Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (331. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.682
Cevap
145
Favori
208.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eren2709

Neredeyse 1 aydır her gece 23.55ten 00.15e kadar sayfa yeniliyorum fakat bir sonuç alamadım. Nedir bu iş bir türlü anlayamadım. 1ay sonra telefonun garantisi bitecek, ve şuan sim kart okumadığı için kullanamıyorum telefonu.

O saat aralığında açılmıyor randevular. Gün içerisinde denemeniz gerek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar rica ediyorum elinde randevusu olan varsa versın garantim 2 güne biticek aksilik şarz soketı gırısı sorunu çıktı acilen randevu almam gerekıyor 3 elden denememıze ragmen bir turlu alamadık yardımcı olursanız size cok minnattar olurum şimdiden teşekkur ederim bugun bana yarın size arkadaşlar
  • Arkadaşlar merhaba, İstanbul dışında ikamet ediyorum ve iş için bugun İstanbul'a geliyorum ..Iphone 6 kamera da leke problemi var..burada daha önce yazdığım gibi defalarca denememe rağmen maalesef randevu alamadım :( bugun yada 7-8-9 Nisan'da - mümkünse akşam 7 sonrası - randevu devredebilecek arkadaşlar olursa çok makbule geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren2709

Neredeyse 1 aydır her gece 23.55ten 00.15e kadar sayfa yeniliyorum fakat bir sonuç alamadım. Nedir bu iş bir türlü anlayamadım. 1ay sonra telefonun garantisi bitecek, ve şuan sim kart okumadığı için kullanamıyorum telefonu.

Bende aynı durumdayım. Sen telefonunu anlaşmalı genpa, kvk yada başarı servislerine ver. En geç bir haftaya gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aşağıdaki randevuları isteyene verebilirim..

iPhone için Genius Bar
    12 Nisan 2016, Salı 14:40
    Apple Store, Akasya

iPhone için Genius Bar
    13 Nisan 2016, Çarşamba 12:50
    Apple Store, Akasya
  • Arkadaşlar. Bir süredir burada bazı arkadaşlara randevu konusunda yardımcı olmaya çalıştık. Fakat artık Apple Store lar kimlik kontrolü yapmaktadır. Bu konuda sizleri uyarmak isterim. Başkasından randevu alıp gittiğinizde zorluk çıkarabilirler. 4 gün önce gittiğimde bu uygulamaya şahit oldum.
  • Bende gecen pazar gittiğimde kimlik kontrolü yaptılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: K084K

aşağıdaki randevuları isteyene verebilirim..

iPhone için Genius Bar
    Apple Store, Akasya

iPhone için Genius Bar
    Apple Store, Akasya

13 nisan çarşamba 12:50 bendede var nasıl iş bu ::))

• Arkadaslar elimde 8 nisan cuma gunune 1 10 nisan pazar 2 11 nisan pazartesi 1 randevum var acil durumu olana vermeyi dusunuyorum pmden ulasin

• iPhone için Genius Bar
    7 Nisan 2016, Perşembe 15:50
    Apple Store, Akasya

arkadaşlar ben şehir dışında olduğum için gidemeyecem isteyene acil olarak verebilirim. ama nasıl veriliyor bilmiyorum. ayrıca benim adıma icloud hesabından alındığı için başka isim kabul etmiyolar oda denendi bu aktarma olayını bilen bi anlatırsa iyi olur
  • 4 randevuda verildi

• quote:

Orijinalden alıntı: emre1802

quote:

Orijinalden alıntı: K084K

aşağıdaki randevuları isteyene verebilirim..

iPhone için Genius Bar
    Apple Store, Akasya

iPhone için Genius Bar
    Apple Store, Akasya

13 nisan çarşamba 12:50 bendede var nasıl iş bu ::))

bilmiyorum buyrun ekran görüntüsü
    Bu mesaja eklenen görseller:

• dün için kendi adıma randevum vardı zorluda. ben telefonu kutuyu faturayı herşeyini başka bi arkadaşa yolladım oraya gittiğinde kimlik sormuşlar benim adıma olduğu içinde o arkadaşıma yardım etmemişler geri döndü sorun çözülmeden şimdi ben yeni randevumu başka birine nasıl devredecem
  • mrtkls29 M kullanıcısına yanıt
    Hocam, onlara verip sürünmek istemiyorum. Ha şuandada sürünüyorum ya neyse.. Değişim istiyorum.
  • Acil bu hafta sonuna ctesi ve pazar ikiside uygun. Zorlu centerda iphone randevusu arıyorum olan arkadaşlar lütfen iletişime geçsinler
  • Arkadaşlar merhaba, bugün Apple Store Zorlu Center'da randevum vardı. İçeri girdiğimde bir kargaşayla karşılaştım. Başkasının randevusuyla gelenlerin hiçbiri ile ilgilenmediler. Randevusu olan herkese resimli kimlik soruyorlar. Randevudaki mail sahibi ve cihaz sahibi birebir orada olmak zorunda. Ne başkasının randevusuyla sizin işinizi çözüyorlar ne de cihazınızı başkasıyla tamire gönderebiliyorsunuz. Bugün karşılaştığım durum tam böyleydi. Bilginize.

Diğer bir husus ise bazı çalışan arkadaşlar çok ilgisiz ve bilgisiz haberiniz olsun, sorununuzdan eminsenin durumu irdeleyin ve kendiniz çözüme ulaştırın. Telefonumun dokunmatiğinde sorun olduğu bariz belliydi durumu anlattım, baktı biraz ve böyle şeyler olabilire bağladı, boş boş konuşmaya başladı. Zorla telefonu test ettirdim. Dokunmatik ekran bildiğiniz yalan olmuş, test ekranında dokunmatik testiyle alakalı kırmızı uyarı çıktı, ayrıca parmakla yapılan testte de ekranda fazlaca boş yer kaldı. Sonuç olarak yeni telefon verdiler. Telefonum 8 aylıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonmezson

Arkadaşlar merhaba, bugün Apple Store Zorlu Center'da randevum vardı. İçeri girdiğimde bir kargaşayla karşılaştım. Başkasının randevusuyla gelenlerin hiçbiri ile ilgilenmediler. Randevusu olan herkese resimli kimlik soruyorlar. Randevudaki mail sahibi ve cihaz sahibi birebir orada olmak zorunda. Ne başkasının randevusuyla sizin işinizi çözüyorlar ne de cihazınızı başkasıyla tamire gönderebiliyorsunuz. Bugün karşılaştığım durum tam böyleydi. Bilginize.

Diğer bir husus ise bazı çalışan arkadaşlar çok ilgisiz ve bilgisiz haberiniz olsun, sorununuzdan eminsenin durumu irdeleyin ve kendiniz çözüme ulaştırın. Telefonumun dokunmatiğinde sorun olduğu bariz belliydi durumu anlattım, baktı biraz ve böyle şeyler olabilire bağladı, boş boş konuşmaya başladı. Zorla telefonu test ettirdim. Dokunmatik ekran bildiğiniz yalan olmuş, test ekranında dokunmatik testiyle alakalı kırmızı uyarı çıktı, ayrıca parmakla yapılan testte de ekranda fazlaca boş yer kaldı. Sonuç olarak yeni telefon verdiler. Telefonum 8 aylıktı.

anlamadım şimdi randevusu olan biri diyelim bana veremyecekmi randevusunu kullanamyacakmıyım ?
  • 4t4b3rk 4 kullanıcısına yanıt
    Bugün gördüklerim aynen öyleydi işte. Bildiğiniz hararetli tartışmalar vardı. Şirket politikamız böyle ve siz buna uymak zorundasınız diye gelenlerin yüzlerine aynen böyle söylediler.
    Ancak randevuyu kim devredecekse sistemden isim değişikliği yaparsa olur dediler ama onun nasıl yapılacağını da ben anlamadım.
  • sonmezson S kullanıcısına yanıt
    evet benim çarşamba akşamı randevum vardı başkası gitti yerime almadılar hemen yarına buldum tekrar ama bugün apple destek ile konuştum ordan gidecek kişinin ismini yaptık isim değişikliği dediğin olayı yani ama birde diyosunki cihaz sahibi orda olması lazım cihaz sahibini nasıl belirliyolar faturaya mı bakıyolar orda bi yanlışın olmasın. bence isim değişikliği yeterli yani apple destekten öyle bilgi aldım ki konuştuğum arkadaş son derece yardımcıydı hani elinde olsa şahsi numarasını verecek gönder ben yaptırayım diyecek gibiydi :)
  • Kimlik uygulaması doğru. Kesinlikle ilgilenmiyorlar.

Ben gitmeden önce Apple Destek ile görüşmüştüm, o esnada görevli bana bu uygulamanın olmadığını söylemişti; ancak arkadaşım gittiğinde kimlik istemişler. Ben de Apple Destek ile görüştüm, yanlış bir bilgi verildiğini söylediler. Uzun bir sürecin sonunda bir şekilde arkadaşım benim randevum ile halletmiş oldu; ancak önceden verdikleri yanlış bilgi nedeniyle mağdur olmamam için böyle oldu tabi.

Özetle, başkasının randevusu ile gitmeyin, kendi randevunuza başkası ile telefonunuzu göndermeyin.
  • 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.