Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (491. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar. Epeydir forumdan uzak kaldım. Xs cihazımda problem vardı hatırlayanlar varsa 31 mayısta zorlu center apple a verdim cihazımı araya bayram falan girdi derken bugün itibaren değişim olarak gelen sıfır cihazıma kavuştum. Sorusu olanlara yardımcı olabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xs Max 256 gb Silver siparişi verildi şimdiden hayırlı olsun. Aslında 7+ hayli hayli işimi görüyordu ama apple bir kıyak yapmış bunu geri çeviremezdik😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SonyFun S kullanıcısına yanıt
    Ne kıyağı yapmış üstat.
  • elmatadori kullanıcısına yanıt
    Hocam 2017 de aldığım 7+ cihazım tam 4 kez mikrofon arızası yüzünden değişti. En son verdikleri sıfır cihazda da aynı problem çıkınca artık 7+ istemediğimizi belirttik anlayışla karşıladılar özür dilediler. Şimdi apple store den istediğim cihazı alabileceğimi söylediler. 2017 deki ödemiş olduğum ücretten düşecekler. Ben Xs Max 256 gb seçtim 1419 euro. 7+ u 1009 euroya almıştım şimdi 410 euro fark ödeyeceğim.

• Arkadaşlar merhaba bugün zorlu center apple’a iphone x cihazımın pilini değiştirtmek için gittim fakat yurt dışı cihazlarına artık bakmıyoruz dediler.Cihazımın 1 yıl garantili olduğunu söylememe rağmen bakmadılar.Artık böyle mi?Kvk,pupa vs bunlara gösterebilirsiniz diye belirttiler.

• Merhaba arkadaslar yarin x yada xs alacagim.
    11 Aylik 5300 Liraya X mi alayim yoksa 6700 Liraya Sifir yurtdisi kayitli xs mi alayim cikamadim aradan.Tavsiyeleriniz icin simdiden tesekkur ederim.

• FurkanKizil kullanıcısına yanıt
    Sorun olmayacaksa kayıtta vsde tabiki xs hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: SxDark

Sorun olmayacaksa kayıtta vsde tabiki xs hocam.
    Hazirandan once kayit yapilmis hocam. Evraginida veriyor. Benimde aklima Xs Yatiyor.
    Face Id Okumada fark var mi aralarinda peki hocam

• Bir sürü marka/model denedikten sonunda tam anlamıyla içime sinen bir kılıf buldum sonunda.
    Hem çok iyi koruma, hem de olabildiğince nazik, ince, hafif. Dokunma hissi de çok iyi.
    İçinden 2 tane de ekran koruyu cam çıkıyor. Bu fiyatın yüksekliğini bir nebze kurtarıyor.

200 tl den 120 tl ye düşmüş;
    https://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-xs-iphone-x-kilif-thin-fit-360-koruma-black-cam-ekran-koruyuculu-063cs24926-p-HBV00000EN807?magaza=Hepsiburada

• quote:

Orijinalden alıntı: SonyFun

Hocam 2017 de aldığım 7+ cihazım tam 4 kez mikrofon arızası yüzünden değişti. En son verdikleri sıfır cihazda da aynı problem çıkınca artık 7+ istemediğimizi belirttik anlayışla karşıladılar özür dilediler. Şimdi apple store den istediğim cihazı alabileceğimi söylediler. 2017 deki ödemiş olduğum ücretten düşecekler. Ben Xs Max 256 gb seçtim 1419 euro. 7+ u 1009 euroya almıştım şimdi 410 euro fark ödeyeceğim.
    Apple TR değil sanırım bunu yapan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysn61

Arkadaşlar merhaba bugün zorlu center apple’a iphone x cihazımın pilini değiştirtmek için gittim fakat yurt dışı cihazlarına artık bakmıyoruz dediler.Cihazımın 1 yıl garantili olduğunu söylememe rağmen bakmadılar.Artık böyle mi?Kvk,pupa vs bunlara gösterebilirsiniz diye belirttiler.
    Evet, yurt dışı cihazlara Store'lar bakmıyor. Diğer teknik destek sağlayan servisler bakıyor.
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Yoo hocam Apple Almanya 😎

• xs 64 gold 1 aylık 7.500 lira cok mu TR cihazı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 13 Haziran 2019; 17:51:45 >
  • Hakan.. kullanıcısına yanıt
    Sıfırı benim bildiğim en ucuz 9 bin, bana epey uygun geldi, temiz ve güvenilirse düşünülebilir.

1 aylık cihaz doğru anladım değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babadol -- 13 Haziran 2019; 14:30:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

Bir sürü marka/model denedikten sonunda tam anlamıyla içime sinen bir kılıf buldum sonunda.
    Hem çok iyi koruma, hem de olabildiğince nazik, ince, hafif. Dokunma hissi de çok iyi.
    İçinden 2 tane de ekran koruyu cam çıkıyor. Bu fiyatın yüksekliğini bir nebze kurtarıyor.

200 tl den 120 tl ye düşmüş;
    https://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-xs-iphone-x-kilif-thin-fit-360-koruma-black-cam-ekran-koruyuculu-063cs24926-p-HBV00000EN807?magaza=Hepsiburada
    merhaba malzemesi nedir silver xs cihazın yanlarını sürtünme dolayısıyla çizermi

• quote:

Orijinalden alıntı: Katibim

merhaba malzemesi nedir silver xs cihazın yanlarını sürtünme dolayısıyla çizermi

Alıntıları Göster
    Merhaba, malzeme sert plastik ama yumuşak ve süet gibi bir hissi var.
    Telefon içinde hareket etmediği için sürtünme olacağını sanmıyorum.
    Yanlar konusunda aslında şöyle bir ürün ile de desteklenebilir;
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/iphone-x-xs-5-8-hidrojel-hayalet-yan-alt-ust-kamera-kaplama-seffaf-451614486

XS in metal kısmını hiç sevmedim keşke görüntüsü ve hissi kadar bir de dayanıklı olsaydı.
    Bu kadar hassas malzeme olmaz!

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

Merhaba, malzeme sert plastik ama yumuşak ve süet gibi bir hissi var.
    Telefon içinde hareket etmediği için sürtünme olacağını sanmıyorum.
    Yanlar konusunda aslında şöyle bir ürün ile de desteklenebilir;
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/iphone-x-xs-5-8-hidrojel-hayalet-yan-alt-ust-kamera-kaplama-seffaf-451614486

XS in metal kısmını hiç sevmedim keşke görüntüsü ve hissi kadar bir de dayanıklı olsaydı.
    Bu kadar hassas malzeme olmaz!

Alıntıları Göster
    teşekkürler aynen silverin yanları çizilmeye bayağı dayanaksız,ben orjinal silikon kılıfla kullanıyorum oda biraz kaba düşüyor alt tarafı açık olduğundan tutarken elimi acıtıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: babadol

Sıfırı benim bildiğim en ucuz 9 bin, bana epey uygun geldi, temiz ve güvenilirse düşünülebilir.

1 aylık cihaz doğru anladım değil mi?
    1 aylik hocam evet

• https://m.n11.com/apple-iphone-xs-max-64gb-apple-turkiye-garantili-P302057989

Arkadaşlar bu ürünü 175 TL indirim çeki ile 9675 TL almak makul mü ? 50 TL de chip para

• 
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.