Şimdi Ara

Xiaomi 10400 power bank aldım. Uçağa alırlar mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
22.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar xiaomi 10400 power bank aldım. Bunu uçağa alırlar mı sıkıntı çıkar mı bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Baltalı ilah mod on:

Almazlar
  • Baltasız ilah; almazlar

Düz mantık telefonlarda lipo oda lipo almaları lazm

• Sık sık kullanıyorum, alıyorlar sıkıntı yok.

• 10300 olsa alırlardı, almazlar onu
  • Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam

• x rayde çantanızda 4 adet pil var dediler. baktılar ama ses etmediler 3 ucuz gerçekleştirdim.
  • Ben de xiaomi'nin 16 binliğini aldım. İzmir'den Montreal'e gideceğim uçağa sokabilir miyim valizin içinde veya çantamda?
  • Cebine koy gir noolcak telefonumun şarjı bitmesin diye yanımda taşıyorum özel eşyam dersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Booker DeWitt

Ben de xiaomi'nin 16 binliğini aldım. İzmir'den Montreal'e gideceğim uçağa sokabilir miyim valizin içinde veya çantamda?

Valizin içindekiler karışamıyorlar büyük ihtimalle yanına alsanda birşey demezler hertürlü pc bataryası falan yanımda sokuyorum sıkıntı olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Mark_Mamzark

quote:

Ben de xiaomi'nin 16 binliğini aldım. İzmir'den Montreal'e gideceğim uçağa sokabilir miyim valizin içinde veya çantamda?

Valizin içindekiler karışamıyorlar büyük ihtimalle yanına alsanda birşey demezler hertürlü pc bataryası falan yanımda sokuyorum sıkıntı olmuyor

Hava yolu şirketlerinin sitesinde yazar mı yasaklı ürünleri?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mark_Mamzark

quote:

Hava yolu şirketlerinin sitesinde yazar mı yasaklı ürünleri?

İnternetten direk bulabilirsin havaalanları izni falan diye sıvı vb yiyecek sokamıyorsun freeshoptan alman lazım ama uçakta kaç kere laptop açtım film izledim tabi wifi kapalı telde açıyorsun doğal olarak bir kere kapattım sanıyordum teli kapatmamışım çanta içinde açık 4 saat havada gitmiş sıkıntı falan olmado

• Geçen pazar valizin içinde geçirdim sıkıntı çıkmadı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.