Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (491. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: turnasuyu Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir (3 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil
5 sn
25.942
Cevap
898
Favori
1.750.837
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Signum

doviz yine yukseliste , sonra kiziyorsunuz adamlara kur dustu indirim yapmadiniz diye , bu kadar oynak kur dunyanin neresinde var adamlar da hakli

Kesinlikle katiliyorum. Keske daha once siparis verseydim simdi minimum 4 hafta bekleyecegim...

• Signum S kullanıcısına yanıt
    Zaten bundan dolayı ciddi zam yapmışlardı. Her neyse pesimist olmaya gerek yok, eğer bu seviyelerde seyreder ve beklentiler değişmezse ufak da olsa indirim gelir arkadaşlar. Gelmezse bile 9500'e kadar düşmüş durumda, banka ya da mağaza kampanyalarıyla 9000'e alınabilir olur ara sıra.

Demem o ki 9500'e yine rakipsiz bir alet, giriş seviyesi düzgün sayılabilecek laptoplar bile 6000-7000 olmuşken MBA M1 bu fiyatına rağmen ucuz sayılır. O yüzden sıkmayın canınızı, varsa zamanınız sabırlı olun.
  • az önce teknosadan MBP 'yi 14.207,04 TL'ye sipariş verdim ( Arkadaşımla alıp alma için telefonda laflarken onun Teknosa hesabına ekstra %5 indirim kodu geldi, HOPI kullandım %2 ( gelirse ) ve YKB 100 TL World puan )

@md3likan iyi mesajınızı görmüşüm yoksa kaçıyormuş bu kampanya.. ( PT.COM.TR den bile daha ucuza almış oldum birde vade farksız 12 taksit)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mbaydar76

az önce teknosadan MBP 'yi 14.207,04 TL'ye sipariş verdim ( Arkadaşımla alıp alma için telefonda laflarken onun Teknosa hesabına ekstra %5 indirim kodu geldi, HOPI kullandım %2 ( gelirse ) ve YKB 100 TL World puan )

@md3likan iyi mesajınızı görmüşüm yoksa kaçıyormuş bu kampanya.. ( PT.COM.TR den bile daha ucuza almış oldum birde vade farksız 12 taksit)

Hocam tam olarak ne zaman geldi %5 indirim kodu, hangi sayfada? Giriş yapmış mıydınız? Mobilde mi webde mi?

• Intel cihaz kullandığımı belirtmiştim, daha sonrasında değişim ile M1 chipli cihaz yolladılar. Daha önce Google Chrome cast ile kasan bilgisayar, M1 ile ne ısınıyor, ne kasıyor. Cidden çok güzel cihaz olmuş. Apple'dan nefret ediyordum, hem M1 chipli cihaz göndererek gönlümü aldılar, hem de başarılı bir cihaz yapmışlar. 8Gb ne kadar yeterse, cihaz o kadar uzun süre gider.

• kilecerme kullanıcısına yanıt

Merhaba,

sipariş verme aşamasında son kez fikir alabilmek için AIR 512GB veya Pro 512 için telefonla aradım, oda bakmak için teknosaya girdiğini ifade etti anda teknosanın kod verdiğini ifade etti( kendisine şuan ulaşmadığım için mobil/web giriş yapıp yapmadığını sormadım ) , 15 dakika geçerliği olan! Kod alfanumarik 3lü gruptan 10 hane idi. kodu verdi bana sepetim ilgili yere girdim, ve ilave %5 indirim kazanmış oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mbaydar76

Merhaba,

sipariş verme aşamasında son kez fikir alabilmek için AIR 512GB veya Pro 512 için telefonla aradım, oda bakmak için teknosaya girdiğini ifade etti anda teknosanın kod verdiğini ifade etti( kendisine şuan ulaşmadığım için mobil/web giriş yapıp yapmadığını sormadım ) , 15 dakika geçerliği olan! Kod alfanumarik 3lü gruptan 10 hane idi. kodu verdi bana sepetim ilgili yere girdim, ve ilave %5 indirim kazanmış oldum.

Hocam arkadaşınızdan öğrenebilirseniz biz de aynı şeyi deneyerek alabiliriz kodu. Tam olarak hangi aşamada gördüğünü ve login olup olmadığı önemli.

• Tekrardan merhaba,

arkadaşa ulaştım, Mac kullanıyor Safari den teknosa sayfasına girmiş birden kod çıkmış..

Microsoft Edge ( normal / gizli mod )

Chrome ( Normal / Gizli mod )

iphone safari web görünmü

denedim çıkmadı.

• Mbaydar76 kullanıcısına yanıt

Bugün 11:39 da siparişini verdiğim 16:15 civarı horoz Kargo tarafından teslim edildi istanbul Maltepe’den( gönderim yeri )Küçükçekmece ye

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple bir şeyler yapsa da yeni sürüm m1x'te (veya ismi ne olursa) Windows kurabiliyor olsak... Intel işlemcili almayı hiç istemiyorum

• bzkynkvlcs B kullanıcısına yanıt

Şimdi de kuruluyor. İleride windows arm sürümü de çıkacak.

• Pt'de fiyatlar güncellenmiş.

Base air 8900e inmiş. Taksit yok.

https://www.pt.com.tr/macbook-air-13-3-inc-m1-8c-8gb-ram-256gb-ssd-gumus-mgn93tu-a

Herkese hayırlı olsun. Bu kadar oynak kura rağmen yine iyi indirmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atanamayansantrafor -- 26 Şubat 2021; 21:29:12 >
    Parallels var zaten, bootcamp gelir mi orası muamma.
  • Mbaydar76 kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanın, fiyat ve taksit bayağı iyi üstüne çok hızlı teslim edilmiş.

m1x le alakası yok konunun. Bootcamp desteği gelse çoktan gelirdi çünkü zaten windows un arm sürümü var. raspberry pi de bile çalışıyor. apple ın bootcamp desteği vereceğini pek sanmıyorum ama umarım verir.

• 8900 liraya alinir mi dersiniz air

• Ya pt’de fiyat güzel olmuş ama mm’ta da 9500 12 taksit ve 1 yıllık office hediyesi var, çok arada kaldım. 😏
  • atanamayansantrafor A kullanıcısına yanıt

Bence çok iyi indirmişler. 9500'den 8900'e baya iyi indirim. Masaüstü sağlam bir sistem aldım zaten fakat taşınabilirlik ve kalite açısından mba alınabilir gibi ek cihaz olarak.

• 8900'e düşmesi iyi olmuş, apple indirimi sonrası indirim olmayabilir. Çünkü Euro 9 lira olmuş.

• Fiyatlar önceden dediğimiz gibi düşmüş. Bundan sonra düşüş beklemezdim şahsen, neden diye soracak olursanız zam öncesi eski fiyatlara çok yakın. 8700 normal, 8200 küsür eğitim indirimli fiyatıydı. Kur o zamana göre arttı, üstüne talepte var.

8900'e alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun, 8900 için çok güzel cihaz. Hatta bu fiyata rakiplerine göre ucuz bile diyebilirim :D
  • 
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.