Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (734. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 732733734735736
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 14.1 deki saçma sapan kasmaları yaşamadım güncelleme geldiği andan beri kullanıyorum kesinlikle 14.1 den iyi

• yetkili serviste arka cam değiştiren oldumu nekadar ücret alınıyor

• Cartmen kullanıcısına yanıt
    Yetkili servisler arka cam değişimi yapmıyor diye biliyorum hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba .. iPhone XS icin bu cihazı almayı düşünüyorum. Kullanan deneyimleri olan bilgi verebilir mi ?

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

• olcayypc O kullanıcısına yanıt
    Boşa almayın hızlı şarj özelliğini kullanamazsınız power delivery yok bu cihazda. Sadece w yüksek olduğu için 5w a göre biraz farkeder.

• Merhabalar. Basima ilginc bir ariza geldi. Telefon yere cok sert bir dusus gerceklestirdi. Disarran hersey saglam. Telefonu kullaniyorum bir skinti yok. Ancak arama yaptigimda veya aldigimda ses ne geliyor ne gidiyor. Whatsapp aramasinda bir sorun yok ancak normal arama yok. Network settings i sifirladim ama duzelmedi. Sizce sebebi ne olabilir? Yazilsal olarak mi sacmaladi yoksa baska fikri olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdorado kullanıcısına yanıt

Muhtemelen görüşme 1 mikrofonunuz bozulmuş.Diğer mikrofon sağlam.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdorado

Merhabalar. Basima ilginc bir ariza geldi. Telefon yere cok sert bir dusus gerceklestirdi. Disarran hersey saglam. Telefonu kullaniyorum bir skinti yok. Ancak arama yaptigimda veya aldigimda ses ne geliyor ne gidiyor. Whatsapp aramasinda bir sorun yok ancak normal arama yok. Network settings i sifirladim ama duzelmedi. Sizce sebebi ne olabilir? Yazilsal olarak mi sacmaladi yoksa baska fikri olan var mi?

şebeke problemi olmuş olabilir whatsapp dan arama yaptığınızda wifi bağlantısı üzerinden mi yaptınız

• Whatsapp ve face time ile denedim. Hem wifi hem hucresel ile bir fark yok. Aorunsuz calisiyor hersey. Sorun sadece normal arama yaptigimda oluyor.

bir seyi fakettim, eger ekranin orta ust sag tarafa dogru sertce bastirirsam sorun gidiyor ama elimi cektigim gibi ayni sorun yine var. sabah telefonun icini actim. Belki baglantilardan birisi cikmistir o siddetle diye. Hersey yerinde ve saglam. Ancak baski yaptigimda duzelen konektoru buldum ki o da saglam ve yerinde. Nasil bir ariza olustu cozemedim bir turlu

Darbeye bağlı ses entegresinde arıza olmuş olabilir. Aynısı arkadaşımda da vardı. Whatsapp üzerinden görüşme yapıyorduk fakat şebekeden ses gelmiyordu. Sonra 200-300 tl gibi bir rakama yaptırmıştı. Tabi 1 sene önceydi bu dediğim ve telefonu iphone 7idi.

• Modem firmware 3.01.01 (ayarlar genel hakkında dan erişiliyor) sizinkide boylemi ?

• Merhaba 2 yıldır xs Max kullanıyorum telefon inanılmaz ısınıyor .kasılıyor takılıyor donuyor kapatıp açmak zorunda kalıyorum .ilk sorum ne yapmak gerekir (not:çok fazla uygulama var bazı uygulamalar inanılmaz gps kullanıyor ve data tüketiyor .aynı anda açık olmasa da gün içinde defalarca tıkanıyor .)

2. Si 12 pro max sorunumu çözer mi

• quote:

Orijinalden alıntı: muvakkit

Merhaba 2 yıldır xs Max kullanıyorum telefon inanılmaz ısınıyor .kasılıyor takılıyor donuyor kapatıp açmak zorunda kalıyorum .ilk sorum ne yapmak gerekir (not:çok fazla uygulama var bazı uygulamalar inanılmaz gps kullanıyor ve data tüketiyor .aynı anda açık olmasa da gün içinde defalarca tıkanıyor .)

2. Si 12 pro max sorunumu çözer mi

bence bataryadan olma ihtimali yüksek bendede xs max var pil sağlığı %90 en ufak kasma donma ısınma yok saatlerce oyun oynuyorum. serviste orjinal batarya ile değişim yapmanızı öneririm

• hzahidoden kullanıcısına yanıt

Olabilir aslinda. Ben turkiyede yasamiyorum artik bulundugum yerde de herkes telefon zaten ucuz degistir diyor telefoncular tamire yanasmiyor. Ancak batarya degisimi ya da ekran degisimi bu kadar. Simdilik kulaklik kisminin logic board baglantisinin ustune biraz bant koydum konnektore bastirsin diye. Su anda calisiyor ama bazen konusurken bazen durdugu yerde kesilme egiliminde. Bir sonraki turkiyeye gelene kadar idare edicem artik orda yaptirabilirsem yaptiririm. Telefon kayit olayi olmasa alicam yenisini ama kayit isini yapmak istemiyorum tekrardan.

benim merak ettigim acaba parca bularak kendim halledebilir miyim oldu ama saniyorum ki olmayacak. Apple 500€ ya yenisini vereyim ya da kamera saglamsa 320€ indirim yapayim yeni bir model icin diyor. Bunlari kabul edersem 200€ da kayit yaptirmam gerek. Durduk yere is aldik basimiza

• quote:

Orijinalden alıntı: Cartmen

bence bataryadan olma ihtimali yüksek bendede xs max var pil sağlığı %90 en ufak kasma donma ısınma yok saatlerce oyun oynuyorum. serviste orjinal batarya ile değişim yapmanızı öneririm

Alıntıları Göster

Baktım şimdi yüzde 81 batarya sağlığı .Apple ile görüştüm 69+vergiye hallediyorlarmıs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muvakkit -- 17 Kasım 2020; 15:46:40 >
    Gerçek Apple yurt dışında sanırım. Burda haklı olsanda kullanıcı hatası diyorlar başka bişey demiyorlar :)

• 14.2 ye otadan guncelledim 13.7 den .. şarj biraz üzdü acaba sıfırdan restore yaparsam faydası olur mu ? Bilgisi olan var mi xs kullanıyorum

• veysel_lowe kullanıcısına yanıt
    Şarj maalesef yeni sürümde beni de memnun etmiyor hocam. Özellikle 13.7’den sonra. Güncellemeyi, yeniliği sevmeme rağmen sanırım bazen bazı sürümlerde kalmak gerekiyor, sürümde sorun yoksa.

Edit: yazım hatası düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neeo -- 19 Kasım 2020; 11:25:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neeo

Şarj maalesef yeni sürümde beni de memnun etmiyor hocam. Özellikle 13.7’den sonra. Güncellemeyi, yeniliği sevmeme rağmen sanırım bazen bazı sürümlerde kalmak gerekiyor, sürümde sorun yoksa.

Edit: yazım hatası düzeltme

eyvallah kardeş cevabın içinApple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] 

• Arkadaşlar merhaba . Samsung galaxy Watch 46 mm saati iPhone XS ile kullanan ve uyumları hakkında bilgi verebilen olur mu ? Teşekkürler

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 732733734735736
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.