Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (731. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 729730731732733
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Doğan'dan inip, ferrariye geçmiş gibi olursunuz. Batarya performansı da sizi çok memnun edecektir.

• Mmertkk kullanıcısına yanıt
    İkinci elleri de 6-7 civarı uygun sayılır, aşırı fark hissedersiniz, tek eksiği geniş açı kamera.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler arkadaslar xs max suan kafama oturdu zaten birşey olmazsa alıcam insallah 3-4 sene kullanmayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: monacomen

Bu mesaj silindi.

Beni bu konuda stalklarken başka bir yere göndereceğin mesajı attın sanırım. Fazla kaçırdın heralde antideprasanı :)

• integral sabiti İ kullanıcısına yanıt

Şarj konusunda değişen bir şey yok ama buglar var bazı bazı

bir sonraki sürümü bekleyin bence

• chaka kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bekleyeyim en iyisi

• ıos 14 güncellemesinden sonra telefonum mahvoldu. Xs 64 kullanıyorum Pasaport kayıtlı. Telefon çekmiyor ve yeniden başlatmayınca kendine gelmiyor maalesef. Ayarları içerikleri sıfırlamama rağmen düzelmedi bu sorun. Çözümü yok mu acaba yaşayanlar var mı bu sorunu?

• mito 123 kullanıcısına yanıt

Benim telefonumda pasaport kayıtlı telefonun çekmemesinin kayıt ile bir alakası olduğunu zannetmiyorum yeniden kurmayı deneyin iTunes üstünden

• Merhaba arkadaşlar XS kullanıyorum ekranda OLED yanığı dediğimiz sorunu yaşıyorum ekranın alt barında simgelerin izi görünüyor bu sorunu yaşayıp garanti dahilinde zorlu centerde ücretsiz ekran değişimi yaptıran var mı ? Bu sorun iphone x ve xs , xs max te görülebiliyormuş' Simgelerin izi hayalet gibi oluyo ?

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]
    Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kara344 -- 11 Ekim 2020; 0:49:52 >

• Merhaba, son 3-4 gündür aramalarla ilgili problem yaşıyorum. Arama geliyor açıyorum ancak karşı tarafın sesi gelmiyor. ( benim sesim gidiyor mu bilmiyorum )
    Aynı kişi ben arıyorum gayet normal konuşabiliyorum. Farklı kişilerde oldu hep bu.
    Neyden kaynaklı olabilir?

• Arkadaşlar herkese hayırlı günler.Yaklaşık 1 senedir İphone XS Max kullanıyorum.Şu son günlerde şöyle bi sıkıntım var.Telefonumun Şarjı full dahi olsa genellikle gündüzleri başıma geliyor.En fazla 1 kere oluyor.Telefonu cebimden çıkardığımda telefon kapanmış oluyor.Açmaya çalışıyorum açılmıyor.Bir kere şarja takıp çıkardığımda telefon açılıyor.Sıfırdan kurulum yaptım düzelme olmadı.Sizce neden olabilir ? Daha önceden bu durumu yaşıyan birileri var mı ?

Şunuda belirtmek isterim.Pil durumum %87.Günü rahatlıkla çıkıyorum

• mito 123 kullanıcısına yanıt
    Bende de güncellemeden sonra ara hat gidiyor yeniden başlatınca düzeliyor günde 1 defa yada 2 günde 1 daha önce yoktu nerdeyse 1 yıl oldu

• WTF Viqqy kullanıcısına yanıt
    Hocam batarayanızla ilgili bir problem olabilir sıfırlayıncada düzelmediyse bi randevu alın bence

• kara344 kullanıcısına yanıt
    Hocam oled ekranlarda bu problem olabiliyor malesef çok uzun süreler maksimim parlaklıkta kullanmamak gerek cihazı. Randevu alın maduriyetiniz giderilecektir

• Arkadaşlar Xs ten 12 ye geçmeyi düşünenler varmı değermi sizce?

• BombSquad34 kullanıcısına yanıt
    Bence geçilmemeli. Benim düşüncem iPhone serisini sürekli kullanıyorsanız arada en az 3 seri olmalı değmesi için. Çünkü en az 3-4 senede bir köklü değişimler geliyor. İphone 13 yada 14’e geçilebilir. Tabi ekstra bir sorununuz varsa yada telefonunuzu beğenmiyorsanız geçin tabi.

• |DL| kullanıcısına yanıt
    Yok telefonumdan çok memnunum sadece birkaç kez geniş açı kamera çok gerekti onun harici Xsten memnunum boyutu ekran ve kamera kalitesi ayrıca çelik kasası ile premium bir cihaz dediğiniz gibi 5900₺ ye almıştım sıfır Xs i yılbaşından sonra şimdiki cihazlar min 11bin ile gelecek değmez bencede. Teşekkürler kıymetli yorumunuz için

• BombSquad34 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ne demek. Geniş açı içinde bazı programlar kullanıyordu arkadaşlar konuda bahsederken görmüştüm. Belki işinize yarar. Onun haricinde memnunsanız bence kullanmaya devam edin. Dediğiniz gibi bu fiyatlarla iki sene de bir telefon değiştirmeye değmez.

• 
Sayfa: önceki 729730731732733
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.