Şimdi Ara

turkcell tv kumanda çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
2
Favori
49.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlardaha önce başına böyle bir şey gelen var mı? Kumandaya basıyorum ışık da çıkıyor ama kutu algılamıyor dibine kadar gidiyorum. Daha bugün bağlattık bir de
    Teşekkürler cevaplar için şimdiden

• Geçen gün bizde de bir defa oldu, cihazın fişini çekip 30 saniye kadar bekledikten sonra geri açtık düzeldi.
  • kerenlevi K kullanıcısına yanıt
    Bende ki Sagem 4K kutuda aynı sorun var. Uzun kullanımda kumanda cevap vermiyor, arkadaşın dediği gibi fişi çıkartıp takınca düzeliyor, yazılım güncellemesi yaparlarsa düzelir sanırım, umarım donanımsal sorun değildir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende aynı sorunu Huwaei marka cihazda yaşadım. Cihazı kapatıp bir kaç saat sonra açmaya çalışınca kumanda ışığı yanmasına rağmen açılmıyordu. Çözemedirler, yeni cihazla değiştirdiler gene çözülmedi. Sagem 4K taktırdım sorunsuz çalışıyor.
  • Wanker kullanıcısına yanıt
    bence tv ile anlaşamaması yüzünden olmuştur...
  • Turkcell Sol. ' un yazılım beceriksizliği yüzünden oluyor bu donma ve takılmalar.1 yıldır bir güncelleme yapmadılar, doğal olarak bu takılma donma sorunları da çözülmüyor.
  • Sagem 4k kutu var. Kutu kumandadan açılmıyor. İlla arkadaki tuştan kapatıp açıcan ya da fiş. Onun dışından açılınca kutu kumanda çalışıyor. Yeşil yansada kutu da tv ye sinyal göndermiyor. Var mı bunu yaşayan?

• quote:

Orijinalden alıntı: slayer90

Sagem 4k kutu var. Kutu kumandadan açılmıyor. İlla arkadaki tuştan kapatıp açıcan ya da fiş. Onun dışından açılınca kutu kumanda çalışıyor. Yeşil yansada kutu da tv ye sinyal göndermiyor. Var mı bunu yaşayan?

Aynı sorunu yaşıyordum kendi kendine düzeldi

• Bende hala devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar sizdeki kumanda nasıl http://www.turkcelltvplus.com.tr/kumanda/ bu adreste belirtilen kumandada en ustte tv yi de kontrol edelim diye iki tus mevcut bendeki kumanda da bunlar yok kutu sagem 4k.
  • Şu yönergeleri harfiyen uygularsanız çözülüyor:

http://tvplus.com.tr/kumanda/

• Turkcell marka akıllı kumanda var akıllı kumanda özelliği ni kapatmak istiyorum nasıl yapabilirim

• Tv plus kumandasında sorun yaşiyorsanız eğer. Hesaplara girin ve kullanıcı adı bölümune 73738 yazın cihaz kendini sıfırlar (resetler) bi sorun kalmiycaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seniz1011 -- 30 Aralık 2019; 0:52:52 >
  • LG televizyon ile TV+ uyumsuzluğu var sanırım. Kumandaya komut vermek için kutuya nişan almak gerekiyor. Elli liralık uydu alıcıların kumandası daha iyi çalışıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.