Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (329. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.681
Cevap
145
Favori
208.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar benim ekranımdan tık tık ses geliyo her tarafından onun için götüreceğim apple a ama bir türlü randevu alamıyorum 2 saniyede bitiyo randevular burda da biraz baktım randevu konusunda yardımcı olunuyor galiba eğer sizde var gitmeyecekseniz veya bu gece almak için sizde uğraşırsanız çok mutlu olurum teşekkürler
  • Herkese merhaba,
    9 Nisan'da garanti sürem doluyor, o tarihten önce her hangi bir günde saat fark etmeksizin randevuya ihtiyacım var. Şehir dışında ve öğrenciyim telefonum artık zorluk çıkarmaya başladı. Daha önceden defalarca burada randevu paylaşımında bulundum, isteyen bakabilir :) Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre10Ç.

Herkese merhaba,
    9 Nisan'da garanti sürem doluyor, o tarihten önce her hangi bir günde saat fark etmeksizin randevuya ihtiyacım var. Şehir dışında ve öğrenciyim telefonum artık zorluk çıkarmaya başladı. Daha önceden defalarca burada randevu paylaşımında bulundum, isteyen bakabilir :) Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Garanti bitmesine 2 hafta kala randevu almana gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grade4434 -- 2 Nisan 2016; 2:12:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MERHABA arkadaslar. Elinde 1 adet randevusu olan varsa bana yardimci olabikirse cok sevinirim. Onumuzdeki hafta carsambadsn sonra varsa cok daha iyi olur. Yardim edebilecek olan var mi acaba.... tskler simdiden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 nisan cuma gunune elimde 3 adet randevum var fakat gidemeyebilirim 3 nisan pazar gunune randevu verebilecek veya bulabilecek birine verebilirim.

• Merhaba 8 Nisan için akşam saati ise randevuya talibim İstanbul dışından iş için geliyorum.. 2 haftadır randevu almaya çalışıyorum ancak maalesef başaramadım..

• quote:

Orijinalden alıntı: Grade4434

quote:

Orijinalden alıntı: Emre10Ç.

Herkese merhaba,

Garanti bitmesine 2 hafta kala randevu almana gerek yok

Hocam isterse garantinin son günü olsun. Yine de randevusuz bakmıyorlar, tecrübeyle sabit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: knntrkgl

8 nisan cuma gunune elimde 3 adet randevum var fakat gidemeyebilirim 3 nisan pazar gunune randevu verebilecek veya bulabilecek birine verebilirim.

3 randevu nasıl alabildin? Püf noktası varsa söyler misin?

• arkadaslar 3 nisan randevusuna gitmeyecek olan varsa 8 nisan randevusuyla degisebilirmiyiz cihazin durumu biraz acil. Her zamn firsatim olamiyo islerimden dolayi egerki gitmiyecek olan varsa cok makbule gecer
  • quote:

arkadaslar 3 nisan randevusuna gitmeyecek olan varsa 8 nisan randevusuyla degisebilirmiyiz cihazin durumu biraz acil. Her zamn firsatim olamiyo islerimden dolayi egerki gitmiyecek olan varsa cok makbule gecer

Hocam 8 nisan için bir tane randevunuzu paylaşmanız mümkün mü çok ihtiyacım var ve haftalardır alamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sgs2

quote:

arkadaslar 3 nisan randevusuna gitmeyecek olan varsa 8 nisan randevusuyla degisebilirmiyiz cihazin durumu biraz acil. Her zamn firsatim olamiyo islerimden dolayi egerki gitmiyecek olan varsa cok makbule gecer

Hocam 8 nisan için bir tane randevunuzu paylaşmanız mümkün mü çok ihtiyacım var ve haftalardır alamıyorum

Bugune randevu bulursam paylasabilirim bulamazsam 8 nisandaki hangi randevuya musait olabilecegimi kestiremedigim icin paylasamam. Bugun bulursam 3 randevuyuda paylasirim

• Eşimin telefonu bozuldu, tel çalışıyor ama ekran tamamen gitti, kapkara.

Bugüne randevusu olup gitmeyecek&gidemeyecek birisi randevusunu verirse çok teşekkür edeceğim.

• Çarşamba günününe akasya'da 18:30 randevum var eğer yakınlarımdan yada tanıdık bırıne lazım olmazsa salı akşamı yada çarşamba öğlen birine veririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre1802 -- 3 Nisan 2016; 10:10:58 >
  • Merhaba, randevuyu kimseye veremezseniz talibim. İstanbul dışından iş için geliyorum...randevu almaya çalıştım ancak başaramadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1802

Çarşamba günününe akasya'da 18:30 randevum var eğer yakınlarımdan yada tanıdık bırıne lazım olmazsa salı akşamı yada çarşamba öğlen birine veririm

Kimseye vermezseniz randevuna talibim😀
  • Benim için tarih önemli değil sadece akşam 5 ten sonra veya öğleden önce herhangi bir randevu verebilecek olan varsa çok memnun olurum
  • 2 randevu var yarın için ihtiyaç sahibi arkadaşa verilecektir .
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: arda211

2 randevu var yarın için ihtiyaç sahibi arkadaşa verilecektir .

Merhaba,çok rica ediyorum bana verebilir misiniz?Defalarca randevu için uğraştım ancak nafile,alamıyorum..Telefonumun ekranı kırıldı ve kullanamıyorum,aileme de söyleyemedim henüz,üniversite öğrencisiyim mühendislik okuyorum ve birkaç güne şehir dışına çıkmak zorundayım.Çok rica ediyorum,lütfen...

• quote:

Orijinalden alıntı: arda211

2 randevu var yarın için ihtiyaç sahibi arkadaşa verilecektir .

Hocam salı gününkü randevuyu verebilirseniz çok Mutlu olurum. 2 haftadır uğraşıyorum alamadım ekran gitti,çok minnettar olurum verirseniz.

• arda211 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba,çok rica ediyorum bana verebilir misiniz?Defalarca randevu için u?ra?tym ancak nafile,alamyyorum..Telefonumun ekrany kyryldy ve kullanamyyorum,aileme de söyleyemedim henüz,üniversite ö?rencisiyim mühendislik okuyorum ve birkaç güne ?ehir dy?yna çykmak zorundayym.Çok rica ediyorum,lütfen...
  • 
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.