Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (733. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 731732733734735
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Deji Xs içinde batarya çıkarmış, deneyen oldu mu Xs için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, bizim telefonlara uzaktan aranarak sızılabiliyor mu? Yani örneğin ben bir numarayı aradım konuştuk. O kişi benim telefonuma bir yazılım gönderenilir mi? Banka uygulamaları vs gibi şeyleri izlemek sızmak için?
    ( jailbreak'li değil cihaz. İos 14.0 yüklü )

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Boyle birsey sadece bilim kurgu filmlerinde olur.

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt

Teorik olarak mümkün. Fiziksel olarak açıklarsak androidde kale duvarları yok o nedenle çok daha kolay iPhone da ise etrafı yüksek ve geçilmez surlarla kaplı elbette o duvarlardan açık bulup sızmak mümkün Buda çok yüksek maliyet ve bilgi birikimi gerekir buna değecek milyar dolarlık birikiminiz yoksa endişelenmenize gerek yok😉

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar xs max kullanıyorum gevey ile birlikte bu geveyden kurtulma şansım vrmı amerika sprint sim kilitli cihaz

• Arkadaşlar 16.01.2022 tarihine kadar garantili hatasız pil %92 full kutulu şarj aleti kulaklık sıfır durumda olan siyah renk 64 gb Xs cihazımı satıyorum yanında orjinal apple silikon kılıf ve 3 4 adet farklı markalarda kılıf hediye edicem. Cihazda ekstra 360 kaplama mevcut. Almayı düşünen olursa dm yazabilir fiyat 7000₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BombSquad34 -- 30 Ekim 2020; 16:37:5 >
  • TamTurk kullanıcısına yanıt

bendede var geveyli XS Max , arada bir girip web sitesinden açtırma talebi yapıyorum ve borcu bitmedi uyarısı alıyorum. bir gün borcu bitince talebi almış olacak ve kilidi açma işlemimiz başlatılacak. fakat ne zaman olur bilemem.

• Size pm yolladım hocam

• 14.1 sürümünü ilk çıktığı günden beri kullanıyorum bi iki gündür kimle görüşsem görüşme sonlanıyor zırt pırt. Başına gelen var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustaka89

14.1 sürümünü ilk çıktığı günden beri kullanıyorum bi iki gündür kimle görüşsem görüşme sonlanıyor zırt pırt. Başına gelen var mı

14.2 sürümüne güncelleyin büyük ölçüde hatalar düzeldi

• iphone xs max de nfc özelliği var mı ödeme yağılabiliyor mu apple pay türkiyede aktif mi bilgi verebilecek arkadaş varda çok sevinirim

• XS Max suya düştü. Sorun yoktu ama şarj girişi kurumayınca peçete ile kurutayım istedim. Sonrasında dokunmatik ekranın sağ tarafı temassızlık yapmaya başladı ama bazen dokunuyor. Sorun ekran değişimsiz çözülür mü acaba?

• Mamihlapinatapai kullanıcısına yanıt

İp68 sertifikasına sahip cihaz nasıl su geçirebiliyor anlamıyorum?

• Arkadaşlar şarj süresinde nasıl 14.2 ? 14.1 den geçmeli miyim gözünüze çarpan iyileştirmeler var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihLq

Arkadaşlar şarj süresinde nasıl 14.2 ? 14.1 den geçmeli miyim gözünüze çarpan iyileştirmeler var mı ?

bende merak ediyorum bunu. henüz kurmadım.

• Kurdum sıkıntı yok gibi şimdilik

• Fulcrum299 F kullanıcısına yanıt

Hiç bir fikrim yok. En can sıkan noktası da bu zaten.

• Cartmen kullanıcısına yanıt
    Hocam kasma falan yavaşlama var mı ios 14.2 de bir değişiklik hissettinizmi

• Pro görünümlü xs e geçiş:) gorus ve onerilerini kullanan arkadaşların almak isterim özellikle 14.2 ye geçiş konusunda
    Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

• 14.1 guncellemeden sonra evdeki wifi agina baglanmasina ragmen dusuk hizda veri aliyor , diger tellerde sorun yok ,ayarlari sifirladim, yine degismedi, onerisi olan varmi ?

• 
Sayfa: önceki 731732733734735
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.