Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (493. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: By.MaMBoS , By.MaMBoS Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
25.943
Cevap
898
Favori
1.751.089
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • indirimli fiyattan satılacak olan bilgisayarların iade veya değişim ürünleri olduğunu iğneleyerek söylemeye çalıştığınıza göre gözünüzde yaş kalmış, müsait bir zamanda silin :))

konuyu uzun süredir takip etmiyorum, fiyat çok iyi. bu fiyattan alacaklara hayırlı olsun.

• phoenix_88 kullanıcısına yanıt
    Var ancak faiz uygulanıyor. Siteden girip bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androge0s

Var ancak faiz uygulanıyor. Siteden girip bakın.

O adıma geçemedim. Öğrenci belgesi istiyor. 8999 tl lik m1 air ne kadar oluyor ve kaç taksit acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam ürün sayfasında taksit seçenekleri var. Sayfanın altarında ödeme seçenekleri ya da taksit seçenekleri yazar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androge0s

Hocam ürün sayfasında taksit seçenekleri var. Sayfanın altarında ödeme seçenekleri ya da taksit seçenekleri yazar.

En altta varmış sağolun gözümden kaçmış. MM'de faha mantıklı 6 taksit en azından office 360'ı ücretsiz veriyor.

• Arkadaşlar, Pt deki smartpack çantayı alıp kullanan var mı? Varsa Nasıl kullanım deneyimi memnunmusunuz?

• SilenceRaziel kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı şekilde özel konfig. mac bekliyordum bugün kargoya hazırlanıyor ibaresini görünce pt ile canlı yardımdan görüştüm. Cihazlar yurtdışından gelmiş, yakın zamanda kargolanır dediler.
    Tahminim hafta içi alırız cihazları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acndn

Ben de aynı şekilde özel konfig. mac bekliyordum bugün kargoya hazırlanıyor ibaresini görünce pt ile canlı yardımdan görüştüm. Cihazlar yurtdışından gelmiş, yakın zamanda kargolanır dediler.
    Tahminim hafta içi alırız cihazları.

Aynen ben mail attim. Hafta ici kargolanacagini soylediler. Hayirli olsun hepimize.

• Herkese selamlar bende hafta içi pt.com.tr den bir base macbook air alacağım ilk defa mac kullanacağım bu yüzden bilgisayarı alınca yapmam gereken herhangi bir test vb şeyler var mı? ölü piksel vb durumlar apple cihazlarda da var sanırım neleri kontrol etmem gerek?

teşekkürler.

• Mixenon kullanıcısına yanıt

Sağolasın tavsiye için.

Base model aldım. 8 GB m1 işlemcili. Pek de anlamıyorum ama 2000 TL ye değecek bir kullanımım olmayacağını düşündüğümden 8 GB aldım.

• Cannondale kullanıcısına yanıt

Yazın tanıtılır. Çok da uzak bir zaman dilimi yok. Fiyat konusu farklı bir konu tabi ki.

• chemistry is life C kullanıcısına yanıt
    Kontrol etmenizi gerektirecek bir şey yok. Kullanın, bir sorun varsa belli olur zaten. İade konusunda da problem olmayacağı için sorunlu bir cihaza denk gelirseniz iade edersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Androge0s -- 28 Şubat 2021; 5:1:32 >
  • Merhaba arkadaşlar bu MM ve Vatan'daki fiyatlar mağazada da geçerli mi? Taksitli fiyat PT'den farkları yok üstelik MM office 365 1 sene ücretsiz.

• Bir de arkadaşlar hdmi girişi yok aynı zamanda USB. 4K monitör de bağlayacağım aynı zamanda usb de bağlayacağım. Önerdiğiniz bir ürün var mıdır?

• Arkadaşlar after effect,pro cut ve animate programları kullancam 2012 mac mini 2012 late 2,5 ghz 8 gb ram ssd li olanı işime yarar mı yoksa illa m1 işlemci mi almak lazım kullanan var mı ? Uygun fiyata ikinci el buldum.

• bladell B kullanıcısına yanıt

Ne kadara buldunuz sorması ayıp ?

• 2000 tl’ye buldum. Ama dediğim programları kullanabilir miyim ? Mac mini m1 7500. Aradaki 5,5 binlik farka değer mi bu programları kullanmada

Güncel monitörlerin çoğunda type c girişi var. Yine çoğu monitörde usb girişi de oluyor. En pratik bu şekilde çözülür.

Bunun haricinde standart usb c hub alabilirsiniz.

• Sonunda ben de 2019 model baz macbook pro mu satıp m1 macbook airi aldım, ilk çıktığı günden beri konuyu takip edip, fiyatları her gün inceliyordum, en son PT eğitim indirimi ile 8.900 TL. ye indiğinde almaya karar verdim. Tam oradan alacakken Teknosa sepete %4 indirim ve 4 taksit yapınca 9.119 liraya taksitle almış bulundum, 100 lira da maxi puan gelecek. 2022 de yeni macbook airlar gelene kadar bununlayız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FERROKROM -- 28 Şubat 2021; 20:2:11 >
  • FERROKROM kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Teknosa %4 sepet indiriminin nasıl gerçekleştiğini merak ettim, üye girişi yaptım benim de sepetimde fakat böyle bir olmadı?

• 
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.