Şimdi Ara

Apple Rezilliği...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
8.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayın forumdaşlarım lütfen konuyu ön plana çıkaralım, mümkünse farklı platformlardda entry ler oluşturalım. Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için, yardiminiza ihtiyacim var, bugun bana, yarın size...

Edit 2:Test ettigim bazi telefonlarda da ayni sorunla karsilastim fakat kullanicilar farkinda degil, ya bu kronik bir sorun uzeri kapatilmaya calisiyor ya da kapasitesi bu ama sanmiyorum cok telefonda da boyle bir sorun yok, sizden ricam apple telefonlarinizla bir flasa tutup buraya resim atmaniz.

Yaklaşık 1.5 ay önce "İphone 7 Plus 128gb" telefonumu Ankara daki ESC servise vervise verdim.
    Sorunlarım şöyleydi;
    Tekrarlanan kulaklık bozulması ( Kullanıcı hatası diyebilirsiniz ama şarj aleti ve kablo kendi kendine çatlamış bende bunun bir sonucu soketin bir şekilde bozulduğunu düşünerek bu arızamı belirtmiştirm.
    Vodafone kullanıcısıyım.4.5g de çekmesine ragmen yaptığım testlerde ( Aynı operator ve telefon ) ping sürelerinin farklı olması.
    Arka kamera bir Işık kaynağına geldiğinde oluşan ışık sızması.

Önce servis sorun yok dedi geri verdi.
    Diğer iki sorunu kanıtlayamadığım için kamera hatasını gösterdim ve apple onarım merkezine ilettiler.
    Onarım merkezi sorun yok dedi geri gönderdi.

Müşteri hizmetleriyle görüşmeme istinaden cihazı kanıtlarla tekrar gönderdim yine sorun yok dendi.

Müşteri hizmetleri ile görüştüm, resimleri onlara ilettim, değişim istisnası verdiler fakat servis istisnayı yok sayıp sorun yok diyip yine cihazı bana geri verdi.

Tekrardan servise farklı resimler çekerek verdim, Müşteri hizmetleri değişim istisnasının durduğunu ve dikkate alınacağını söyledi fakat cihazım bugun yine bana sorun yoktur denerek geri geliyor.

Ben bu kadar rezil, müşteri karşıtı bir firma daha görmedim.Lütfen destek olun ve sesimizi çıkartalım.
    Yardımınıza ihtiyacım var.

Videohttps://yadi.sk/i/1cBBcmPeO2srCw

Apple Rezilliği...https://store.donanimhaber.com/fc/bc/a9/fcbca960dfdb995a3aa51b43f5e8fe33.jpeg

Apple Rezilliği...https://store.donanimhaber.com/02/39/d5/0239d551ec4989c550a7475b237420d0.jpeg

Apple Rezilliği...https://store.donanimhaber.com/a0/68/89/a068899c5cf2d9e2fabbc3f903b6138b.jpeg

Apple Rezilliği...https://store.donanimhaber.com/58/2d/c0/582dc0c6ddc2560ee87c51b3d058835c.jpeg

Apple Rezilliği...https://store.donanimhaber.com/f1/b7/a9/f1b7a961aaef3a8d3825e390b067c077.jpeg

Resimlerde gözüktüğü üzere bir ışık kaynağı denk geldiğinde dikey eksenler atıyor.
    Başka iphone 7 plusları incelediğimde bu probleme denk gelmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7D66DD504 -- 27 Eylül 2019; 10:8:52 >

• Konuyu okumadım ama apple rezil etmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thenough kullanıcısına yanıt
    Keşke okusaydın be dostum, inan bende apple rezil etmez diye hanıma yıllardır apple alıyordurm.
    Ama yaşananlar içler acısı.

Edit: Kıdemli departman temsilcileri de öyle demişti, rahat olun Apple tarafından demişlerdi, değişim istisnası verdiler, tamir edilmeksizin değişim dediler ama sonuç yine sıfır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7D66DD504 -- 25 Eylül 2019; 15:15:59 >
  • riaz kullanıcısına yanıt
    Sebep

• Iphone alinirmi kapi gibi note9 varken daha ucuzusunu istiyorsan a70 al 2800e gec.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tüketici hakem heyetine git hiç uğraşma insanlarla muhattap olma. başa bir iphone7 bul. bakın bu normali bu bozuğu de inandır
  • Ürünü satmak kadar arkasında durmak ta önemli.
    Kameradaki problem gün gibi ortada işte adamlar sorun yok deyip geri veriyor sorunlu cihazı.
    Gelsin de apple mükemmelliği diye mi konu açsın adam?

Bizim fanboylar toz konduramadı babalarının firmalarına konu sahibine sallamışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 25 Eylül 2019; 16:47:3 >
  • Apple sadece cebine giren paraya bakar. 2019'da iPhone kullaniyorsaniz mustehak.

Ayrica kameradaki sorun kullanici kaynakli gorunuyor. Fabrikadan boyle gelmediyse ya lens cizilmistir fena sekilde ya da uzerine yapiskan bir sivi dokulmustur. Lensi silmeyi deneyin alkolsuz mendille.

• gold5555 G kullanıcısına yanıt
    Mi9t dururken a70 mi alınır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam umarım en yakında sizin mağduriyetinize çözüm bulunur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu an iphone kullanıyorum ama Xiaomi bin kat daha iyi.Xiaomi'nin 1300 TL'lik telefonu Apple'nin 5000 TL'lik telefonundan eksiği yok.Bazı zengin veya parasını çöpe atmak isteyenler yarım elma alabilir
  • okumadım ama kamerayı temizleyince de mi böyle çekiyor? genelde kameranın üstü yağlanınca vs böyle oluyor bi gözlük camıyla falan temizleyince de aynı mı çekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kumandan hüsamettin

Mi9t dururken a70 mi alınır.
    Oda olur telefon alan iphone yada samsung aldigi icin o acidan soyledim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Andy Larkin kullanıcısına yanıt
    Denedim fakat ayni cevap

Thh ne gidemiyorum cunku kdv ocin sirkete faturatmistim, sirketim boyle seylerle ilgilenmez malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7D66DD504 -- 25 Eylül 2019; 17:53:42 >
  • multiTYRT kullanıcısına yanıt
    Uzun zamandir boyleydi firsat bulup verememtim
    Herhangi bi kullanici hatasi diye belirten olmadi, lens piril piril, en ufak sorun yok
    Apple onarim merkezi osrarla sorun yok diyor, hatta gecen gondermemde ekrani degistiler sorun ekrandan diye ama sorun devam ediyor

• equasezy1 kullanıcısına yanıt
    Kamera ve lens son derece temiz, lens pis olsa her tarafa gunes gibi isik sacar, bu sekilde cizgisel atmaz.
    Bariz bir donanim problemi var ama sonuc nafile

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7D66DD504

Uzun zamandir boyleydi firsat bulup verememtim
    Herhangi bi kullanici hatasi diye belirten olmadi, lens piril piril, en ufak sorun yok
    Apple onarim merkezi osrarla sorun yok diyor, hatta gecen gondermemde ekrani degistiler sorun ekrandan diye ama sorun devam ediyor
    Ekrani mi degistirdiler Hakikaten beyin yok. Istanbul'a giderseniz Apple Store'lardan birine ugrayin hocam internetten randevu alin. Orada ilgilenirler umuyorum cunku telefondan yapilacak is degil. Apple servisleri cidden aptal oluyor dunya genelinde durum bu. Telefon garanti kapsamindaysa cok rahat degistirirsiniz Apple Store'da. Degilse bile gidip birebir konusmanizi oneririm.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.