Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.682
Cevap
145
Favori
208.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinde zorlu center randevusu olan varmı gün farketmez sadece saat 17.00 dan sonra olsun yeter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 3 Nisan'da telefon garanti sürem bitiyor.. Şansıma 3 Nisan'a randevu alabildim ancak, 3 Nisan öncesine randevu değiştirmek isteyen var mı?? Tercihen Zorlu olması daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutakgul6

Arkadaşlar 3 Nisan'da telefon garanti sürem bitiyor.. Şansıma 3 Nisan'a randevu alabildim ancak, 3 Nisan öncesine randevu değiştirmek isteyen var mı?? Tercihen Zorlu olması daha iyi.

3 nisandakini kullanmayacaksaniz alabilir miyim?

• Kullanacağım..
  • selamlar;
    2-3 nisan cumartesi pazar ya da 9-10 nisan cumartesi pazar randevusu olan ile aşağıdaki 6 nisan çarşamba randevumu değişmek istiyorum..

iPhone için Genius Bar
    6 Nisan 2016, Çarşamba 13:00
    Apple Store, Akasya
  • ihtiyacı olana 40 dakika sonraki randevumu verebilirim..

iPhone için Genius Bar
    31 Mart 2016, Perşembe 14:10

Apple Store, Akasya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K084K -- 31 Mart 2016; 13:42:41 >
  • Keşke birkaç saat önce söyleseydin, yetişemem şuan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykutakgul6 -- 31 Mart 2016; 14:10:03 >
  • Arkadaşlar randevu lazım. İhtyacı olmayan geri dönebilirse çok sevaba girer
  • arkadaşlar sık sık randevu almaya çalışıyorum sadece kendime değil ihtiyacı olanlar içinde
    gidemeyeceğim randevuları buradan devredeceğim bilginize...
  • Pazar'a kadar olan randevulara talibim. Bi de bu randevu aktarma için apple'ın siteden bir şey yapmak gerekiyor mu?
  • Arkadaşlar şarj girişinde sorun var en ufak oynayınca şarj etmiyor tam düzgün değil bir de parmak izini artık neredeyse kullanmıyorum okumuyor sizce randevu almadan götürsem ilgilenirler mi? Ve bu sorunlar için ne yaparlar sizce?
  • Randevu tabiki alamayız... Okadar gözü aç insan varki adam bunun ticaretini yapıyor. Haliyle ihtiyacı olandan çok böyle insanlar olduğundan randevu sıkıntısı var. Bunun ismini numarasını alıp öyle basacaktım kalayı, ama dayanamadım. buyrun ekran görüntüsü :

http://prntscr.com/ampzcr
  • Haftaya cumaya randevu lazım, yardımcı olabilecek var mı zorlu için?

• Haftaya cuma zorluda 15.30 randevu var isteyene vereyim alamayan için aldım pazar gününede randevum var onuda bir önceki gün 2 nisan cumartesi ile değişmek isteyen varsa değiştirebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Grade4434

Haftaya cuma zorluda 15.30 randevu var isteyene vereyim alamayan için aldım pazar gününede randevum var onuda bir önceki gün 2 nisan cumartesi ile değişmek isteyen varsa değiştirebilirim

Hocam kimseye vermediyseniz bana verebilmeniz mümkün müdür? Telefonumun mikrofonu çalışmıyor.
  • Herkese selamlar,

Nisan 2 yada 3 üne veya Önümüzdeki hafta herhangibir gun ve saat farketmez elinde fazla randeu olan veya gitmeyecek olan varsa talibim, defalarca denememe ragmen alamadım, telefonumu kullanamıyorum, saygılar.
  • Arkadaşlar uzun zamandır deniyorum, bir türlü alamıyorum. Günün her saati ve gece bile denedim olmadı. Ocakta tesadüfen aldım, gidemeyeceğim için başkasına verdim. Şimdi birtürlü alamıyorum. Birde şu parayla satan ahlaksızlar var. Onların yüzünden alamıyoruz. Apple şikayet ettim sonuç yok.
    Randevu alıpta gidemeyecek olan arkadaşlar varsa randevularını verebilirler mi? Sadece ricadır.
  • Cuma günü gidemediğim randevuya + olarak 3 nisan pazarada ciddi sorunu olanlara vermek istiyorum gidemiyorum vakitten dolayı toplam 3 randevu var

Edit: 3 üde verildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grade4434 -- 1 Nisan 2016; 23:38:51 >
  • quote:

Cuma günü gidemediğim randevuya + olarak 3 nisan pazarada ciddi sorunu olanlara vermek istiyorum gidemiyorum vakitten dolayı toplam 3 randevu var

Dostum bahsettigim gibi durumum acil telefonu kullanamıyorum yardımcı olursan sevinirim, saygılar.
  • quote:

Cuma günü gidemediğim randevuya + olarak 3 nisan pazarada ciddi sorunu olanlara vermek istiyorum gidemiyorum vakitten dolayı toplam 3 randevu var

Kardeş ben günlerdir uğraşıyorum alamıyorum. 4 randevu almayı nasıl başardın hayret.

• 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.