- 29 Mayıs 2016; 9:22:47 >

• 36 ay cok fazla değmez bence benim 1 yil kaldi superonline bitince kapaticam dolmasini bekliyorum sık sık net gidiyor turkcell olduktan sonra bozuldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50mbit 125Gb AKK Apple tv 4 Turkcell Tv+Cep paketine geçtim Müşteri hizmetlerini aradım Belgesel ve film kanallarını açamıyorlarmış öyle söylediler var mı açtırabilen akadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: semh611

50mbit 125Gb AKK Apple tv 4 Turkcell Tv+Cep paketine geçtim Müşteri hizmetlerini aradım Belgesel ve film kanallarını açamıyorlarmış öyle söylediler var mı açtırabilen akadaşlar

açmıyorlar kesinlikle,, iki gündür 15 keregörüştüm hem turkcell ile hem superonline ile, adamlar açmıyor kesinlikle.
  • Arkadaşlar full cep paketi alındığında wifiden izleme olanağı sağlıyor mu? Yoksa sistem sadece turkcell internet paketiyle mi çalışma olanağı sağlıyor. Çünkü 10 gb net paketi veriyor turkcell+ tvde kullanma koşuluyla ve paketiniz bittiğinde avantajlı internet paketleriyle devam edebilirsiniz gibi açıklama okuyunca kafam karıştı
  • Sabah iki tane film kanalı eklenmiş apple tv üzerinden baktım, sizlerde durum nedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sizin apple tv'de de discovery'ler fox grubu kanalları, box grubu kanalları, disney channel vb. yok değil mi?
  • The Islander kullanıcısına yanıt
    Kendi yazdığıma cevap vereyim, dün itibariyle nbatv, sinema tv'ler, cartoon network ve disney channel eklenmiş apple tv uygulamasına
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Islander

Kendi yazdığıma cevap vereyim, dün itibariyle nbatv, sinema tv'ler, cartoon network ve disney channel eklenmiş apple tv uygulamasına

Bende Apple Tv almayı düşünüyorum ama 2 sorum olacak.

- Eğer deneme imkanınız oldu ise görüntü kalitesi kendi TV kutuları ile kıyaslanınca nasıl?
    - Apple TV'de çıkan kanallar mobilde olanlar değil mi? Daha mı kısıtlı? Ayrıca paketiniz nedir?

Teşekkürler.
  • @Mixenon hocam. Apple TV 4 ile bearber 79 olduğuna eminmisiniz ? O kampanya normalde Apple TV hariç o fiyat.

@Wanker hocam neredeyse 1 yıldır 4. Nesil Apple TV'de Turkcell TV+'yı aktif bir şekilde kullanıyorum. Ben beğeniyorum. Her geçen gün yeni kanallar ekliyorlar. Ama eğer internetiniz fiber değilse tavsiye etmem. Fiber olanlarda Apple TV'den yapılan TV+ kullanımı AKK'yi etkilemiyor. Fakat Fiber değilse 75 GB Akk'yi 2 haftada bitiriyor.Kanallar bildiğim kadarıyla normal kutuya göre kısıtlı.
  • SPECIALIZED kullanıcısına yanıt
    Hocam bir yanlışlık yok 79 TL. Ben de bu kampanya ile almıştım. Peki siz appletv' yi hangi kampanyayla aldınız? Yeni kanalların gelmesi güzel. Film kanalları ve nbatv ücretsiz izleniyormu peki kontrol ettiniz mi?

http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/fiberle-apple-tv-kampanyasi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MavericKFive

Hocam bir yanlışlık yok 79 TL. Ben de bu kampanya ile almıştım. Peki siz appletv' yi hangi kampanyayla aldınız? Yeni kanalların gelmesi güzel. Film kanalları ve nbatv ücretsiz izleniyormu peki kontrol ettiniz mi?
    http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/fiberle-apple-tv-kampanyasi

İzleniyor hocam. Film kanalı olarak Sinema TV'nin iki kanalı geldi. Apple TV'yi hiç aklımda yokken faturaya ek 24 ay taksitle vermişlerdi. 629 TL'ye mi ne geliyordu. Ama benim ek olarak TV+ Cep paketimin 30 GB'lık interneti var.

Hocam ben zaten DSL abonesi olduğumdan dolayı bu kampanyaya denk gelsem bile abone olamazdım. Oturduğum yerde Superonline Fiber altyapısı yok malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPECIALIZED -- 28 Mart 2017; 20:30:1 >

• Nbatv bende yok sadece sinema kanalları var. Sizde olduğuna eminmisiniz arkadaşlar

• şu paketlerde hangi kanallar var? neden net açıklamazlar anlamam. Bende aldım bu kampanyadan, ancak 2-3 gündür bakmadığım yer kalmadı. cep+ paketinde hangi kanallar var belli bile değil. Benim anladığım kadar merak edenlere yardımcı olayım. Premier lig felan izlemek isterseniz ek olarak mobil spor paket eklemeniz gerekecek. Belgeselde istersen + eğlence paketi seçmek gerekecek. Yani tüm herşey açık olsun derseniz + 10 tl gözden çıkarmanız gerekecek.
  • Bugun Apple tv aldim ve uygulamayi kurdum.

Baska bi odada Superonline'in hediye ettigi Turkcell tv aboneligim var.

Uygulamayi acip bilgilerimi girerek Apple tv uzerinden izlemeye basladim.

Merak ettigim husus Apple tv uzerinden izlerken internet kotasindan yiyip yemedigi.

Musteri hizmetlerini aradim, Apple tv uzerinden izledigim zaman kotadan yer dediler.

Gercekte boyle mi durum yoksa baska bi cozumu var mi?

• EFSANEBRAD kullanıcısına yanıt
    Nbatv, ssport ve sinema tv'lerde bulunmakta. Ancak bende de discovery, nat geo vb yok

• The Islander kullanıcısına yanıt
    Bende sadece ulusal kanallar var apple tv 4 teki turkcell tv+ uygulamasında.

Ne belgeseller ne spor kanalları ne de disney junior vb :(

Siz açtırmak için ekstra bir işlem mi yaptırdınız?

Superonline 100 Mbit hız 175 GB Akk fiberbet aboneliği sonrası geldi bana bu üyelik...

• quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Bende sadece ulusal kanallar var apple tv 4 teki turkcell tv+ uygulamasında.

Ne belgeseller ne spor kanalları ne de disney junior vb :(

Siz açtırmak için ekstra bir işlem mi yaptırdınız?

Superonline 100 Mbit hız 175 GB Akk fiberbet aboneliği sonrası geldi bana bu üyelik...

Hocam bildiğim kadarıyla Apple TV'deki uygulama olan Turkcell TV+'da paket sistemi yok. Standart kanallar var. Arada yeni kanallar ekleniyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Islander

Nbatv, ssport ve sinema tv'lerde bulunmakta. Ancak bende de discovery, nat geo vb yok

Onlar bizde de yok hocam. Apple TV'deki Turkcell TV+'da üst pakete geçme gibi şeyler yok. Standart tek paket mevcut. Arada yeni kanallar ekleniyor. Bu aralar hızlı bir şekilde yeni kanallar eklenip kanal yelpazesini genişletiyorlar. Yaza doğru o kanallar da eklenir bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: rapBiTT

Bugun Apple tv aldim ve uygulamayi kurdum.

Baska bi odada Superonline'in hediye ettigi Turkcell tv aboneligim var.

Uygulamayi acip bilgilerimi girerek Apple tv uzerinden izlemeye basladim.

Merak ettigim husus Apple tv uzerinden izlerken internet kotasindan yiyip yemedigi.

Musteri hizmetlerini aradim, Apple tv uzerinden izledigim zaman kotadan yer dediler.

Gercekte boyle mi durum yoksa baska bi cozumu var mi?

Hocam doğrusu müşteri hizmetlerinin bu konu hakkında tam bilgisi mevcut değil malesef. Ben bu konu hakkında bilgi için aradığımda 1 saat boyunca konuşup 8 farklı departmana bağladılar ama hiç biri bir şey söyleyemedi.

Ben size söyleyeyim. Eğer Fiber kullanıcısıysanız Apple TV üzerinden yaptığınız Turkcell TV+ kullanımlarınız AKK'yi düşürmüyor. Eğer düşürüyorsa arayın düzeltsinler. Fakat DSL kullanıcılarında bu malesef mümkün değil. DSL'de AKK'den kullanıyor.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.