Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.682
Cevap
145
Favori
208.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar randevuyu baska birine devredebiliyor muyuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Iphone 7'im restore sonrası siyah ekrana düştü ve açılmıyor. Apple store akasya için randevu gerekiyor. 24.11.2018 cumartesiye elinde fazla randevu olan varsa çok sevinirim. Telefonsuz kaldım acil götürmem gerekiyor. Yardımlarınızı rica ederim arkadaşlar.
  • Beyler apple randevusu almam lazım pra ile satanda olur?

• Bu konu aktif değil galiba. Akasya Apple Store için akşam saatlerinde randevusunu paylaşabilecek olan var mı acaba ?
  • Telefonun garanti süresi dolacak 17 aralık'a kadar randevu lazım, elinde fazla olan yada kullanmayacak olan varsa talibim. Saat ve yer farketmez.
  • Arkadaşlar yaklaşık 15-20 gün ben ve birader pil değişimi yaptık randevu sistemi artık değişmiş. Ya da sorun var tam bilmiyorum. Artık öğleden önce yaklaşık 13-14 e kadar oraya gidip kayıt yaptırmanız gerekiyor. Öyle randevu veriyorlar. Biz akasyada yaptırdık muhtemelen zorlu da öyledir. İsterseniz arayıp sorun. Biz benim telefonu teslim alırken sorduk randevu bulamıyoruz ne yapıcaz diye. Bu saatlerden 1-2 saat daha erken gelin biz burdan randevu veririz size dediler. Öyle de yaptık. Randevuyu da 2 saat sonraya verdiler cihazı teslim ettik ertesi günde teslim aldık.

• Arkadaşlar bu hafta içerisinde randevuya ihtiyacım var ayın 24 ünde garantim bitecek batarya sıfır şarj varken bile kapanmaya başladı randevu devir edecek varsa çok makbule geçer teşekkürler.
  • Randevu alınmıyor kesinlikle deliricem.. Götürsek bakmıyorlar mı arkadaşlar ?

Ya da koçsistem'e bırakıcam cihazı..
  • Haftaya istanbuldayım randevu için yardımcı olabilecek var mı

• Forumda Zorlu ve Akasya’daki Store’ların internetten randevu sistemini kapattığı söyleniyor. Ancak götürdüğünüzde bakıyorlar tabii ki. Açılış saatinde 10’da AVM kapısında olun, zaten belli bir kalabalık Store’a gidecektir, onları takip edip sıraya girin. 10-15 dakika içinde sıra erir, randevu verirler. Randevu da 1.5-2 saat sonrasına olur tahminen. O zaman da tekrar gidip yetkililerle (Genius) görüşürsünüz. Haftaiçi gitmenizde fayda var, haftasonu çok yoğun olabilir. Bunları Zorlu için yazdım, ancak Akasya için de durumun benzer olduğunu düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zorlu Apple’dan hafta içi veya haftasonuna Randevu lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hortttt

PAZARTESİ Salı Çarşamba randevularr boşşş😎

• Pil değişimini hemen yapıyorlarmı

• quote:

Orijinalden alıntı: BEYAZ PASSATLI PRENS

Pil değişimini hemen yapıyorlarmı
    pil ve ekran değişimini aynı gün yapıyorlar diye biliyorum yoğunsa ertesi gün
  • Merhaba, acaba randevular saat kaçta aciliyor

• Arkadaşlar az önce randevu aldım ve zorlu apple neden pazar günü full boş ve randevu açık?
    Pazar günleri bakmıyolar mı yoksa ? Sorun olduğunda oradapazar günü tamir veya teşhis için yeterli görevli yok mu ?

• Merhaba, Pil değişimi için Zorlu Center veya Akasya 'dan mı randevu almak gerekir ?

Troy Aqua Florya Gibi servisler de hemen değişim yapıyorlar mı ?
  • Merhaba arkadaşlar,

İki gündür randevu bakıyorum ama Zorlu Center Apple store listede gözükmüyor, bilgisi olan var mıdır?

Ekran parlaklığı sensör şikayetim var. Diğer servislerdense önce Apple store un incelemesini istiyorum.

• sazan84 S kullanıcısına yanıt

Sitede şöyle bir uyarı mevcut;

Mümkün olduğunca kısa sürede tüm operasyonlarımızı yeniden başlatmak için çalışıyoruz. Şu an 9 Aralık tarihine kadar yapılmış, önceden programlanmış, mağazada Genius Desteği randevuları için açığız.

• Macbook Pro için pil değişimi yapmam lazım. Apple resmi sitesinde değişim ücreti 1400 lira gözükürken yetkili servisler 2050 civarı fiyat veriyorlar sürekli. Apple Zorlu ya da Akasya'dan da randevu alamıyorum. Kaldım ortada.

• 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.