Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (492. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: #Arananadam Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25.627
Cevap
893
Favori
1.723.203
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • maclere indirim yapan apple iphone a zam yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydinsukru -- 26 Şubat 2021; 23:28:15 >
  • aydinsukru kullanıcısına yanıt
    İkisi farklı şeyler.
  • Androge0s kullanıcısına yanıt

Bence döviz artmasa mart sonu 8500'ü de görürdü ama Apple etkinlik yapmadan düşürmeleri iyi olmuş.

• cok iyi fiyat bence kacirmayin 9.5 dan alanlarin gozu yasli:)

• pro'ya indirim olur mu ki?  

• Dayanamadım ben de aldım bir tane base mba pt’den.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Signum

cok iyi fiyat bence kacirmayin 9.5 dan alanlarin gozu yasli:)

Gözümüz yaşlı falan degil gayet memnunuz:) bu arada iade, degişim cihazları çogaldı bir şekilde eritmeleri lazım. Hayırlı olsun.  

• İnsanların daha ucuza alıyor olması sizi neden rahatsız ediyor yok iadeymiş yol değişimmiş falan, ben de 9.5k den aldım ve indirim olması zerre üzmedi. Bu kadar bencil olmamak lazım.
  • İade veya değişim cihazı satıyor olmaları ihtimal dahilinde değil bence. İlk alanlar genellikle daha çok ücret öderler çünkü erkenden erişmiş olurlar ürünlere.

Fiyatın düşmesi ise çok bir şey ifade etmiyor çünkü 1 Usd = 8.4 TL iken M1air Base 10.5k idi. 1 Usd = 7.4 TL iken fiyat 8.9k. Bir de şöyle bir durum var ilk alanlar cihazı kullanıp yeni tanıtılacak ürünlere geçmeye hazırlanırken, sonradan alanlar cihaza alışmaya çalışıyor olacaklar.

Onun için ucuza aldım pahalıya aldım sözlerine hiç gerek yok bence.
  • Anladığım kadarıyla air'lerin fiyatlarında düşme olmuş. Gözüme 16Gb MBP kestirmiştim. Fiyatına şimdi baktım, hala aynı :)

• 1 Mart öncesi fiyatlandırma yapıyorlar galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Cannondale

1 Mart öncesi fiyatlandırma yapıyorlar galiba

Hocam mart ayında kesin Apple yeni macbook tanıtacak mı?

• TH3ROCK kullanıcısına yanıt

M1x li 16" makinalar çıkacak diyorlar ama yakın zamanda olmaz sanıyorum, fiyatlarıda yüksek olacaktır baya

• quote:

Orijinalden alıntı: victor66

İnsanların daha ucuza alıyor olması sizi neden rahatsız ediyor yok iadeymiş yol değişimmiş falan, ben de 9.5k den aldım ve indirim olması zerre üzmedi. Bu kadar bencil olmamak lazım.

Yahu sona gülücük koymuşum tamamen şaka, bak ben 9500 alanların gözü yaşlı yazmasına bile alınmamışım senin gibi, dert etme kendine.

• quote:

Orijinalden alıntı: bzkynkvlcs

Apple bir şeyler yapsa da yeni sürüm m1x'te (veya ismi ne olursa) Windows kurabiliyor olsak... Intel işlemcili almayı hiç istemiyorum

Kullanmam gereken uygulama sanal makine ile kullanılmıyor güvenlik nedeniyle, o yüzden bootcamp zorunlu, arm sürümde çalışıyor mu onu çok merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Abd’den mac mini getirirsek günrüğe takılmıyor demi ? Yada kıbrıs fiyatları da düşük diyorlar hiç deneyen oldu mu yurtdışı mac alınlarını ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendime dert edeceğim bi durum göremiyorum ortada.
  • PT.com.tr den siparis verdigim ozel konfig urun icin 4 hafta diyordu ancak simdi kargoya hazirlaniyor gorunuyor. Yani ellerinde varmiymis bir fikri olan var mi?

• bladell B kullanıcısına yanıt

Türkiye'ye gelirken 1 tane alırsanız sorun olmaz.

• PT'den macbook air m1 için taksit seçeneği var mı?

• 
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.